lostyazilim

10 Yıllık Haber Sitesi Neden Bu Durumdadır?

21 Mesajlar 2.802 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
Hocam eğer site adresini PM ile yollayabiliyorsanız detaylı bir inceleme yapıp size rapor halinde sunabilirim

wmaraci
reklam

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
google yaşa ve pageranka artık bakmıyor adwords reklamları vererek hit alın :D

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Hocam 80 kişilik ekibi olan bir firma ya da kuruluşun daha profesyonel çalışmasını umardım. Şunu yaptım olmadı, şöle mi yapsam diye forumlardan medet ummanız beni şaşırttı doğrusu. Sitenin hitinin neden düşük olduğunu gösteriyor zaten bu durum. ;)

Şirket bu güne kadar hiç internetten medet ummadığı için olabilir mi ? Bugünden sonra neler olabileceğiyle alakalı soruyorum ki burada da alanında profesyonel ve bilgili arkadaşlar var. Bilgi nerede olursa olsun alınmalı. Bu işi dışarıdan da alabilirim problem değil ama bilmek kötü mü ?

Ek Olarak:

artizfm adlı üyeden alıntı

Bir de şöyle düşünün, 80 kişilik ekip canlı yayın aracına kadar var falan diyor abimiz, muhtemelen yerel bir basın şirketi, çok öyle reklamlık işleri olmamışta olabilir bu güne kadar.

Dediği kısmen doğru Türkiye çapında bölgesel alanda en büyük 3 medya şirketinden birisiyiz. Reklamlık işimiz olmadı ama her hafta önümüze reklam pazar payları geliyor. Mecra artık bu tarafa kayıyor. Oranları görseniz gerçekten şaşırırsınız. Bize gelince de hem Ulusal Tv kanalı, hem ulusal bir dergi, bölgesel gazete, ulusal bi radyo kanalımız var. 80 Kişilik ekip sadece gazete ve dergi alanında çalışan arkadaşlar.

Aslında bu konuda muzdarip çok insan var ben tek değilim. Ben sadece dile getirdim :)

Ek Olarak: Ama hepinizin ilgili olması beni sevindirdi Allah hepinizden razı olsun ( inansanızda inanmasanız da) Başka forumda da buna benzer bi başlık var burada ki gibi bir etkileşim yok.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
wmaraci candır

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
wmaraci

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

Hocam 80 kişilik ekibi olan bir firma ya da kuruluşun daha profesyonel çalışmasını umardım. Şunu yaptım olmadı, şöle mi yapsam diye forumlardan medet ummanız beni şaşırttı doğrusu. Sitenin hitinin neden düşük olduğunu gösteriyor zaten bu durum. ;)

insanlar birşeyler öğrenmek için geliyor ya da gelmeli bu foruma. neden yapıcı değilde alaycı bir yaklaşım sergiliyorsunuz? keşke forum gerçekten webmaster forumu olsa da"bu domainle ne yapayım?" "yeni domainim nasıl" vs. gibi zırvalardan çok bu bey gibi ihtiyacı olanlara hizmet sunabilse...

• Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

darkknightt adlı üyeden alıntı

insanlar birşeyler öğrenmek için geliyor ya da gelmeli bu foruma. neden yapıcı değilde alaycı bir yaklaşım sergiliyorsunuz? keşke forum gerçekten webmaster forumu olsa da"bu domainle ne yapayım?" "yeni domainim nasıl" vs. gibi zırvalardan çok bu bey gibi ihtiyacı olanlara hizmet sunabilse...

Kulaktan dolma bilgilerle bu işler yapılmaz. Böle büyük firmaların daha profesyonel olmaları gerektiğini düşünüyorum. Sonra ihracat yapamıyoruz. İthal ede ede cari açık ortaya çıkıyor. Cari açığı sadece vergi oranlarını artırarak kapatabilirsin. Yani kemer sıkacak olan sensin, benim, ve diğerleri.

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

Kulaktan dolma bilgilerle bu işler yapılmaz. Böle büyük firmaların daha profesyonel olmaları gerektiğini düşünüyorum. Sonra ihracat yapamıyoruz. İthal ede ede cari açık ortaya çıkıyor. Cari açığı sadece vergi oranlarını artırarak kapatabilirsin. Yani kemer sıkacak olan sensin, benim, ve diğerleri.

o zaman en iyi öneri: nasıl ki haber için 80 kişilik haber ekibiniz var web için de profesyonel yardım almalısınız... gibi olmalı, doğru mu?
Komut

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

darkknightt adlı üyeden alıntı

o zaman en iyi öneri: nasıl ki haber için 80 kişilik haber ekibiniz var web için de profesyonel yardım almalısınız... gibi olmalı, doğru mu?

Bence onu diyorum zaten. her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. ;)

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

Bence onu diyorum zaten. her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. ;)

Şimdi olaya şöyle bir müdahalede bulunayım. Birincisi ben zaten yazılım mühendisiyim yükseği de iletişim ile alakalı yaptım. Yani bahsedilenlerden bi haber birisi değilim.
Ben burada dikkatini çektiyse reklam felan da yapmıyorum. Burada böyle bir durum hakkında benim bilmediğim farklı yöntemler arıyorum ki örnek teşkil de edecektir. Burada bir dünya site satılıyor 5 senelik 10 senelik vs. bu arkadaşlar da bu konularda belki burada sizin yapılan yardımlarınızla bu konuyu ve benzer konuları okuyarak sitesi ile alakalı birşeyler yapabilir. Ben burada yine dikkatini çektiyse seo ile alakalı hiçbirşey sormadım.
Burada problem sen ve senin gibilerin gelip milletin teşviğini ve iştahını kırarak belki daha iyi birşeyler yapabilecekken daha kötü şeylere insanları sevketmeniz.
Bu kadar bencil ve konuşmalarınız da itici olmayın. Zaten bizim milletin dürtüsüdür çelme takmak yada takmaya çalışmak. Ama yine de verdiğin tavsiye içinde sana da teşekkür ederim.

ozanalkancomtr ozanalkancomtr İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Site adresini pm alabilir miyim?

DroppingNow.net - 1 TL'ye Backorder Hizmeti!
wmaraci
Konuyu toplam 12 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 12 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al