freelance iş ilanları

İnci Sözlük "Panpa" Dayanışması

29 Mesajlar 7.494 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Türkiye'nin inciSİ :p
Raphael

kişi bu mesajı beğendi.

1337
wmaraci
reklam

deviL deviL Paylaşmak Güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Şahsen ben incisözlük 'ten nefret ediyorum, nefretimin sebebi incisözlük te paylaşılan bir .swf yi görmemden ötürü başladı.. Daha sonrasında ise arsızca geçen küfürleşmeler..

İyi bir iş ortaya çıkartmışlar, durumu kötü birine yardım eli uzatmışlar, insanlık adına yapılan bu şekil bir davranış için teşekkürü hak ediyorlar ama benim içimdeki nefret asla sönmeyecektir.

Zira inci içindeki pislikleri temizlemediği sürece bu böyle devam edecektir. Yav kardeşim engel olamiyorlar ? biri geliyor yapiyor işte pisliği sonra incinin adı çıkıyor ? demeyin!

Kullanıcı sayısı hayli büyük olan bir yerde.. bir sürüde moderatör vardır.. Bugun wmaracida açın bakalım yanliş bir konu veya saçma bişey silinmesi veya uyarı alınması 2dk sürmüyor.. Ama onlarda bu eksiklik devam ettiği sürece nefretim dinmez..

(yav neymiş o swf diyenlere pm olarak söyleyebilirim, tabi miğdeleri kaldırırsa)

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 460
  • Ticaret 18, (%100)
helal olsun incisozluk ve yazarları !! uludağıni,ekşinin yapamadıgını yapmıslar :D
Raphael

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)

sanalzade adlı üyeden alıntı

Şahsen ben incisözlük 'ten nefret ediyorum, nefretimin sebebi incisözlük te paylaşılan bir .swf yi görmemden ötürü başladı.. Daha sonrasında ise arsızca geçen küfürleşmeler..

İyi bir iş ortaya çıkartmışlar, durumu kötü birine yardım eli uzatmışlar, insanlık adına yapılan bu şekil bir davranış için teşekkürü hak ediyorlar ama benim içimdeki nefret asla sönmeyecektir.

Zira inci içindeki pislikleri temizlemediği sürece bu böyle devam edecektir. Yav kardeşim engel olamiyorlar ? biri geliyor yapiyor işte pisliği sonra incinin adı çıkıyor ? demeyin!

Kullanıcı sayısı hayli büyük olan bir yerde.. bir sürüde moderatör vardır.. Bugun wmaracida açın bakalım yanliş bir konu veya saçma bişey silinmesi veya uyarı alınması 2dk sürmüyor.. Ama onlarda bu eksiklik devam ettiği sürece nefretim dinmez..

(yav neymiş o swf diyenlere pm olarak söyleyebilirim, tabi miğdeleri kaldırırsa)

hocam gördüğünüz swfde 2 adet bayan ve birde bardak mı var ? :D
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

1337
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Rick35 adlı üyeden alıntı

hocam gördüğünüz swfde 2 adet bayan ve birde bardak mı var ? :D

Dostum orasını hiç karıştırma bardak mardak görmedim ama.... aklıma geldikçe miğdem bulaniyo..
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 460
  • Ticaret 18, (%100)
2girls1cup :D:D:D :D :D :D :D

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

sanalzade adlı üyeden alıntı

Dedeler?

İnci sözlükte açılan başlıklar iğreçlik, er*tizm içerikli resim, videolar siliniyor küfür zaten incinin jargonu, inci özgür bir platform.
Milli ve dini değerlere hakaret ban sebebi tabi başlıklar biraz geç silinebiliyor fakat en azından dini ve milli değerlere küfürler edilip başlıklar sabitlenmiyor.
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

Hacca giden ateist...

Orkunx Orkunx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)
Altını şer inci hayır işler :D
ByPowerfuL Raphael

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Raphael adlı üyeden alıntı

Dedeler?

İnci sözlükte açılan başlıklar iğreçlik, er*tizm içerikli resim, videolar siliniyor küfür zaten incinin jargonu, inci özgür bir platform.
Milli ve dini değerlere hakaret ban sebebi tabi başlıklar biraz geç silinebiliyor fakat en azından dini ve milli değerlere küfürler edilip başlıklar sabitlenmiyor.

Orasını bilemem artık neticede ben o bahsettiğin şeyleri gördüm... Hatta eski entrylerde görmüştüm..

Polemik olsun istemiyorum, doğrudur silmişlerdir, silinmektedir.. ama gördüm işte.. ne diyebilirim ki ? zamanında silicekler işte.. anında müdahale etsinler.. sonra uğraşmasınlar inci karşıtları ile... ben inci karşıtı değilim ama.. gördüğüm manzara bu nasıl özgürlük dedirttiriyor..

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)

alicin12 adlı üyeden alıntı

Eski inciciler olarak %35'inin satılmasından sonra tüm bağlarımızı kopardık ancak yaptıkları şey etkileyici.

Haberin yalanlandığı site sahibi tarafından belirtilmişti, sosyal medyada viral bir reklam yapmışlar. :)

Bu tür şeyler, halkın güvenini sarsıcı ve etik değerlere uymayan bir sitede yapılıyorsa biraz dikkat diyorum. İnsanlara kendilerini iyi göstermek, yaranmak amacıyla duygu sömürüsü yapıyor olabilirler. Hemen ne kadar iyilermiş olaylarına girmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Her ne olursa olsun özgürlük, başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Bir topluluğun inandığı şeye, kariyeri olan bir insana, saygın değerlere, kültürel ve sembolik ögelere saygısızlık yaptıkları için gözümde bir değeri yok.

Seviyeli esprileri çok hoş, ama bahsettiğim şekilde, bayağılaşmış kişilerin yazar olduğu sistemde akım, kötüye doğru gidiyor diye düşünüyorum. :cool:
deviL

kişi bu mesajı beğendi.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al