wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress mi CMS mi ?

26 Mesajlar 2.744 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

esnaragah esnaragah Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 13 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Diğer bir alternatif uzman birini işe alabilirsiniz.

wmaraci
reklam

vindobona vindobona WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 1, (%0)
İşe almak gibi bir düşünceleri yok maalesef

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
"Sitenin günlük 6-7 bin tekil ziyaretçisi olursa wordpress ile yavaşlama çökme olur dediler. "

Ben sana bi kaç adres veriyim sen wordpress çöker mi güvenli mi anla. O lafı söyleyen adam kendi yaptığı yazılımı satmak için ferrariye bok atan şahin satıcısı gibi sıkmış..

http://www.bbcamerica.com/
http://www.katyperry.com/
http://snoopdogg.com/
WPD

kişi bu mesajı beğendi.

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/

applemaybe applemaybe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 4, (%100)
CMS ve Wordpress mi sorusu baştan yanlış kusura bakmayın.. Wordpress de bir cms zaten "content management system"

Neyse hayır arkadaşım wordpress de çökme olmaz.. hatta şöyle söyleyeyim şuana kadar yazılmış yazılımlar içerisinde en iyisidir wordpress !

wmaraci
wmaraci

omkorrr omkorrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

http://www.imagaza.net/ burada iletişim ile kendisine ulaşın.. adı cenk akyıldız.. Kızıltoprakta firma merkezi var, kurumsaldır.. Yanlız ücretleri yüksektir.. Her türlü garantiyi verir ve çalışmayı yapar.. İsterseniz size kendi sisteminizi bile sıfırdan yazar teslim eder.. Pekçok firmaya iş yapmıştır, dunyakadar referans verebilir.. görüşün derim ben.

Adnan Dan yönlendirdi derseniz size gereken ilgiyide gösterecektir.. Kolay gelsin..

adamın kendi sayfasında çoğu link 404 hatası veriyor bence dış gözden güvenilmez gözüküyor
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Wp altyapısını ısrarla önerenler, film, dizi, içine her alandan alıntı bilgiler alarak, güzel bir domainle reklamlardan para kazanırım diye site açan arkadaşları bu soruyu soran arkadaşın işiyle karıştırmayın. Kurumsal bir sistem için Wp kesinlikle saçma olur. Evet panelden güncellemeleri falan yapabilrsiniz dışa bağlı kalmadan. Ancak Wp=Faça Şahin. Bu benzetmeyi neden yaptım, evet kolay, basit bir kontrol sistemi vardır ve birçok değişikliği kendiniz de yapabilirsiniz üstünde ama sanayiden çıkamazsınız. Sürekli arıza, problem vb. olur. Hele ki farklı şeyler yapmak isterseniz ilerde anında sanayiye götürmek zorunda kalırsınız. Ama Cms'lerin içinde en şaşmazı Drupal'dir 10 yıldır araştırmalarım sonucunda vardığım kanı. Ya da siz özel yazılım yaptıracaksınız ama pahalı olur epey diye düşünüyorum. Sıklıkla karşılaştığımız Wp kullanan devler örneğine gelirsek; cpanelin adobe nin vb. kullandığı Wp altyapısı tamamen blog ve bilgilendirme amaçlıdır. Yani özel bir işlem yapmıyorlar üstünde. Yapıyorlarsa da trilyonluk firmalar Wp ile ciddi derecede oynatmışlardır, sıradan Wp kullanıcıları gibi alıp panelden modül ekleyip kullanmazlar diye düşünüyorum.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 13 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Adam zaten drupalda sorun yaşadığını söylüyor sen ise drupal öneriyorsun. Kaç tane büyük kurumsal sitelerde wordpress gördüm. Bence o sizin beceriksizliğiniz olmuş. Sizin dediğiniz o saçmalıkları (film, dizi vs) bir kere bile yapmadım. Herkesi kendiniz gibi görmeyin.

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle Wp ve işi bilmiyorum fakat fiyatlar iş değil sanki marka fiyatı çok yüksek

www.Hizliisler.com

vindobona vindobona WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 1, (%0)
herkes bir şey söylüyor ama drupal kesinlikle istemiyoruz. wp iyi değil diyenleri dinleyince haklı geliyor insana, iyidir diyende haklı gibi. netice olarak bunda uzman kimseler ne der acaba? kurumsala uygun mudur?

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 13 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Burada senin kurumsal sitenden neler beklediğin önemli aslında. İşte sayfalar olsun, iletişim sayfası olsun, haber, makale vs şeyler yazılım diyorsanız yeterlidir. Ama işte ürün girelim, özel alanlarımız olsun vs tarzı şeyler isterseniz wp gene yeter ama bunun için özelleştirilmesi gerekir. Ya da özel cms yazarsın isteklerine odaklı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al