freelance iş ilanları

Niye Kimse HepsiBurada dan bahsetmiyor.

25 Mesajlar 3.132 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Arkadaşlar onların hataları kendilerini bağlar, sipariş geçen arkadaşlara ürün gönderilmek zorunda. Sonuçta sipariş aşamasında onay alınıyor ve sözleşmeler onaylanıyor. Uğraşırım diyen varsa hukuki süreç başlatabilir, kanunlar sizden yana...

wmaraci
reklam

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)
İlan toplam kaç saat etkin kaldı bilmiyorum ama sipariş geçilen 100-150 adet vardır en azından. Göndereceklerini sanmıyorum. Konu hakkında konuşmama nedenleri de ne yapacaklarını kara kara düşünmeleri olabilir :D Alanların %70'i zaten uğraşmaz dava açmakla. Kalan %30 olayın peşini bırakmaz ve dava açar. Sonuçta kaybeder ve ürünü teslim etmek zorunda kalırlar. Sözleşme var sonuçta...

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer

hmzkvk58 hmzkvk58 thekavak.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 544
  • Beğeniler 146 / 77
  • Ticaret 23, (%96)

MertCanEyriyer adlı üyeden alıntı

İlan toplam kaç saat etkin kaldı bilmiyorum ama sipariş geçilen 100-150 adet vardır en azından. Göndereceklerini sanmıyorum. Konu hakkında konuşmama nedenleri de ne yapacaklarını kara kara düşünmeleri olabilir :D Alanların %70'i zaten uğraşmaz dava açmakla. Kalan %30 olayın peşini bırakmaz ve dava açar. Sonuçta kaybeder ve ürünü teslim etmek zorunda kalırlar. Sözleşme var sonuçta...

100-150 adet mi ? :D en az 1 saat kaldı ve sosyal medyada hızlıca yayıldı. tek hesabın 100 tane sipariş verdiğini gördüm:)

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

hmzkvk58 adlı üyeden alıntı

100-150 adet mi ? :D en az 1 saat kaldı ve sosyal medyada hızlıca yayıldı. tek hesabın 100 tane sipariş verdiğini gördüm:)

En azından dedim yahu :D Koca şirket battı desenize :D

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer
wmaraci
wmaraci

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Binlerde ziyaretçi siteye geldi, yüzlerce üye kazandılar... Milyon liralar ile TV reklamı yapıp alamayacakları verimi 1 saat içerisinde sosyal medya sayesinde aldılar, muhtemelen kasıtlı olan bir şey bence, büyük ihtimalle ürünleri göndermeye yanaşmayıp sipariş geçenlere hediye çeki dağıtacaklar, sipariş geçenlerin %90'ı bu duruma ses çıkarmadan teslim olur ama %10'luk bir kesim daha açar ve kazanır... Sonuçta milyon liralık reklamlar ile elde edemeyecekleri verimi 200-300 bilgisayar göndererek elde edecekler. Ortalama 250.000 lira bütçe ile :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al