Kilo Verme - Alma - Fitness - Body Soru ve Cevap Bknz.

76 Mesajlar 7.324 Okunma
smmexpress

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar.

2. Seviye Vücut Geliştirme Antrenörüyüm. 3 Yıllık spor hayatımda büyük tesislerde görev yaptım. Spor yapmayı felsefe edinmiş birisi olarak bütün arkadaşlarımızı spora kazandırmak ve sevdirmek amacıyla kar amacı gütmeden Soru - Cevap etkinliği yapmak istedim.

Vücut geliştirme veya Kilo alma verme konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar yaş boy kilo ve amacının ne olduğunu yazarsa tavsiye - öneri verebilirim.

Sorularınızı bekliyorum sevgi ve saygılarımla. :p
OmerGunay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Öncelikle foruma hoş geldiniz. Umarım iyi vakit geçirirsiniz.
Günlük okul, ev derken zaman kalmıyor pek. Zaten kalan zamanımızı da bilgisayar başında geçiriyoruz. Önerebileceğiniz sportif etkinlikler yada vücut geliştirmek için tavsiyeleriniz nelerdir?

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

tashift00 adlı üyeden alıntı

Öncelikle foruma hoş geldiniz. Umarım iyi vakit geçirirsiniz.
Günlük okul, ev derken zaman kalmıyor pek. Zaten kalan zamanımızı da bilgisayar başında geçiriyoruz. Önerebileceğiniz sportif etkinlikler yada vücut geliştirmek için tavsiyeleriniz nelerdir?

Merhabalar öncelikle teşekkür ederim. Bilgisayar başı her yaşta insanı tembelleştirir ve karın bölgesinde bölgesel yağlanmaya sebep olur. Öncelikle bilgisayar başında belli zaman dilimi aralıklarında kalkıp şınav - mekik çekilebilir. İp varsa ip atlanabilir. Spor salonuna gitmeden workout haricinde vücut geliştirme türevinde bütün vücut adelelerinizi çalıştırabileceğiniz büyük fark sağlayacak bir alet veya hareket yok malesef.
Tek uygun seçenek gideceğiniz yerlere yüreyerek gitmek veya en yakın spor tesisine (vücut geliştirme - bölgesel zayıflama - yüzme veya workout) alanlarına baş vurmak olacaktır.
tashift00

kişi bu mesajı beğendi.

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba referans olması amacıyla 1 adet resminizi paylaşır mısınız?

>/dev/null 2>&1
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Caesar adlı üyeden alıntı

Merhaba referans olması amacıyla 1 adet resminizi paylaşır mısınız?

Pm olarak 2-3 adet resmimi göndereceğim.

Pm atıldı teşekkürler.

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

SporcuOnline adlı üyeden alıntı

Pm olarak 2-3 adet resmimi göndereceğim.

Pm değil direk konuya paylaşırsanız herkes görmüş olur. Bende bodybuilding ile uğaşıyorum bilindiği gibi bu işlerde öncelik referans oluyor.

Saygılar. İnsanlar görsünki anlatacaklarınız hakkında ne kadar bilgili olduğunuzu anlamış olsunlar.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Pm değil direk konuya paylaşırsanız herkes görmüş olur. Bende bodybuilding ile uğaşıyorum bilindiği gibi bu işlerde öncelik referans oluyor.

Saygılar. İnsanlar görsünki anlatacaklarınız hakkında ne kadar bilgili olduğunuzu anlamış olsunlar.

İsteyen arkadaşlara fotoğrafları özel mesaj aracılığıyla gönderebilirim. Bu işin içerisindeyseniz bütün antrenörlerin kas yığını olmadığını bilirsiniz. Benim bütün çevremdeki antrenörler fit kalmayı her konudan üstün tutar. Bilgi vücut hacmi veya adele cm'si ile tartılmaz. Sevgilerle.

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

SporcuOnline adlı üyeden alıntı

İsteyen arkadaşlara fotoğrafları özel mesaj aracılığıyla gönderebilirim. Bu işin içerisindeyseniz bütün antrenörlerin kas yığını olmadığını bilirsiniz. Benim bütün çevremdeki antrenörler fit kalmayı her konudan üstün tutar. Bilgi vücut hacmi veya adele cm'si ile tartılmaz. Sevgilerle.

Ben onu kastetmedim, piyasada 3-5 ay spor yapmış daha sonrasında 110 KG olup kendini bodybuilding antrönörü sananlar var.

Bahsettiğiniz fit kalma olayı fitness dir bu arada. Bodybuilding de ne yazıkki kas hacmi çok önemlidir.

En azından bu güne kadar 60KG fit bir mr. olympia görmedik. Sizin fotoğrafınızı gördüm güzel şeyler başarmışsınız ama adı vucut gleiştirme olacaksa kas hacmi gerçekten çok önemli.

Fitness olacaksa değil evet katılıyorum size.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Ben onu kastetmedim, piyasada 3-5 ay spor yapmış daha sonrasında 110 KG olup kendini bodybuilding antrönörü sananlar var.

Bahsettiğiniz fit kalma olayı fitness dir bu arada. Bodybuilding de ne yazıkki kas hacmi çok önemlidir.

En azından bu güne kadar 60KG fit bir mr. olympia görmedik. Sizin fotoğrafınızı gördüm güzel şeyler başarmışsınız ama adı vucut gleiştirme olacaksa kas hacmi gerçekten çok önemli.

Fitness olacaksa değil evet katılıyorum size.

Ben body yapmıyorum ancak federasyonda body - fitness eğitimi verilmekte. 3 Yıldır bu işin içindeyim dediğiniz gibi body hacim isteyen fitness ise estetik ve sıkı bir vucudu hedefler. Şüphenizi destekliyorum haklısınız da spor salonuna giden bütün sporcularımızın bir antrenörlük havasında olması bu düşüncenizde hem fikir olmamızın temel sebebi :) Çeşitli spor salonlarında çok enteresan ve komik eğitim programları tavsiyeler ve öneriler dönmekte. Neyse konu güncel bilgi almak isteyen arkadaşlara elimden gelen ilgiyi göstereceğim.

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Başarılarınızın devamını dilerim.
berkakalinn SporcuOnline

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al