lostyazilim

Yazar arkadaş aranıyor...

23 Mesajlar 3.381 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz da karşı tarafı düşünmek lazım. Sitenin hiç bir geliri yokken, kim ortak olarak yazmak istesin ki?

wmaraci
reklam

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Şu devirde yazar bulmak zorlaştı artık

- İnsanlar genellikle kendini işini kurup yürütmek ister, başkasın işinde çalışmayı sevmez ve istemez bu nedenle buraya freelance sistem aracıyla çalışıyorlar ve kendi işi ve iş alıyor seve seve yapıyorlar kimse karışmıyor hesap vermiyor :)

Yazarları alternatif hangi yollardan bulabiliriz ki ?

- İnternette gezerken fark etmişsinizdir, 10 lira ile satılan hizmetler ilanlar satışlar gerçekleşiyor, adam projeyi hazırlıyor sunumunu yapıyor ve takır takır satmaya başlıyor :)

Benim bildiğim site var, alışverişlerimi oradan yapmaktayım her çözümleri mevcut seo yazar backlink bir çok çeşitler var, bu yüzden forumdan pm alışverişi zamanı çok harcıyor düşünüyorum bu tür freelance siteleri seçmekte fayda var diye düşünüyorum

http://market.uzmankirala.com/ adresten bakıp size uygun hizmeti alıp satıcı işinizi her türlü çözecektir hocam :)

www.osmanlidavetiyeci.com

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)

CoderBY adlı üyeden alıntı

adsene bağlanmamış kişi kimse çalışmaz

byvector adlı üyeden alıntı

Adsense bağlansa nolur :) Tıklama olmazsa para kazanılmayacak mı :) Böyle iş olur mu :)

TheThanatos adlı üyeden alıntı

bende adsense var hitte var ama kimse yazar olmuyor hayırlısı

emirhan61 adlı üyeden alıntı

bende çok aradımda kimse yanaşmadı ortaklık bile teklif ettim alt tarafı 150 kelimelik bir film yorumu yapmaya üşeniyor insanlar millet iş bulamıyor bazı kişilerde iş seçiyor

katilcenin adlı üyeden alıntı

Konuyu karşı tarafın gözüyle de düşünmek lazım. Yazar olacak kişi neden kendi sitesini açıp adsense gelirinin %100'ünü alma imkanı varken sizin siteye makale girip %20'sini kazansın?

ErdeM adlı üyeden alıntı

Kendi sitesini açıp yazsa %100 ünü kazanır. Neden sizin yeni açtığınız sitenin %20'sine bağlansın?

ReXTeor adlı üyeden alıntı

Aynı durumdayım :p 1 adet yazar arkadaş var sadece hafta sonları aktif oluyor o da günde 1 yazı yani haftada 2 yazı giriyor adam yine de hiç yoktan iyidir.

Herkese cevapları için teşekkürler. Site kurmak kolay değil. Hiç parası olmayan biri için site kurmak çok zordur. Ben sadece teklif verdim. Vakti boş olan varsa değerlendirebilir diye düşündüm.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam teşekürler teklifiniz için sen millete bakma hepsi birsey söyler onların :D sana bir bot vereyim tüm yazarlardan iyidir hic kendi yorumunu bile katmaz tamamen teknoloji üzerinedir dizayn by kdr hms benim düzenledigim bir bottur saygılarımla

işte buu
wmaraci
wmaraci

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 124 / 150
  • Ticaret 50, (%96)

ProThemes adlı üyeden alıntı

Şu devirde yazar bulmak zorlaştı artık

- İnsanlar genellikle kendini işini kurup yürütmek ister, başkasın işinde çalışmayı sevmez ve istemez bu nedenle buraya freelance sistem aracıyla çalışıyorlar ve kendi işi ve iş alıyor seve seve yapıyorlar kimse karışmıyor hesap vermiyor :)

Yazarları alternatif hangi yollardan bulabiliriz ki ?

- İnternette gezerken fark etmişsinizdir, 10 lira ile satılan hizmetler ilanlar satışlar gerçekleşiyor, adam projeyi hazırlıyor sunumunu yapıyor ve takır takır satmaya başlıyor :)

Benim bildiğim site var, alışverişlerimi oradan yapmaktayım her çözümleri mevcut seo yazar backlink bir çok çeşitler var, bu yüzden forumdan pm alışverişi zamanı çok harcıyor düşünüyorum bu tür freelance siteleri seçmekte fayda var diye düşünüyorum

http://market.uzmankirala.com/ adresten bakıp size uygun hizmeti alıp satıcı işinizi her türlü çözecektir hocam :)

güzel site :D

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

hocam teşekürler teklifiniz için sen millete bakma hepsi birsey söyler onların :D sana bir bot vereyim tüm yazarlardan iyidir hic kendi yorumunu bile katmaz tamamen teknoloji üzerinedir dizayn by kdr hms benim düzenledigim bir bottur saygılarımla

Hocam böyle bir bot olduğunu ilk defa senden duydum :D
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

eniscan789 adlı üyeden alıntı

Herkese cevapları için teşekkürler. Site kurmak kolay değil. Hiç parası olmayan biri için site kurmak çok zordur. Ben sadece teklif verdim. Vakti boş olan varsa değerlendirebilir diye düşündüm.

Site kurmak kolay değil derken al bi alan adı aç bir hosting yıllık 100 lira diyelim en fazla kur içine bi wp ve tema oldu bitti.

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)

ferhabatbay adlı üyeden alıntı

Site kurmak kolay değil derken al bi alan adı aç bir hosting yıllık 100 lira diyelim en fazla kur içine bi wp ve tema oldu bitti.

En basit aç bir blogger Free içerik girmeye başlasa adsense ile yürür gider. Büyüdü mü .com alsın hostinge de gerek kalmadı. Maliyet 5 TL

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

championur22 adlı üyeden alıntı

En basit aç bir blogger Free içerik girmeye başlasa adsense ile yürür gider. Büyüdü mü .com alsın hostinge de gerek kalmadı. Maliyet 5 TL

Aynen hayır bilmesek inancaz işte. Oyun haberleri sitem vardı zamanında günde 3-4k hit alıyordu. Yine de yazarların ve kendi kazancımı tam karşılamıyordu %20 sini aldığını düşün bide.

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)

ferhabatbay adlı üyeden alıntı

Aynen hayır bilmesek inancaz işte. Oyun haberleri sitem vardı zamanında günde 3-4k hit alıyordu. Yine de yazarların ve kendi kazancımı tam karşılamıyordu %20 sini aldığını düşün bide.

Arkadaş kendi sitesini açacağına gidip bir siteye yazar olsa %20 Reklam fiyatına daha karlı olucak toplum için

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al