HidrolikAdam adlı üyeden alıntı

Herşey çok iyi hoş ancak 3 kere beğenilmemesinde işin başka personele verilmesi bana pek doğru gelmedi, insanlar çeşit çeşit, bambaşka zevklere sahip. Personel karşısındaki kişiyi hiç tanımadan 3 seferde tam istediğini tutturabilmesi pek kolay gibi gelmiyor. En azından 3 kere beğenilmeyen proje, platform yönetimine gönderilip, yapılan değerlendirme sonucu karar verilse daha iyi olur gibi. Sonuçta bu personelde baya bir emek verecek, o arkadaş için çalışacağına başka birisi içinde çalışabilirdi.
Eyyorlamam bu kadar.

Düşüncelerin için teşekkür ederim hocam. Ben 2 yıldır bu şin içindeyim yaklaşık 200 aranje yaptık 3. beğenilmeme durumu pek olmadı olmuşsa bile bu 3.de değil 3.de noksansız teslim edilmiştir ki kişi 2. beğenilmeme durumunda zaten kendi aralarında dğer aranjörler ilede iletişimde olacağı için onlardanda yardım alacaktır kazancının belirli bir miktarını diğer aranjörler ile paylaşarak fikir alışverişi yapabilecektir. bu tür şeyler işin ince ayrıntılarıdır bu sebeple aranjör çokta mağlup sayılmayacaktır.