freelance iş ilanları

Sitem 9. Ayında Fakat Hiti Düşük YARDIM!

23 Mesajlar 2.559 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Hocam zamanında şöyle bir yazı yazmıştım bir bakarsın. Kafan da birşeyler oturabilir. Ama bence çok kötü değil hitiniz.

Ekeleme : Unutmuşum :)

http://ayhankorkmaz.net/hitim-neden-artmiyor/

wmaraci
reklam

Mstcss Mstcss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 16, (%100)
erekaone teşekkürler hocam, dediklerinize uyacağım. Peki bildiğiniz güvenilir seo paketi falan alabileceğim bir kişi var mı?

Ek Olarak: @[mühendis](userid:40708) okudum hocam, zaten şuan öyle yapıyorum 3 4 haftadır 3 4 tane tanıtım yazısı falan aldım kelimeler de yükselmek için. Hayırlısı bakalım :D

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
+100 kelimelik makalelerle yüksek hit almanız çok zor. Site otoriter değilse eğer.
Minimum 500 kelimelik içerik girin. Bu içerikleri de zenginleştirin. Günde 1 tane bile girseniz size geri dönüşü daha yüksek olur.
100 kelime - 250 kelime... bunlar site belli bir duruma geldikten sonra yapılabilecek küçük şımarıklıklar diyelim. Yurtdışındaki bloglarda minimum 1000 kelime içerikler.
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 16, (%100)
NK1864 hocam siz öyle diyorsunuz da yani 100-150 kelime ile 6 ayda 7 bin- 8 bin hite ulaşmış insanlar görüm ben. Evet haklısınız fakat mesela sitemde oyun yamaları paylaşıyorum diyelim, bu yama için nasıl ben 300-400 kelime yazabilirim, küçük bir yama yani :D
cheeky

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

Mstcss adlı üyeden alıntı

NK1864 hocam siz öyle diyorsunuz da yani 100-150 kelime ile 6 ayda 7 bin- 8 bin hite ulaşmış insanlar görüm ben. Evet haklısınız fakat mesela sitemde oyun yamaları paylaşıyorum diyelim, bu yama için nasıl ben 300-400 kelime yazabilirim, küçük bir yama yani :D

Milliyet'in yaptığı gibi yap. Bir yama paylaştın. Yazının altına eski yamadan da bahseden bir yazı gir. Sonra yamayla ilgili fikirlerini paylaş. Eksik olup da bir sonraki seferde optimize edilmesi gereken ve sana yeterli ya da yetersiz gelen kısımları ekle. Zaten 300 kelime çıktı bile. Kaliteli bir sitede o yamayla ilgili bir yazı paylaşılmışsa, link vererek alıntılayıp farklı kaynaklardan da içeriği zenginleştirebilirsin. 200 kelime de oradan gelse oldu sana 500 kelime.

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam bence hitin güzel günlük 1k yakın hit sitenin tuttugunun göstergesi..Gelen hitin çogunlugu hele googledense bence çok çok güzel.

https://discord.gg/S6mByw8

• Üyelik 06.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 16, (%100)
zeytin123 evet, hepsi Google'den .

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

Mstcss adlı üyeden alıntı

erekaone teşekkürler hocam, dediklerinize uyacağım. Peki bildiğiniz güvenilir seo paketi falan alabileceğim bir kişi var mı?

Ek Olarak: mühendis okudum hocam, zaten şuan öyle yapıyorum 3 4 haftadır 3 4 tane tanıtım yazısı falan aldım kelimeler de yükselmek için. Hayırlısı bakalım :D

Kardeşim ben bir şey tavsiye etmiyim. Sadece seo hizmeti alacağın kişiye ne yapacağını değil ne şekilde yapacağını sor. Aklına yatarsa referansları güzelse deneyebilirsin abartmadan.

CengizhanSibik CengizhanSibik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Seo yapmaya başladım diyorsunuz hiti nasıl yükseltebilirim diye soruyorsunuz. Biraz çelişki var yaptığınız iş içerisinde. Seo nedir bunu ilk başta araştırmasını iyi yapmalısınız diye düşünüyorum. Seo'nun ne olduğunu tam manasıyla kavramış olsaydınız burada seo'ya başladım dediğinizde iş biterdi zaten. Seo'ya başlayan birisi hitin nasıl yükseleceğini zaten yaptığı o ayrıntıda biliyor. Birde tanıtım yazısıyla seo oluyor zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Seo olayı sadece tanıtım yazısıyla olacak bir iş değildir. Siteniz tamamen bir değerlendirilmeye alınır hataları giderilir seoya aykırı gereksiz kodlar kaldırılır içerikler tamamen özgün ve seo uyumlu, yine resimler kaliteli ve seo uyumlu olur o zaman seo yapmaya yavaştan başladım diyebilirsiniz. Hitiniz ise bahsetmiş olduğunuz yazı sayısına göre normal. Seo'yu iyi bilen birinden yardım almanızda siteniz açısından yarar var.

webmaster58 webmaster58 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek seni alakadar etmez
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
facebookta paylaşılan sayfalarındaki yada bloglarındaki resimlerin konuya ait resimler çıkması için metataglar kullanabilirsin bunuda ben yeni farkettim ondan sonra backlinkleri artırabilirsin automat halinde yabancı sitelerde bol miktarda mevcut pr9 sitelerden backlink alabilirsin ama eskisi gibi google pageranka pek önem vermiyor şuan öncelikli olan mobil kullanım google search console den mobil sitende sorun varmı diye bakabilirsin genelde şuan hitleri düşüren sunucu hataları ve mobil sorunlar

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al