freelance iş ilanları

Enpara Kullananlara Soru

28 Mesajlar 3.248 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Herhangi bir kesinti yaşamadım, ne havale / eft nede para çekip alma. Farklı bankaların ATM'lerinden bile her ay belli bir sınırda ücretsiz para çekimi yapabiliyorsunuz.

wmaraci
reklam

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
PayPalın banka hesabı hali. Herşey internet üzerinden ve ücretsiz. Sadece ayda 1 kez başka bankaların atm sinden para çekmeye izin veriyor, 1 ay içinde 2 kez olursa ücret alır. Bunun dışında bir ücreti yok.

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Neden işlem ücretsiz yapıyorlar çok merak ediyorum? Çıkarları ne aracaba. Çıkarsız kolunu kıpırdatmaz bankalar.

Ortada bankaları olmadığı için giderleride yalnızca personel ödemeleri oluyor sponsor birçok firmalarıda var . Ayrıca birçok alandan da gelir elde ediyorlar zaten örneğin başka bankamatikten ayda 1 den fazla apra çekme durumu yada kredi kullanımı vb gibi hocam.

Recbook Creative 

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

siberatak adlı üyeden alıntı

Herhangi bir ödeme yapmıyoruz. Her ay 1 sefer Finansbank atmleri dışında ki ATM'lerden para çekmek ücretsiz. Geçen 20 TL çektim başka atmden 1.17 TL kesti. Gayet memnunum.

meoacar adlı üyeden alıntı

En çok sevdiğim kartlardan birtanesi. Gerek müşteri hizmetleri gerek masraflar olmayışı süper :)

Olric adlı üyeden alıntı

Ek olarak en güzel bilgiyi temsilciyi arayarak alabilirsin. İlgililer çok.

AlfaOis adlı üyeden alıntı

Zaten diğer bankaların aldığı kesinti yada kredi sigortaları filan yasal değilde bu bankada öyle bir durum söz konusu değil, hea şuanki olayda mesela her ATM'den para çekme işlemi belli bir süre için geçerli ama tahminim devam ettirirler, örnek steam alışverişlerinde %50 para iadesi var 50 Tl'ye kadar bunlar süreli oluyor.

Söz konusu ödeme almak ise bir kesinti olmaz, olursa da ayrılacalığı kalmaz, reklam ve müşterilerinden olur. Çağrı merkezini ararsan güncel bilgileri alabilirsin.

serras62 adlı üyeden alıntı

Neden işlem ücretsiz yapıyorlar çok merak ediyorum? Çıkarları ne aracaba. Çıkarsız kolunu kıpırdatmaz bankalar.

sokrates adlı üyeden alıntı

Düşünecek pek birşey yok bence hiçbir ücret ödemiyorsun banka olmadıgı için masraflarıda yok denecek kadar az bu sebeple ücret tahsil edilmiyor. baska bankamatikten para cekerken bile ayda 1 kez kesinti olmuyor düşün yani :) + adamlar ayagına kadar geliyor güler yüzlü m.temsilcileri var ve şıkta bir hediye veriyolar a kalite kalem ve not defteri. açtıgımda bu zamana kadar neden açmamışımki dedim yani. öneririm.

Engin07 adlı üyeden alıntı

Herhangi bir kesinti yaşamadım, ne havale / eft nede para çekip alma. Farklı bankaların ATM'lerinden bile her ay belli bir sınırda ücretsiz para çekimi yapabiliyorsunuz.

Hepinize Yorumları İçin Teşekkür ederim hesabı şuanda oluşturuyorum. Ama hala aklıma takılan bir soru var bu ADAMLAR neyden para kazanıyor sadece yabancı para işlerinden felan kazanamazlar % kaçı bu işleri yapar ki ? Bu kadar ücretsiz şey sağlıyorlarsa nasıl kazanıyorlar ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Cengiz-Kaya adlı üyeden alıntı

Hepinize Yorumları İçin Teşekkür ederim hesabı şuanda oluşturuyorum. Ama hala aklıma takılan bir soru var bu ADAMLAR neyden para kazanıyor sadece yabancı para işlerinden felan kazanamazlar % kaçı bu işleri yapar ki ? Bu kadar ücretsiz şey sağlıyorlarsa nasıl kazanıyorlar ?

Siz başvurunuzu yapın, hesabınızı açmak için sizinle görüşmeye gelecek Enpara yetkilisi bu tür sorularınıza açıklık getiriyor zaten. İmzayı atmadan önce emin olmak için her şeyi sorabilirsiniz, oturup muhabbet etmekten çekinmiyorlar.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

Ayazzz Ayazzz barış ve huzur istiyorum Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek resepsiyonist
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 73 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
ayrı başlık açmak istemedim arkadaş konuyu açmış bende bir soru sorayım , google adsense hesabına enpara ekleyebiliyor muyuz ? , finansbank gördüm ama enpara yok galiba
kabus54

kişi bu mesajı beğendi.

kabus54 kabus54 Makale Yazarı ve Editör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek makale yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Finansbank olarak ekleyin. Enpara banka adı değil, sistemin adıdır.
Ayazzz

kişi bu mesajı beğendi.

RadyasyonYilani RadyasyonYilani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 9, (%100)
Çok memnunum harika bir kart.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Herhangi bir kesintisini şuana kadar yaşamadım. Ekstra olarak ödediğim bir çok faturadan ve kart ile yaptığım alışverişten %50'ye kadar geri ödeme iadesi aldım. Ayrıca her ay yaptıkları onlarca güzel kampanya oluyor. Her ay 3 sefer başka bankalardan ücretsiz ATM işlemi yapma olanağı sağlıyor.

Not: Kayıt olurken Enpara hesabı olan birisini referans gösterirseniz karşı tarafın adına İstanbul'da kendilerine ait ormanda bir ağaç dikiyorlar. Bu şekilde kayıt olursanız sevinirim.
Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Cengiz-Kaya adlı üyeden alıntı

MertBalci adlı üyeden alıntı

Herhangi bir kesintisini şuana kadar yaşamadım. Ekstra olarak ödediğim bir çok faturadan ve kart ile yaptığım alışverişten %50'ye kadar geri ödeme iadesi aldım. Ayrıca her ay yaptıkları onlarca güzel kampanya oluyor. Her ay 3 sefer başka bankalardan ücretsiz ATM işlemi yapma olanağı sağlıyor.

Not: Kayıt olurken Enpara hesabı olan birisini referans gösterirseniz karşı tarafın adına İstanbul'da kendilerine ait ormanda bir ağaç dikiyorlar. Bu şekilde kayıt olursanız sevinirim.

Aynen arkadaşın belirttiği gibi, eğer henüz başvurmadıysanız kullanan tanıdığınız varsa onu referans olarak gösterirseniz doğaya bir katkıda sizden olur. Yada başvurduysanız, görüşmeye geldiklerinde onlarada belirtebilirsiniz diye tahmin ediyorum.
Bu arada orman İzmir'de diye biliyorum ben?
http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/tema.aspx
MertBalci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al