lostyazilim

Hangi Seo Ajansı

18 Mesajlar 1.729 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

egehema egehema WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 18 / 31
  • Ticaret 3, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Bu forumda görüyorum 100-150 tl ye seo yapan arkadasları ve ılk sayfa garanti gibi konular açıp duzunelerce pakaet satıyorlar bilgisiz sen ve senın gibi arkadaslara..Forum'dan banlanmayacagımı bılsem gidip o konuyu açan arkadası öyle bir madara edicem ki, bir daha bu tur ısleri yapmaya kımse cesaret edemıyecek ama gel gelelım forum kuralları işte susuyoruz..Olan konuya ip gibi dizilen garibanlara oluyor..Neyse ben sana bir örnek vereyim arkadasım.3-4 yıldır seo işindeyim ve ilk sırada gördügün o sporcu gıdaları satan siteler var ya, işte o sitelerin tümünün seo işini yapan benım. Protein tozu, kelimesinden tut gainer kelimesine, bcaa ya kadar ilk sırada o tüm siteler..Bugun benım o tür ticari sitelere yaptıgım seo işinden aldıgım ödeme en az kelime başı 1200-1500 tl ! .Düşün ? sadece tek kelime..Demek istedigim bu işler zahmetli ve zor , aynı zamanda sabır isteyen durumlar. Herseyi geçtim maliyet hesabı hep.3 kuruşa seo filan olmaz, olur yaparım diyen arkadas varsa eger, emin olun 2 backlink atıp paranızın uzerıne yatar, sonrada size hocam google guncellemeleri vs vs der işin içinden çıkar ilk sıraya getiremedigi zaman..Herkese tavsiyem şu dur, cebinizde paranız yoksa site filan açmayın arkadaslar. Siteyı 10 yasındaki yegenımde açar..Site demek proje demektir, siz projelerınıze baglı kalarak yatırımlarınızı devamlı seo olarak sitenıze dökmek zorundasınız..Unutmayın yatırım yapılmayan hiç bir işten para kazanılmaz

en son yazdığınız kısma katılmıyorum.site işlerinde başarılı olmak için yatırımları devamlı seo olarak siteye dökmeye falan gerek yok.

wmaraci
reklam

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

egehema adlı üyeden alıntı

en son yazdığınız kısma katılmıyorum.site işlerinde başarılı olmak için yatırımları devamlı seo olarak siteye dökmeye falan gerek yok.

Sosyal medya detegi ile mi çıkacaksın ilk sıraya ? bugun diyet sıtesi olan bır arkadasınız yıllardan beri diyet sıralamasında kaçıncı sırada acaba ? sorarmısınız kendısıne..Rakabeti en zor olan kelime! buyrun öyleyse seo destegi olmadan ilk sıraya gelin ve mılyonlar okusun yazılarınızı..O arkadasınıza bir sorarmısınız hangi 200. sırada acaba..

Başarılı olabilmek için neredeyse site gelirinin yuzde 60 ı nı yatırıma dökmenız gerek..Bugun bıle aylık 500 bın cirolu besin destek sitesi karının yuzde 40 ı nı seo ve reklamlara dökmektedir..İsterse dökmesin bakalım diger ay yapabılıyormu o 500 bın tl lık cıroyu..

İşte bu kavramları anlayamadıgınız için başarılı olamıyorsunuz hayatta ve basarılı olamadıgınız için de hep taklıt ediyorsunuz basarılı olanları..

Neyse uzatmaya gerek yok, ister katılır ıster katılmazsın ama anlattıklarım bir gerçek..saygılar
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

BigSEO adlı üyeden alıntı

Keşke herkes sizin gibi düşünse hocam. :)

Paylaştığım bilgi hakkında baya tepki aldım Özel mesaj aracılığı ile. Bu mesajları atan gencin bilgilerini vermeyeceğim ama mesajlarını harfiyen paylaşacağım.

Arakadaşa demissiniz ya böyle böyle diye, sizin için yapalım ozaman oluyormu kaliteli çalışma olmuyor mu gözlerinizle görün

Herkes seo piyasasını yüksek tutmaya calısıyor, ama herkesin aldıgı para belli 1 ay boyunca, 800 tl maaş alıyorlar, 1 site yapıyolar kendılerıne ev kira v.s derken bütçeleri baya kısıtlanıyor, bu bütçeler ile de güzel şeyler yapmak istiyorlar.

Bu yüzden, 100 Tl ye güzel calısmalarda yapılır yani arkadaşları yanlış bilgilendirmeye gerek yok yani hocam

Buda 2. Mesajı.

Hocam merhaba, forumda bir çok kişi bilmiş gibi konuşuyorda, 100 TL lik bütçeye, hedeflediğiniz 3 Adet Anahtar kelimesine çalışma yapabilirim.

-Alexadan düşüş
-Anahtar Kelimelerde Garanti yükseliş.

Detaylı raporlama.

Verdiğiniz paranın hakkını almazsanız, diyinki hocam yapamadınız beceremediniz bu işi diyin.

Ben garantisini veriyorum, kendi gözleriniz ile şahit olucaksınız.

1 Adet Makale yazdırınız, içerisinde 3 Adet anahtar kelime olacak şekilde.
Site adresinizi atın.

Gerisi bizde.

3 Hafta içerisinde, gözle görülür sonuçlar alacağınızdan şüpeniz olmasın.

Yapılan çalışmalar 3 Hafta İçerisinde kendini belli ediyor.

Şimdi bu genç madem bu kadar kesin ve net konuşuyor. O halde Film, uçak bileti, teknoloji, haber kelimelerinden göstersin kendini :) Doğruları söylediğimde insanlar bu şekilde tepki gösteriyor. Bugün aylık 1.000 tl ile çalışan seo firmaları 800 tl kendine ayiriyormus geri kalan 200 tl ne yapıyor acaba ? Tanıtım yazısı mi alıyor, backlink mi sağlıyor, Adwords reklamlarına mi kullanıyor, sitedeki iç seo kavramına mi harcıyor ? Neye harcıyor neye harcamıyor. Biri bana bunun açıklamasını yapsın 2007 yılından bu yana aktif olarak bu işler içerisinde olduğum zamana göre bu açıklamayı yapma gereği duydum. Yanildigim bir nokta varsa söyleyin bana :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Paylaştığım bilgi hakkında baya tepki aldım Özel mesaj aracılığı ile. Bu mesajları atan gencin bilgilerini vermeyeceğim ama mesajlarını harfiyen paylaşacağım.

Buda 2. Mesajı.

Şimdi bu genç madem bu kadar kesin ve net konuşuyor. O halde Film, uçak bileti, teknoloji, haber kelimelerinden göstersin kendini :) Doğruları söylediğimde insanlar bu şekilde tepki gösteriyor. Bugün aylık 1.000 tl ile çalışan seo firmaları 800 tl kendine ayiriyormus geri kalan 200 tl ne yapıyor acaba ? Tanıtım yazısı mi alıyor, backlink mi sağlıyor, Adwords reklamlarına mi kullanıyor, sitedeki iç seo kavramına mi harcıyor ? Neye harcıyor neye harcamıyor. Biri bana bunun açıklamasını yapsın 2007 yılından bu yana aktif olarak bu işler içerisinde olduğum zamana göre bu açıklamayı yapma gereği duydum. Yanildigim bir nokta varsa söyleyin bana :)

Ben bir türlü denk gelemedim bu tip insanlara hocam. Söylediğiniz gibi ben 100 TL değil 1000 TL vereyim beni film izlede ilk sayfaya taşısın. Söylemek kolay icraat yok sadece. :)
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

BigSEO adlı üyeden alıntı

Ben bir türlü denk gelemedim bu tip insanlara hocam. Söylediğiniz gibi ben 100 TL değil 1000 TL vereyim beni film izlede ilk sayfaya taşısın. Söylemek kolay icraat yok sadece. :)

Hay hay, Özel mesaj ile denk getiriyorum hemen :)
BigSEO

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
hocam mesajlar için teşekkürler ben seo ajansı yerine kendim siteler bulup tanıtım yazısı banner yayınlatacağım böyle daha karlı gözüküyor.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Hay hay, Özel mesaj ile denk getiriyorum hemen :)

Tüm arkadaslar ile ortak karar alarak yönetime bildirilmeli ve bu tip düşük bütçe ile seo yapan arkadasların konuları kapatılarak, bundan sonra açılacak olanlarada izin verilmemesi saglanmalı. Göz göre göre iki kuruşu denkleştirerek sitesine yatırım yapmak isteyen arkadasların keriz yerine konmaları canımı sıkıyor..

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Aslında burada konu açan herkes haklı. Ancak 100 TL'ye herşey yapabilir. Yeni satışa sunduğum VPS Seo Araçları paketlerimi de inceleyebilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al