wmaraci reklam

Sitem Nekadar Eder

5 Mesajlar 904 Okunma
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Satmaya kalkışsam nekadara gider ?

Merhaba arkadaşlar. Satışa çıkarmak istediğimden değil ancak olası bir durumda kazancı görmek mantıgı ile danışmak istedim.

Herşeyden önce Adsense onaylı ve reklamlar görüldüğü üzre aktif.
Site Adresine buradan ulaşabilirsiniz.
Yazar kafe boumberg de Platin üyeyim + olarak günde 3 yazı gönderiyorum yaklaşık 10 dakika içerisinde 3 üde onaylanıyor. Onaylanmayan hiçbir içeriğim olmadı yaklaşık 30 konu yazar kafeye gönderildi ve hepsi onay aldı.
Günlük ortalama hiti 120-130 ve her geçen gün artış göstermekte.
3-4 Farklı edu.tr uzantılı site ile backlink çalışması yapıldı 100 TL gibi rakamlarda çalışıldı. ki googlenin bu uzantıları nekadar sevdiğini çoğu kişi bilir.
yine o kezza edu.tr tanıtım yazısı verildi. 3 Adet.
+ Olarak onedio ya da içerik göndermeye basladım ve ilk gönderidğim içerikler yayına alındı.
+ Sitede toplam 237 Adet %100 ü özgün ve bol görsel içerikli konu bulunmakta.
Site içerisinde 4 ayrı tema mevcut 2 tanesi themeforest teması biri şuan aktif olan tema ve theme forestte 59 dolardan satışta diğeri yani eski temam ise 49 dolardan satışta idi. adı foot theme. ki şuanki aktifleştirildi yazılar ücretli olarak yazdırıldı tasarım özelleştirmesi-türkçeleştirmesi de kusursuz olarak o kezza.
+13k Facebook sayfasıda yanında verecek olsam ? gönderi başına erişim ortalama 500-600 kişi.
Sonuç olarak sitemin şuanki ederi nedir ?

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
400 - 650 arası bir fiyat biçilebilir. Tabi bu fiyat şu an için biçilebilir. Zira siten giderek değer kazanan bir durumda. Tüm dikkatleri çekebilecek tamamen özgün bir paylaşım, umulmadık farklı bir hareket, sıradışı bir sıçrama ise siteni marka haline getirip değeri çok yüksek bir konuma sürükleyebilir. Proje gayet başarılı. MaşaAllah.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel SEO Uzmanı

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam içerik bana pek kaliteli görünmedi açıkçası, ayrıca domain ve içerik çok alakasız gibi duruyor. Bence pek bir şey etmez

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)
Bence kendine özgün tema yazdır sitede gezinmesi biraz sıkıntı. bu temayı daha önce çok sitede gördüm. yazıların özgün olması güzel.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

400 - 650 arası bir fiyat biçilebilir. Tabi bu fiyat şu an için biçilebilir. Zira siten giderek değer kazanan bir durumda. Tüm dikkatleri çekebilecek tamamen özgün bir paylaşım, umulmadık farklı bir hareket, sıradışı bir sıçrama ise siteni marka haline getirip değeri çok yüksek bir konuma sürükleyebilir. Proje gayet başarılı. MaşaAllah.

Pozitif yorumlar + ilgi için çok teşekkür ederim hocam.

Ek Olarak:

negiu adlı üyeden alıntı

Hocam içerik bana pek kaliteli görünmedi açıkçası, ayrıca domain ve içerik çok alakasız gibi duruyor. Bence pek bir şey etmez

aksine domain ve site tam özdeşiyor kategorilerde medya bazlı tüm ieçriklere yer verildi. Bir haber girişi yapılmıyor hepsi o. Makale özgünlüğü ise tartışılamaz bir durum kalitesi konusunda haklı olabilirsin hocam herkesin ilgisini çekebilecek içerikler olmayabilir ama format bu oldugu için bu sekilde devam ediyorum.

Ek Olarak:

sadrazam adlı üyeden alıntı

Bence kendine özgün tema yazdır sitede gezinmesi biraz sıkıntı. bu temayı daha önce çok sitede gördüm. yazıların özgün olması güzel.

aslında önceki temamı türkiyede kullanan çok az kişi vardı ve çokta güzel yorumlar almıştım ancak bu tema daha kullanışlı daha sade ve bunaltmıyor. herşeyin yeri belli herşey daha okunaklı. seo bakımındanda etkili + reklam alanlarıda etkili oldugunu düşünüyorum bu sebeple bir süre bu sekilde devam edicem. Teşekkür ederim yorumlarınzı için.

Recbook Creative 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al