wmaraci reklam
lidertakipci

En Hızlı Hosting Satan Firma? Yardım Gerek!

38 Mesajlar 4.490 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Webtroloji Webtroloji Backend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backend Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 140 / 22
  • Ticaret 6, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Natro'da denedim, Radore'de denedim, Turhost'ta denedim... Hepsinde sorunlar yaşadım ve sorunlar yaşayan çok insan gördüm. Ama Netinternet'te bir kere bile sorun yaşamadım. Hiç mi diyeceksin? Hiç. Ve işin güzel yanı, sitelerimde bir kere bile yavaşlama, bağlanama vs. durumları olmadı. Sunucumda barınan web siteleride hep yüksek tekilli siteler. Benim tavsiyem Netinternet'ten alman.

Şuanda en fazla önerilen firma Turhost. Turhost'ta yaşadığınız sorunu öğrenebilir miyim?

wmaraci
reklam

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Natro'da denedim, Radore'de denedim, Turhost'ta denedim... Hepsinde sorunlar yaşadım ve sorunlar yaşayan çok insan gördüm. Ama Netinternet'te bir kere bile sorun yaşamadım. Hiç mi diyeceksin? Hiç. Ve işin güzel yanı, sitelerimde bir kere bile yavaşlama, bağlanama vs. durumları olmadı. Sunucumda barınan web siteleride hep yüksek tekilli siteler. Benim tavsiyem Netinternet'ten alman.

radore'yi zaten geçiyorum, natro'dan da son zamanlarda şikayetler artmaya başladı.
turhost bir kaç ay öncesine kadar kullanan birisi olarak gayet memnundum, siz ne gibi sorunlar yaşadınız acaba?
netinternet(superni.com) de kullandım ve bir sorun yaşamadım, işlerini güzel yaparlar.
Sinan Webtroloji

kişi bu mesajı beğendi.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

Webtroloji adlı üyeden alıntı

Şuanda en fazla önerilen firma Turhost. Turhost'ta yaşadığınız sorunu öğrenebilir miyim?

Alt tarafı bir kaç site taşınmasını istemiştim. Taşıyamamışlardı. 3 gün boyunca sitemi taşımakla uğraştılar ve sonunda anca taşıdılar. :) Çok şaşırmıştım kos koca firma bu kadar mı düşebilir diye. Sonrasında ise destek taleplerime çok çok geç yanıtlar almaya başladım. Bundan sonra da zaten işim olmadı Turhost ile. Ayrıca Reseller'da çok fazla CPU sorunu yaşadım.
Webtroloji

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Alt tarafı bir kaç site taşınmasını istemiştim. Taşıyamamışlardı. 3 gün boyunca sitemi taşımakla uğraştılar ve sonunda anca taşıdılar. :) Çok şaşırmıştım kos koca firma bu kadar mı düşebilir diye. Sonrasında ise destek taleplerime çok çok geç yanıtlar almaya başladım. Bundan sonra da zaten işim olmadı Turhost ile. Ayrıca Reseller'da çok fazla CPU sorunu yaşadım.

gerçi, açık konuşmak gerekirse hiç bir hosting firmasının site taşımakla uğraşası gelmiyor :) yine de yaptıkları hataymış.
cpu sorununa gelince, ben o olayı kaynak limitlendirmesi ve sunucudaki php derlemesinin kullanılan yazılımla uygun olup olmadığına bağlıyorum. zira, zamanında sadecehosting'den cloud server hizmeti almıştım(3gb ram - 2 core işlemci'ydi yanlış hatırlamıyorsam) ve kaynak sorunu yaşamıştım, bildiğiniz 1,5snde açılması gereken site 4sn civarında açılıyordu, sonra farklı bir firmadan 2 core 2 gb ram başka bir vds almıştım ve sistem sorunsuz çalışıyordu. aynı şekilde, normal hosting hizmeti alırken de bu tarz durumlarla karşılaştığım oldu.
ha bu arada, yoğun yük olan sunuculara site ekledikleri oluyor, bu nedenle oluşan cpu sorunlarında sitenizi daha boş bir sunucuya taşımalarını isteyin. eğer, böyle bir durum hissederseniz kesinlikle bildirin. bu, her firma için geçerli.

bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Webtroloji

kişi bu mesajı beğendi.

EFSANE! | omerbeyoglu.me
wmaraci
wmaraci

Uzunadam Uzunadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 43 / 55
  • Ticaret 2, (%100)
Bugün aldım Skype de canlı destek var. http://www.akwebhostingi.com
Webtroloji

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Netinternet, biliniyor zaten fazla açıklama gerek yok
IHS(Fiyatından Dolayı Çok Tercih Eden Yok Forumda, Çoğunlukla Kurumsal Müşteriler Kullanıyor Bu Yüzden :)) ama kullanan ve memnun olmayan görmedim, ben alan adı barındırıyorum 3-4 yıldır 0 sıkıntı.
Clıaweb yeni tanıştım, destek güzel host hızlı baya.

berkakalinn adlı üyeden alıntı

Kalite istiyorsan turhost, fakat beni cliaweb'e çeken bir şey var bir gün deneyeceğim. Bilemiyorum ismi mi desem tasarımı mı :)

Ek Olarak:

Sırf bu çekiciliğinden dolayı geçtiğimiz hafta yada ondan önceki tam.hatırlamıyorum, ben aldım ve akşam 10 gibi site taşıması için mesaj attım iyice bi çekici geldiler 1 dkda cevap geldi 5 dakikada hallettiler :) ondan sonra bir kaç kez mesaj attım yine 1-2 dkda cevap geldi destek on numara :D Host hızıda gayet güzel. Sıkıntı yok dene bence :)
Ayrıca bana samimi geldiler, samimi insanları severim :)
Webtroloji xFeyz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Netinternet, biliniyor zaten fazla açıklama gerek yok
IHS(Fiyatından Dolayı Çok Tercih Eden Yok Forumda, Çoğunlukla Kurumsal Müşteriler Kullanıyor Bu Yüzden :)) ama kullanan ve memnun olmayan görmedim, ben alan adı barındırıyorum 3-4 yıldır 0 sıkıntı.
Clıaweb yeni tanıştım, destek güzel host hızlı baya.

Sırf bu çekiciliğinden dolayı geçtiğimiz hafta yada ondan önceki tam.hatırlamıyorum, ben aldım ve akşam 10 gibi site taşıması için mesaj attım iyice bi çekici geldiler 1 dkda cevap geldi 5 dakikada hallettiler :) ondan sonra bir kaç kez mesaj attım yine 1-2 dkda cevap geldi destek on numara :D Host hızıda gayet güzel. Sıkıntı yok dene bence :)

müşter-ler'i olduğuna göre reseller alması gerekecek, ihs'den alınacak bayilik paketinin trafiği vs. yetmeyebilir. zira, ihs bayilik paketlerini bol keseden vermiyor. sitesinde paketler kısmında, bayiliğe max 25gb trafik veriyor mesela.
yoksa, ihs de stabil ve iyi hizmet vermektedir. onu da denedim:D

bu arada, ixirhost'u uzun vadede deneme fırsatım olmadı, deneyen arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim.
Webtroloji

kişi bu mesajı beğendi.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

Sodium Sodium WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
tartışmasız netinternet
Sinan Webtroloji

kişi bu mesajı beğendi.

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
anindahosting sunucuları hep hızlı hemde hızlı yardımcı oluyorlar.
LosTTeeN Webtroloji HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
NetinternetAli

netinternet.com.tr
Sinan Webtroloji

kişi bu mesajı beğendi.

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al