denizbabasi adlı üyeden alıntı

İlk olarak verdiğiniz açıklayıcı bilgiler için sağolun hocam... Bir ara bende buna merak sardım, hem sağlıklı beslenme, spor, fitness filan.. Evde bir iki alet ile günde 2 saat kadar çalışıyordum... Yaklaşık 1 ay kadar yaptım. Beslenmemi de biraz düzenledim filan kimileri bana bir program yazdı günde 10 tane yumurta, her gün et, hayatımdan şekeri, tuzu, kahveyi, asitli içecekleri çıkar dedi... Sonra tüm varolan hevesim 1 ayda bitti.. Kimi dediği şeyler haklı ona lafım yok... Günde ben hayatta 10 yumurta yiyecek bir insan değilim... 10 yumurtayı ben 1 ayda yiyorum... Sonra her gün et, et, et bana göre değil.. Eti severim ama her günde yenmiyor.. Şeker, tuz, kahve benim için Oksijen gibiler... Sonra tüm hevesim gitti. Ufak ufak aksamalar oldu sporda sonrada aman be başlarlar böyle işe deyip bıraktım... Beslenme programı bana göre hiç uymuyor.. Sorun bu... Sabah koşusunu dişimi sıkıp umarım bir gün başarabilirim...
Sizlere çok özeniyorum sabah kalkıp koşmak güzel bir duygudur... Sabah bu insanlara bir yandan özeniyorum bir yandan da gidip uyusanıza işiniz yok mu diyorum :D :D :D

Kahveyi kim söylediyse halt etmiş kahve metabolizmayı hızlandırır. Ben günde 5 bardak sert bildiğin american kahve içiyorum.

Metabolizmayı hızlandırır ve uyarıcı etkisi vardır. Dopamin salgılatır aynı zamanda.

10 yumurta hardcore vucut yapmayan adama çok fazla ya sabah bensana şöyle söyleyim bir blendır al.

İçine 100 gr yulaf at, 1 tane muz at, süt ile doldur yumurta sevmiyorsan bir adet protein tozu edin. Bir ölçekte protein tozu at. Bir çırpıda çırp onları blendır ile sadece onu iç. O sana yeterli enerjiyi verecektir.