freelance iş ilanları

Arkadaslarim disliyor yardim edermisiniz

81 Mesajlar 8.784 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Ustadim belkide oyledir sjz progamlama ogrenmissiniz ben fazla bisi ogrenemedim onca zamandir bu islerde oldugum halde her isye bir hayir vardir dogrudur ustadda ben hayiri bulamadim maalesef

İnanmak başarmanın yarısıdır. AlfaOis 'inde dediği gibi siz de özgüven sorunu olduğunu görüyorum.

Hayırı bulamadım diye aramaktan vaz mı geçeceksiniz? Belki doğru yöne bakmıyorsunuz tamam belki web tasarım ve kodlama becerisi edinememiş olabilirsiniz. Bu benim için hayırlı bir şey yok demek değil. Burada işte kendinizi siz keşfedeceksiniz becerileriniz neler, ilgi alanlarınız neler, başkalarının düşüncelerini umursamadan kendinize sorun en çok neyde iyisiniz? Çevreyi hesaba katarsanız kimse kendinden daha iyisini istemez ve kendisinden iyi olduğu kişileri kötülemek kendisinin daha iyi olduğunu göstermek ister.

Peki ya hiç şöyle düşündünüz mü?

Her arkadaş grubunun bir sözü geçeni vardır. Programları, nereye gidileceğini falan o söyler; uygunsa o program yapılır, gezilir. O kişinin sizi çağırmama sebebi gruptaki diğer kişilerle kendisinden daha iyi arkadaşlık yapacağı düşüncesi olamaz mı?

Belki de siz ondan daha iyi arkadaş veya dost olacaksınız ve onun yerini almanızı korktuğundan sizi aralarına almamak isteyemez mi?

Belki siz düşünmediniz ama benlik duygusu yüksek insanlar bunları düşünüyor. Böyle bir olaya şahit oldum..
AlfaOis

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

fruzgar adlı üyeden alıntı

İnanmak başarmanın yarısıdır. AlfaOis 'inde dediği gibi siz de özgüven sorunu olduğunu görüyorum.

Hayırı bulamadım diye aramaktan vaz mı geçeceksiniz? Belki doğru yöne bakmıyorsunuz tamam belki web tasarım ve kodlama becerisi edinememiş olabilirsiniz. Bu benim için hayırlı bir şey yok demek değil. Burada işte kendinizi siz keşfedeceksiniz becerileriniz neler, ilgi alanlarınız neler, başkalarının düşüncelerini umursamadan kendinize sorun en çok neyde iyisiniz? Çevreyi hesaba katarsanız kimse kendinden daha iyisini istemez ve kendisinden iyi olduğu kişileri kötülemek kendisinin daha iyi olduğunu göstermek ister.

Peki ya hiç şöyle düşündünüz mü?

Her arkadaş grubunun bir sözü geçeni vardır. Programları, nereye gidileceğini falan o söyler; uygunsa o program yapılır, gezilir. O kişinin sizi çağırmama sebebi gruptaki diğer kişilerle kendisinden daha iyi arkadaşlık yapacağı düşüncesi olamaz mı?

Belki de siz ondan daha iyi arkadaş veya dost olacaksınız ve onun yerini almanızı korktuğundan sizi aralarına almamak isteyemez mi?

Belki siz düşünmediniz ama benlik duygusu yüksek insanlar bunları düşünüyor. Böyle bir olaya şahit oldum..

Hic aklima gelmedi olabilir ustad bilmiyorumki kendimi kesfedemedim bi etsem ozguven problemi psikolojik rahatsizliklarimdan kaynaklaniyor sanirim inandim amabir basaramadim bu da benim lafim ustadim :/

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)
Sosyal fobi olabilir dedikleri gibi, bende de var bu hastalık doktora da gitmiyorum o ilaçlarla kişiliğimi bozmak istemiyorum. Açıkçası hem sosyal fobi var hem kendim de fazla arkadaş istemiyorum, dürüst çıkarcı olmayan 2-3 arkadaşım var mesela. Öyle yani dürüst insan bulmak zor bu devirde... Bu hastalığın sebebi ise aileden daha çok kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Gelmişim 21 yaşına bundan sonra düzelse de olur düzelmese de olur diyip geçiyorum işte.

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Bul birtane hayat ortağı evlen yap çocuğunu al sana en güzel arkadaşlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

suskun009 adlı üyeden alıntı

Sosyal fobi olabilir dedikleri gibi, bende de var bu hastalık doktora da gitmiyorum o ilaçlarla kişiliğimi bozmak istemiyorum. Açıkçası hem sosyal fobi var hem kendim de fazla arkadaş istemiyorum, dürüst çıkarcı olmayan 2-3 arkadaşım var mesela. Öyle yani dürüst insan bulmak zor bu devirde... Bu hastalığın sebebi ise aileden daha çok kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Gelmişim 21 yaşına bundan sonra düzelse de olur düzelmese de olur diyip geçiyorum işte.

Bende sosyal fobi panik atak depresyon var gelde hayati yasa :) doktorun verdigi ilaclari kullanmiyorum bagimlilik yapar falan diye alacaktim receteyi bulamadim

Ek Olarak:

VBMaSTeR adlı üyeden alıntı

Bul birtane hayat ortağı evlen yap çocuğunu al sana en güzel arkadaşlar.

:) :) Hayat ortagini bulabilsek duzgun biri

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Kardeşim iyi ki o insanlar ile gezmiyorsun belli ki karaktersiz insanlar. Kafanı takma hiç bir şeye, belki yüz yüze görüşemeyiz , belki de görüşürüz hiç belli olmaz ama buradan istediğini sorabilirsin elimden geleni de yaparım senin için.

Farklı arkadaşlar ara kendine , bir de SefaUygun isimli arkadaşın dedikleri çok önemli zaten onları yaptıktan sonra göreceksin onlar senin yanına gelmeye çalışacaklar ama o zaman da sen yüz verme onlara.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

Kardeşim iyi ki o insanlar ile gezmiyorsun belli ki karaktersiz insanlar. Kafanı takma hiç bir şeye, belki yüz yüze görüşemeyiz , belki de görüşürüz hiç belli olmaz ama buradan istediğini sorabilirsin elimden geleni de yaparım senin için.

Farklı arkadaşlar ara kendine , bir de SefaUygun isimli arkadaşın dedikleri çok önemli zaten onları yaptıktan sonra göreceksin onlar senin yanına gelmeye çalışacaklar ama o zaman da sen yüz verme onlara.

Hepinizin dediklerini yapmaya calisacagim kader kismet belkide gprusuruz dedigin gibi suan tiyatro kursu toplanti varmis gidiyorum utaniyorum nasil giricem diye bajalim .

Farkli arkadaslar bu genclik merkezi olmassa dahada aramicam arkadas falan bulamam cunku. bu yol olacak gibime geliyor

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Bu tür durumlarda en iyi yöntem psikolog danışmandır. Sonuçta bu işin okulunu okumuş olan insanlar sizin için en hızlı çıkış yollarını göstereceklerdir. Benim çevremde olup psikoljik tedavi gören insanların hepsi düzeldi ve hayata bakış açıları değişti, ortamları değişti.

Psikolog denildiği zaman ülkemizde herkes deli takısı koyuyor ama bu iş öyle değil. Dünya'da 1 defa bulunuyorsun. Bu yaşlardan da sadece bir defa geçeceksin. Bu yüzden yardım alıp hemen düzelmen gerekiyor. Hayatta acılarını erteleyebilirsin, hatalarını erteleyebilirsin ama mutluluklarını engelleme. Bunu kendin için yap.

Bu sorunda olan tek insan sen değilsin. Sosyal medya çıktıktan sonra zaten toplumun genelinde bir uzaklaşma, paylaşma, beraber zaman geçirme azaldı. Eskiden insanlar iki laf etmek için bir araya gelirdi, şimdi instagram'a fotoğraf atmak için bir araya gelenler bile var.

2 yıl önce facebook, twitter, instagram hesabımı dondurdum, internetimi kapattırdım. 8-9 ay hiç kullanmadım ve gerçek hayatı gördüm. Bunu sende deneyebilirsin. En basit örneği git bir kahve ortamına bir masada oyun izle, sonra onlarla tanışırsın zaten. Daha sonra seni o masaya alırlar, ortamlardan ortam çıkar tamamen sosyalleşirsin. Bilgisayar başından daha az zarar görürsün en azından.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Karaktersiz, ne idüğü belirsiz insanlar ile zaman öldürüp kendini paralamana değmez. Hayat bu kadar ucuz değil. Dogru yoldasın. Kitapları da arkadaş edinebilirsin mesela

Mustafa Kemal ATATÜRK!

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Atılgan ol, kendine güven. Ölüm yok ya ucunda.

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al