Hafiz adlı üyeden alıntı

herşeyi başardım bir platin alamadım içimde kaldı. Şablonu nereye koymalıyım hocam.

En çok tık alacağına inandığın ve kullanıcıları bunaltmayacak biryere (Ana kullanım kısımlarını tercih etmemen senin yararına olur.) İnsanlar ilk etapta göremesin ama konu içerisinde tesadüfen denk gelsin mantıgıyla. örneğin BURADAN girdiğimiz konuya gir sayfayı kaydırdıkça sağ tarafta illaki görüp merak ediyorsun haliyle sitelerini ziayret ediyorsun. Bu düzeltmeyi yaptıktan sonra sayfan hakkında yazdıgın yazıyı güncelleyerek tekrar onaya gönder hocam günde en az 10 özgün konuda girmeye devam etmeni öneririm. sonuçta 2-3 ay bronz yada altın ğye olanlarda var 1 günde platin olanlarda var.

Ek Olarak:

TheThanatos adlı üyeden alıntı

Ilk basvuruda platin aldim ugrasmadim makale gondermekle torpil gibi bisy sezdim bumerangta

Yani ben olsam en yüksek hite sahip siteleri ön plana çıkarırdım ki onlarda o yoldan ilerliyor ama yeni girişenlerede yüksek hiti hurraa göndermiyorlar yani adil davranıştır bu benim için. Yazı özgün olduktan sonra sitede aykırı paylaşım olmadıktan sonra zengin ve dikkat çekici içerikler olduktan sonra zaten gerekeni yapıyorlar. mesela bugün 1 gönderim en ilginciydi o 65 tık almışken en kötü içeriğim 1-2 tık almış siteyi inceledim kendi yazılarımı buldum 65 tık alan enn gerilerde ama başka kategorideki diğer 1-2 tık alan içeriğimde 2. sayfaydı farketmişsindir send ekendi yazılarından hocam.

Ek Olarak:

AzX66 adlı üyeden alıntı

teşekkürler bende başvurmayı düşünüyordun

bol şans

Ek Olarak:

mehmet_ertugrul adlı üyeden alıntı

Bende ilk günden beri altın üyeyim taktiği deneyeceğim :) paylaşım için teşekkürler

Rica ederim bol şans :)