Satmaya kalkışsam nekadara gider ?

Merhaba arkadaşlar. Satışa çıkarmak istediğimden değil ancak olası bir durumda kazancı görmek mantıgı ile danışmak istedim.

Herşeyden önce Adsense onaylı ve reklamlar görüldüğü üzre aktif.
Site Adresine buradan ulaşabilirsiniz.
Yazar kafe boumberg de Platin üyeyim + olarak günde 3 yazı gönderiyorum yaklaşık 10 dakika içerisinde 3 üde onaylanıyor. Onaylanmayan hiçbir içeriğim olmadı yaklaşık 30 konu yazar kafeye gönderildi ve hepsi onay aldı.
Günlük ortalama hiti 120-130 ve her geçen gün artış göstermekte.
3-4 Farklı edu.tr uzantılı site ile backlink çalışması yapıldı 100 TL gibi rakamlarda çalışıldı. ki googlenin bu uzantıları nekadar sevdiğini çoğu kişi bilir.
yine o kezza edu.tr tanıtım yazısı verildi. 3 Adet.
+ Olarak onedio ya da içerik göndermeye basladım ve ilk gönderidğim içerikler yayına alındı.
+ Sitede toplam 237 Adet %100 ü özgün ve bol görsel içerikli konu bulunmakta.
Site içerisinde 4 ayrı tema mevcut 2 tanesi themeforest teması biri şuan aktif olan tema ve theme forestte 59 dolardan satışta diğeri yani eski temam ise 49 dolardan satışta idi. adı foot theme. ki şuanki aktifleştirildi yazılar ücretli olarak yazdırıldı tasarım özelleştirmesi-türkçeleştirmesi de kusursuz olarak o kezza.
+13k Facebook sayfasıda yanında verecek olsam ? gönderi başına erişim ortalama 500-600 kişi.
Sonuç olarak sitemin şuanki ederi nedir ?