lostyazilim

Yazarkafe /bumerang Platin Üyelik Detayları

12 Mesajlar 2.856 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftalık süreçte edindiğim tecrübeyi sizlerle paylaşmak istedim...

8 gün önce Yazarkafe ve bumerang a üye oldum. İlk etapta Otomatikmen ALTIN ÜYE etiketiyle üye oldum elbette onların karar verebileceği bir durumdu. site trafiğim yaklaşık 30-50 idi. + 4-5 Aylık bir site. Platin üye özelliklerini okudukça hevesim dahada arttı her geçen gün siteme böylesine kaliteli bir trafik gelecek umuduyla daha bir özen göstermeye başladım. 1 bekledim yok 2-3-4 bekledim yok 6-7gün bekledim ve en sonunda patladım.
artık başlarım böyle işe ... yapacağınız işi hem sitemde reklamlarını yapıyorum hemde 10 gündür tık yok kullanıyorlar mı beni acaba diye düşünürken site ayarlarıma girerek site türünü yeniden seçtim (Site olarak) açıklama kısmına daha düzenli daha oturaklı şeyler yazdım ama son bir şans denemek istedim. tekrar onaya gönderdim.
2 gün sonra platin üye yaptılar sevindim ama bu defa da günde 3 makale hakkım olan makaleleri tekrarlayarak toplamda 15 konu göndermiş oldum. buda 5 gün demek oluyor. Halen hiçbirinde onay yokken Yazarkafe şablonunu daha göze batacak biryere koymaya karar verdim.
Aynı zamanda sosyal medya + farklı mecralarda sitenin tanıtımına yüklendim hit direk giriş bile olsa ortalama 120-130 oldu. kişiler şablonlarına merak edip tıklamış olduklarından olsa gerek daha sonra yani 2 gün sonra sayaca bir baktım sitede online 10ar kişi değişerek ilerliyor.
Direk yazılarımı kontrole ttim hepsinin hatta o güne kadar yazdıgım 20-22 içeriğinde anında onay aldıgını gördüm hatta işin en güzel kısmıda artık yazılarımı yolladıktan 10 dakika sonra yayınlıyor olmaları 3 gün demelerine bakmayın yani. Velhasıl sıradaki aşama teklif alma aşaması onun içinde epeyce sabır etmek egrekiyor sanırım şuanda aldığım hit 6 ayda yaptığım çalışmaların 2 haftada sonuç göstermesi gibi birşeye eş değer. formatımı bozmadığım sürece sanırım birçok kişi gibi benim sitem de o kezza daha fazla hit alacaktır ki bugün arkadaşımın zaten 4-5 k hiti bulunmasına rağmen yazar kafe den + olarak 1000 kişilik bir hit geldiğini + yoğun teklif aldığınıda belirtiyor. içerikleriniz nekadar zenginse sitelerinde okadar çok ön sayfalara ekliyorlar. Şu sıralar sürekli altından platine geçiş teklif alamama yazıların onaylanmaması gibi konular görüyorum kendi sıkıcı anımı anlatıp kısmende olsa açıklık getirmek istedim umarım azda olsa faydalı olmuştur. Herkese nice faydalı hitlere diyerek iyi forumlar diliyorum. bu arada göz atmak isteyenler için sitemin linkini BURADAN inceleyebilirsiniz. :)

EDİT: Teklif geldiğinde ve 2-3-4 gün sonraki trafik durumumu yeniden bu konuya ek olarak yazmış olurum. Bol şans.
HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

Hafiz Hafiz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 7, (%100)
herşeyi başardım bir platin alamadım içimde kaldı. Şablonu nereye koymalıyım hocam.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
teşekkürler bende başvurmayı düşünüyordun

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
Bende ilk günden beri altın üyeyim taktiği deneyeceğim :) paylaşım için teşekkürler
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Ilk basvuruda platin aldim ugrasmadim makale gondermekle torpil gibi bisy sezdim bumerangta

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)

Hafiz adlı üyeden alıntı

herşeyi başardım bir platin alamadım içimde kaldı. Şablonu nereye koymalıyım hocam.

En çok tık alacağına inandığın ve kullanıcıları bunaltmayacak biryere (Ana kullanım kısımlarını tercih etmemen senin yararına olur.) İnsanlar ilk etapta göremesin ama konu içerisinde tesadüfen denk gelsin mantıgıyla. örneğin BURADAN girdiğimiz konuya gir sayfayı kaydırdıkça sağ tarafta illaki görüp merak ediyorsun haliyle sitelerini ziayret ediyorsun. Bu düzeltmeyi yaptıktan sonra sayfan hakkında yazdıgın yazıyı güncelleyerek tekrar onaya gönder hocam günde en az 10 özgün konuda girmeye devam etmeni öneririm. sonuçta 2-3 ay bronz yada altın ğye olanlarda var 1 günde platin olanlarda var.

Ek Olarak:

TheThanatos adlı üyeden alıntı

Ilk basvuruda platin aldim ugrasmadim makale gondermekle torpil gibi bisy sezdim bumerangta

Yani ben olsam en yüksek hite sahip siteleri ön plana çıkarırdım ki onlarda o yoldan ilerliyor ama yeni girişenlerede yüksek hiti hurraa göndermiyorlar yani adil davranıştır bu benim için. Yazı özgün olduktan sonra sitede aykırı paylaşım olmadıktan sonra zengin ve dikkat çekici içerikler olduktan sonra zaten gerekeni yapıyorlar. mesela bugün 1 gönderim en ilginciydi o 65 tık almışken en kötü içeriğim 1-2 tık almış siteyi inceledim kendi yazılarımı buldum 65 tık alan enn gerilerde ama başka kategorideki diğer 1-2 tık alan içeriğimde 2. sayfaydı farketmişsindir send ekendi yazılarından hocam.

Ek Olarak:

AzX66 adlı üyeden alıntı

teşekkürler bende başvurmayı düşünüyordun

bol şans

Ek Olarak:

mehmet_ertugrul adlı üyeden alıntı

Bende ilk günden beri altın üyeyim taktiği deneyeceğim :) paylaşım için teşekkürler

Rica ederim bol şans :)

Recbook Creative 

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Teşekkürler yararlı bilgi :)
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
:D:D 7-8 tane sitemi bumeranga platin olarak kaydettim şimdiye kadar. Defalarca reklam teklifi aldım vs. Son 3 aydır hiç reklam teklifi gelmiyor ama. Platin üye olma koşulları bumerangın blogunda yazmaktadır. Bunun dışında iyi bir tasarım ve yeterli içeriğe sahipseniz platin olursunuz gerekli yerleri doğru doldurup gönderin. Yine altın derse yeniden düzenleyin bilgilerinizi ve bir daha başvuru yapın.

Yakında bumerang yarışmaları başlar diye ümit ediyorum bakalım ne olacak.

Ek Olarak: :D:D 7-8 tane sitemi bumeranga platin olarak kaydettim şimdiye kadar. Defalarca reklam teklifi aldım vs. Son 3 aydır hiç reklam teklifi gelmiyor ama. Platin üye olma koşulları bumerangın blogunda yazmaktadır. Bunun dışında iyi bir tasarım ve yeterli içeriğe sahipseniz platin olursunuz gerekli yerleri doğru doldurup gönderin. Yine altın derse yeniden düzenleyin bilgilerinizi ve bir daha başvuru yapın.

sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

:D:D 7-8 tane sitemi bumeranga platin olarak kaydettim şimdiye kadar. Defalarca reklam teklifi aldım vs. Son 3 aydır hiç reklam teklifi gelmiyor ama. Platin üye olma koşulları bumerangın blogunda yazmaktadır. Bunun dışında iyi bir tasarım ve yeterli içeriğe sahipseniz platin olursunuz gerekli yerleri doğru doldurup gönderin. Yine altın derse yeniden düzenleyin bilgilerinizi ve bir daha başvuru yapın.

Ek Olarak: :D:D 7-8 tane sitemi bumeranga platin olarak kaydettim şimdiye kadar. Defalarca reklam teklifi aldım vs. Son 3 aydır hiç reklam teklifi gelmiyor ama. Platin üye olma koşulları bumerangın blogunda yazmaktadır. Bunun dışında iyi bir tasarım ve yeterli içeriğe sahipseniz platin olursunuz gerekli yerleri doğru doldurup gönderin. Yine altın derse yeniden düzenleyin bilgilerinizi ve bir daha başvuru yapın.

katılıyorum hocam.

Ek olarka teman şahane :D

Recbook Creative 

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

sokrates adlı üyeden alıntı

katılıyorum hocam.

Ek olarka teman şahane :D

Teşekkürler hocam :)

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al