freelance iş ilanları

Adsense Ortak Kazanç

15 Mesajlar 1.916 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nebiozkanyilmaz nebiozkanyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 845
  • Beğeniler 0 / 107
  • Ticaret 6, (%100)
GELİN BİRLİKTE KAZANALIM!

Siteniz için başvuru yaptınız ancak Adsense hesabınız onaylanmadı ise bizimle birlikte çalışabilirsiniz.
Bugüne kadar gerek real kesimden gerek internet üzerinden bir çok kişiyle beraber çalıştık.
Sitenize güveniyor ve ek bir gelir elde edebileceğinize inanıyorsanız, lütfen bize özel mesaj atın.

ADSENSE HESABIMIZA SİTESİNİ EKLEMEK İSTEYEN ÜYELER HİT SAYILARIYLA BİRLİKTE PM ATMALIDIR

PROSEDÜRLER... PROSEDÜRLER... PROSEDÜRLER...

[*]Var olan Adsense hesabımıza dahil edilen sitelerin hiti yüksek olmalıdır.
    [*]Siteler hesabımıza eklendikten sonra en az bir hafta gelirleri kontrol edilir, gelir yoksa sistemden çıkartılır.
    [*]Tıklama sayıları gösterim oranlarına göre yüksek ise tehlikeye mahal vermeden siteler hesaptan çıkartılır.
    [*]Sitelerinizden aylık ücretler alırsınız.
    [*]Sitelerinizin aylık toplam kazancının %50'sini alırsınız.

wmaraci
reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
hocam zaten kazancı hak eden bir site adsense onayını alabilecek bir sitedir neden size %50 verilsin
Serhan annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 845
  • Beğeniler 0 / 107
  • Ticaret 6, (%100)

amatoryus adlı üyeden alıntı

hocam zaten kazancı hak eden bir site adsense onayını alabilecek bir sitedir neden size %50 verilsin

Çoğu web sitesi hit sayısı iyi olsa bile yetersiz içerikten veya başla sebeplerden dolayı onay alamıyor olabilir. Tabii ki onay alanlar %100 kazansın. Ama emin olun alamayanlar vardır.

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
Evet alamayanlar var lakin, sadece hesapta reklam yayınlatmanın %lik karşılığı %50 olmamalı. Siteye emek veren içerik giren ceremesini çeken web sitesi sahibiyken sizinle sadece adsense hesabı sağlandığı eş ücret alması çok saçma geliyor. Amacım baltalamak değil lakin düşüncem bu yönde.
annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

oyunhatasi oyunhatasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Ya arkadaşlar böyle kişilere prim vermeyin deneyin zamanla olacaktır uğraşın belkide bir ay adam akıllı uğraşsanız adsense ye kabul edilirsiniz ben bir tane yazım olan siteyi kabul ettirdim olmuyor diye dert yakınmayın, bir yerde hatanız vardır araştırın bulun sorunu çözün kabul edilirsiniz.
annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

mail: oguzhan_baygul@hotmail.com

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
hiti fazla olacak adam size niye versin , gider adsense ile beraber site satan arkadaşlardan alır adsense hesabını kullanır sitesinde.
annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar eleştirileri biraz fazla sert buluyorum , kimisine göre saçma olan kimisine göre mantıklıdır herkes kendi penceresinden bakıyor herkes bireysel kazancına bakıyor ve yorumlarını değerlendirmelerini yapıyor. Arkadaşımız bir riske girip hizmet vermek istiyor zorla birşey kimseye yaptırmıyor. %50 bana görede uçuk ve fazla bir rakam fakat saygı duyuyorum daha iyisini yapabilecek olan var ise kendi konusunu açar ve hizmet vermek ister laf kalabalıklığına hiç gerek yok.

Syg

• Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 845
  • Beğeniler 0 / 107
  • Ticaret 6, (%100)

Serhan adlı üyeden alıntı

Evet alamayanlar var lakin, sadece hesapta reklam yayınlatmanın %lik karşılığı %50 olmamalı. Siteye emek veren içerik giren ceremesini çeken web sitesi sahibiyken sizinle sadece adsense hesabı sağlandığı eş ücret alması çok saçma geliyor. Amacım baltalamak değil lakin düşüncem bu yönde.

Düşüncenize saygı duyuyorum. Tabii ki kimse mecbur değil. Biz böyle uygun gördük böyle yaptık. İlgilenenler olduğu gibi abartılı bulanlarda olabilir..

Ek Olarak:

basymgroup adlı üyeden alıntı

hiti fazla olacak adam size niye versin , gider adsense ile beraber site satan arkadaşlardan alır adsense hesabını kullanır sitesinde.

Adsense satışı zordur :)

Ek Olarak:

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar eleştirileri biraz fazla sert buluyorum , kimisine göre saçma olan kimisine göre mantıklıdır herkes kendi penceresinden bakıyor herkes bireysel kazancına bakıyor ve yorumlarını değerlendirmelerini yapıyor. Arkadaşımız bir riske girip hizmet vermek istiyor zorla birşey kimseye yaptırmıyor. %50 bana görede uçuk ve fazla bir rakam fakat saygı duyuyorum daha iyisini yapabilecek olan var ise kendi konusunu açar ve hizmet vermek ister laf kalabalıklığına hiç gerek yok.

Syg

Teşekkür ederim. Risk olayına da değindiğiniz için ayrıca sağ olun..
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

Adonise Adonise . Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 48 / 56
  • Ticaret 4, (%75)
Böyle akıllılara uyan varmı çok merak ediyorum :D ula zaten %50 sini alıcaksın onu yapcağına git en dandik reklam firmasıyla çalış daha çok alırsın lütfen böyle primcilere ekmek vermeyin kendiniz kazanın adam oturduğu yerden para alıcak
annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

kolcuur kolcuur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 16, (%100)
Evet kimse kimseye zorla birşey yaptırmıyor adam ben bu orana yaparım demiş ama bencede fazla demiş.%50 hisseden pay vereceğine gidip birçok iş yapılabilinicek reklam kazanç yolları mevcut.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al