wmaraci reklam

Kitapyurdu.com rezilliği

18 Mesajlar 3.422 Okunma
smmexpress

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Kitapyurdu.com'dan 21.10.2015 tarihinde bir sipariş vermiştim. Siparişi verirken maksimum 4 iş günü içerisinde teslim edileceği yazıyordu. Fakat bugünle birlikten sipariş tarihi üzerinden 4 gün geçmesine rağmen halen siparişim hazırlanıyor gözüküyor. Üstelik verdiğim 2 kitaptan yalnızca 1 tanesi temin edilmiş. Diğer 1 tanesi kim bilir kaç gün sonra temin edilir, sonra kargoya verilir, sonra kargo kim bilir kaç gün sonra bana teslim eder. Bunları geçtim bugün müşteri hizmetlerini yaklaşık 30-35 defa aradım ve hiç birisinde müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Hadi bunuda geçtim ama bugün siteleri üzerinden aşağıda gördüğünüz şekilde bir iletişim formundan mağduriyetimi belirten bir mesaj gönderdim ve bana gelen mailde ise sipariş kodumu yazmadığım için destek veremediklerini belirtiyorlardı. Halbuki iletişim formunda sipariş kodu ile ilgili hiçbir bilgi bulunmuyor. Diyeceğim odur ki kitapyurdu.com'dan asla alışveriş yapmayın. D&R olsun 2 kuruş fazla olsun.

İletişime geçtiğim kanal (sipariş takip kodu diye birşey yazmıyor) ;

Bana gelen mail;

wmaraci
reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
ben yıllardır bu siteden alışveriş yapıyorum.
bazı kitapların basımı bitmiştir, bulunamamıştır vs. bu yüzden yazan tedarik süresini aşar.
yapmanız gereken kitapyurdundan bulunanları gönder demeniz. veya siparişi iade etmeniz.
yigitcankus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

ben yıllardır bu siteden alışveriş yapıyorum.
bazı kitapların basımı bitmiştir, bulunamamıştır vs. bu yüzden yazan tedarik süresini aşar.
yapmanız gereken kitapyurdundan bulunanları gönder demeniz. veya siparişi iade etmeniz.

Nasıl iade alabilirim? Vize sınavlarım için sipariş etmiştim ama zamanımı yedi 1 hafta.

Ek Olarak: Mesaj yoluyla iade talep ediliyormuş. Teşekkürler yakupqqq

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
4 iş günü henüz dolmamış yalnız. Sipariş verilen tarihi bu 4 iş gününün içerisine dahil etmeyin.

wmaraci
wmaraci

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Yıllardır bu siteden alışveriş yaparım şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım... Ayrıca 4 iş günü diyor üründe.. 4 gün değil.. Haftasonunu ve sipariş tarihi bu güne dahil değildir. 4 iş günü dolmamıştır.
Alanında en iyi sitelerden biri... Yıllardır alışveriş yaparım, çok memnunum.. Hediyeleri olsun, özel indirimler olsun gayet iyi.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

4 iş günü henüz dolmamış yalnız. Sipariş verilen tarihi bu 4 iş gününün içerisine dahil etmeyin.

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Yıllardır bu siteden alışveriş yaparım şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım... Ayrıca 4 iş günü diyor üründe.. 4 gün değil.. Haftasonunu ve sipariş tarihi bu güne dahil değildir. 4 iş günü dolmamıştır.
Alanında en iyi sitelerden biri... Yıllardır alışveriş yaparım, çok memnunum.. Hediyeleri olsun, özel indirimler olsun gayet iyi.

Evet 4 iş günü diyor. Ama henüz ürün temin edilmemiş bile. 2 kitaptan 1 tanesi halen temin edilmeyi bekliyor. Temin edilip kargoya verilmesi yine en az 2 günü bulur. Yani resmi tatilde iş yapmayacağı için pazartesiye kaldı benim iş.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Evet 4 iş günü diyor. Ama henüz ürün temin edilmemiş bile. 2 kitaptan 1 tanesi halen temin edilmeyi bekliyor. Temin edilip kargoya verilmesi yine en az 2 günü bulur. Yani resmi tatilde iş yapmayacağı için pazartesiye kaldı benim iş.

4 iş günü içerisinde elinizde olur diye nerede yazıyor? 4 iş günü içerisinde kargoya verilir geri kalan süre kargo teslimine bağlıdır. Kitapyurdu'nda bu şekilde diye hatırlıyorum.

Eğer dediğim gibiyse yarın tüm kitapları temin edip gün içerisinde kargoya verebilirler.

• Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

4 iş günü içerisinde elinizde olur diye nerede yazıyor? 4 iş günü içerisinde kargoya verilir geri kalan süre kargo teslimine bağlıdır. Kitapyurdu'nda bu şekilde diye hatırlıyorum.

Eğer dediğim gibiyse yarın tüm kitapları temin edip gün içerisinde kargoya verebilirler.

Tedarik süresi 4 iş günü yazıyor 2 kitap içinde. Kalan 1 kitabın yarında tedarik edileceğini pek sanmıyorum. Vize sınavları için sipariş etmiştim Allah'tan başka kitaplarım vardı. Buda böyle bir ders olmuş oldu.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Tedarik süresi 4 iş günü yazıyor 2 kitap içinde. Kalan 1 kitabın yarında tedarik edileceğini pek sanmıyorum. Vize sınavları için sipariş etmiştim Allah'tan başka kitaplarım vardı. Buda böyle bir ders olmuş oldu.

Dediğim gibi işte. Adamların bir suçu yok. Tedarik süresi için 4 iş günü demişler. Teslim süresi dememişler. Burada problem Kitapyurdu'nda değil.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

isousluer'in dediği gibi ürünün temin süresi 4 iş günü. Ürünün size ulaştırılması 4 iş günü değil.. 4 iş günü içinde temin edilir ve kargoya verilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al