lostyazilim

Yazarkafe platin üyelik

25 Mesajlar 3.463 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşların dediği gibi hit konusunda bende gayet faydasını gördüm yazarkafenin hatta reklamlarından para kazandım hatta gelen hitler sayesinde adsenseden de kazancım yüksek oldu

Yalnız şuna değinmek istiyorum örneğin yazarkafede bir konuda yayın yaptığımda o konu bir zaman sonra benden üst yazılarda çıkıyor. Tamam aynen alıp kopyalıp yapıştırıyorum yazarkafeye ancak index muhabbetinde bir üstte çıkması sakınca gibi. Belki başlık ve içerik değiştirip yollayın diyeceksiniz o zaman yazarkafede yazdığım yeni yazıyı sitemde yayınlamak daha mantıklı

Platin üyeler siz sitelerinizin yazılarınızı yazarkafede nasıl paylaşıyorsunuz kopyala yapıştırmı yoksa özgün yazımı giriyorsunuz?

Yazarkafe platin üye nasıl oldum derseniz başvurduğumda dümdüz 20 yazıdan oluşan bir sitem vardı başvurdum direk platin yaptılar Sanırım onaylayanın ruhsal durumuna bağlı :)

wmaraci
reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

34numara adlı üyeden alıntı

Arkadaşların dediği gibi hit konusunda bende gayet faydasını gördüm yazarkafenin hatta reklamlarından para kazandım hatta gelen hitler sayesinde adsenseden de kazancım yüksek oldu

Yalnız şuna değinmek istiyorum örneğin yazarkafede bir konuda yayın yaptığımda o konu bir zaman sonra benden üst yazılarda çıkıyor. Tamam aynen alıp kopyalıp yapıştırıyorum yazarkafeye ancak index muhabbetinde bir üstte çıkması sakınca gibi. Belki başlık ve içerik değiştirip yollayın diyeceksiniz o zaman yazarkafede yazdığım yeni yazıyı sitemde yayınlamak daha mantıklı

Platin üyeler siz sitelerinizin yazılarınızı yazarkafede nasıl paylaşıyorsunuz kopyala yapıştırmı yoksa özgün yazımı giriyorsunuz?

Yazarkafe platin üye nasıl oldum derseniz başvurduğumda dümdüz 20 yazıdan oluşan bir sitem vardı başvurdum direk platin yaptılar Sanırım onaylayanın ruhsal durumuna bağlı :)

Makalelerin çoğunu inceledim paylaşan sitelerin aynı başlık makale üstünde kısa açıklama gibi yazılar oluyor onları alıp koymuşlar farklı başlık ve içerikte ben hiç görmedim

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Özdemir adlı üyeden alıntı

Makalelerin çoğunu inceledim paylaşan sitelerin aynı başlık makale üstünde kısa açıklama gibi yazılar oluyor onları alıp koymuşlar farklı başlık ve içerikte ben hiç görmedim

evet dediğiniz gibi çoğu aynen yayınlıyor ama index geldinmi kendi siteni aşağıya atıyor yazarkafe üstte çıkıyor

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
ben yazar kafeye girerken kendi sitemden 2 tanesini kopyala yapıştır yapıyorum 1 tanesini özgün yazıyorum hocam

Recbook Creative 
wmaraci
wmaraci

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Platin olmak icin ilk once sitenizi duzenleyin ozgun duzenli icerik girin bumerangta tum hesaplari baglayin analytcs rss face vb. Platin alirsiniz ilk denememde 4 saat icinde platin aldim yeter ki birseye onem verin.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al