lostyazilim

Bilgisayarı ilk haline döndürme (Yardım)

14 Mesajlar 2.183 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kozmik Kozmik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Teknolojileri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Ben bunu ilk haline yüklemek istiyorum ya garantiye alayım kendimi şimdi değiştiremezsem kötü olur kullanmak istemiyorum

Ek Olarak:

Yok teşhir ürünü olup olmadığını bilmiyorum kutuyla getirdi ama kutu açıktı sanırım herhangi bir şey de söylemedi. hiçbir şeyini sökmedim veya zarar vermedim her şeyi bana verdiği gibi sadece windows yüklemesini yaptım bilgisayarı açıp. Ayrıca üstündeki jelatinler sonradan yapıştırma gibi hep hava almış ve içinde toz vardı açtığımda.

Dediğim gibi bi görüş hocam. Açık açık ayıplı mal vermişler sana bunun yasada yeri var

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm

http://www.erdem-erdem.com/articles/6502-sayili-tuketicinin-korunmasi-hakkinda-kanunda-ayipli-mala-iliskin-hukumler/

şuraları bi okuyun, fikir edinirsiniz

wmaraci
reklam

danqer danqer Ali Dursun Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 10, (%100)
size benzer bi durum banada geldi gittik teknosaya modem alıcaktık. ordaki yetkili bize dedi bu incalar çok iyi dedihemde kampanyada dedi en cok sattığımız ürün dedi. heryerdende kolayca rahat çeker filan demişti. neyse aldık eve geldik modem çok ağırdı nete zor giriyorduk. bide wifi adının başına inca ekliyordu böyle saçma bir modemdi hemen gittik geri ve başka modem almıştık.
1hafta içinde cihaza ne olursa olsun değiştirme hakkın var. fiş olduğu sürece

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

danqer adlı üyeden alıntı

size benzer bi durum banada geldi gittik teknosaya modem alıcaktık. ordaki yetkili bize dedi bu incalar çok iyi dedihemde kampanyada dedi en cok sattığımız ürün dedi. heryerdende kolayca rahat çeker filan demişti. neyse aldık eve geldik modem çok ağırdı nete zor giriyorduk. bide wifi adının başına inca ekliyordu böyle saçma bir modemdi hemen gittik geri ve başka modem almıştık.
1hafta içinde cihaza ne olursa olsun değiştirme hakkın var. fiş olduğu sürece

Fiş fatura ıvırı zıvırı her şeyi var ekrandaki yapışkanına kadar, şimdi windows 10 a güncelledim ve diğer güncellemeleri yaptım, aşırı yavaş. Bu bilgisayarın bu kadar yavaş olduğunu hiç tahmin etmezdim bir klasöre tıklıyorum 6-10 saniye arası açılıyor her seferinde. İnternete tıklayınca pc çöküyor resmen o derece zorlanıyor. Yarın geri götüreceğim bidaha da teknosadakilere güvenmem kendim araştırır gider ürünün ismini söyler alırım şaka gibiler. Sağolun yardımlarınız için

danqer danqer Ali Dursun Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 10, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Fiş fatura ıvırı zıvırı her şeyi var ekrandaki yapışkanına kadar, şimdi windows 10 a güncelledim ve diğer güncellemeleri yaptım, aşırı yavaş. Bu bilgisayarın bu kadar yavaş olduğunu hiç tahmin etmezdim bir klasöre tıklıyorum 6-10 saniye arası açılıyor her seferinde. İnternete tıklayınca pc çöküyor resmen o derece zorlanıyor. Yarın geri götüreceğim bidaha da teknosadakilere güvenmem kendim araştırır gider ürünün ismini söyler alırım şaka gibiler. Sağolun yardımlarınız için

vatan bilgisayarı öneririm. teknosadan 2 kere alışveriş yaptım. modem ve klavye. ikisinide değiştirmek zorunda kaldım. modemi neden değiştirdiğimi yazmıştım ztn. klavyede bir tuşlar bozuktu bazı tuşlara basmıyordu bazen işliyordu. o gün bugündür vatan bilgisayardan alıyorum hiç bir sorun görmedim

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al