wmaraci reklam
lidertakipci

Kendi yazdığım Ücretsiz Tema

21 Mesajlar 3.758 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)
eğer gerçekten siz yazdıysanız ki yalan söylemediğinizi biliyorum, konuşanlar sadece konuşsun dursun hocam.Siz devam edin yeter ki
Noktaorg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Noktaorg Noktaorg www.noktaorg.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)

CivanDemir adlı üyeden alıntı

Elinize sağlık, demoyu bekliyoruz..

%88 de video hocam yükleniyor ardından demoyuda atacağım

Ek Olarak:

dadaskral adlı üyeden alıntı

eğer gerçekten siz yazdıysanız ki yalan söylemediğinizi biliyorum, konuşanlar sadece konuşsun dursun hocam.Siz devam edin yeter ki

Hocam vallahi ben yazdım ya boş yere konusup duruyorlar bilip bilmeden insanın canını sıkıyorlar. Dışardan tabiki yardım aldım kodlar kullandım ama hazır bir temayı kopyala yapıstır yapmıssım gibi konusuyorlar olmaz bu kadarda soğutuyorlar insanı

Ek Olarak:

sovetski adlı üyeden alıntı

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama sizin yapmadığınız bir tema, sitenizin tanıtımını yapmak için yalan söylemeye gerek yok

http://themeforest.net/item/logger-magazinepersonal-blogging-theme/9447207

anonymated adlı üyeden alıntı

Temada ingilizce birkaç yer buldum. Temayı siz yazmadınız gibi geldi.

Temanın videolu anlatımını inceleyin o zaman karar verin boş beleş konuşuyorsunuz.

Ek Olarak:

sovetski adlı üyeden alıntı

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama sizin yapmadığınız bir tema, sitenizin tanıtımını yapmak için yalan söylemeye gerek yok

http://themeforest.net/item/logger-magazinepersonal-blogging-theme/9447207

yildizmedia adlı üyeden alıntı

Elinize sağlık. demo yok mu ?

olesore adlı üyeden alıntı

Demo linki? Şimdiden teşekkürler..

CivanDemir adlı üyeden alıntı

Elinize sağlık, demoyu bekliyoruz..

dadaskral adlı üyeden alıntı

Temanın videolu kurulumu hazır

Hiç Bu Kadar Garip Domain Gördünüz mü? Noktaorg.com Girip incelemelisin.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)

Noktaorg adlı üyeden alıntı

Hocam morelimi bozdular o kadar emek harca 2 tane adam çıksın konunun içine s.., demoyu videodan sonra atacağım teşekkürler.

Terbiyenizi takının, https://wmaraci.com/forum/grafik-arsivi/ucretsiz-maskot-281361.html buradaki konudan tanıyorum sizi, herşeye "noktaorg hediyesidir" demeniz inandırıcı gelmiyor, kendiniz yaptıysanız ne güzel beni ilgilendirmez, ben hata yapıyorsamda insan gibi normal anlatılabilir.

chronocross chronocross wpdrk.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 4, (%100)
Emek verilip, ücreti ile satılan bir HTML tasarımı burada bu şekilde dağıtmak hiç hoş değil.

http://themeforest.net/item/kepler-magazinepersonal-blogging-html-template/12670186

wpdrk.com
wmaraci
wmaraci

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)

chronocross adlı üyeden alıntı

Emek verilip, ücreti ile satılan bir HTML tasarımı burada bu şekilde dağıtmak hiç hoş değil.

http://themeforest.net/item/kepler-magazinepersonal-blogging-html-template/12670186

Arkadaşlar html satılan bir tema wordprese çevrilip satılamaz diye bir kanun mu çıktı ?

Veya vardı da bizim mi haberimiz yok.
Noktaorg

kişi bu mesajı beğendi.

🔒 http://mcmyazilim.com

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)

Mehmet Ali ATLI adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar html satılan bir tema wordprese çevrilip satılamaz diye bir kanun mu çıktı ?

Hocam insanı soğutmaktan başka yaptıkları bir şey yok. Ayrıca satmıyorum ücretsiz veriyorum

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
Hic moralini bozma kardesim temayi editlediysen bile helal olsun ki ben yazdigini dusunuyorum basarilarinin devamini diliyorum
Noktaorg

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)

Darknet adlı üyeden alıntı

Hic moralini bozma kardesim temayi editlediysen bile helal olsun ki ben yazdigini dusunuyorum basarilarinin devamini diliyorum

Hocam dışarıda ki kodlar ile oluşturdum wordpress kodlarını içerisine giydirdim sağolun yorum için hocam

chronocross chronocross wpdrk.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 4, (%100)

Mehmet Ali ATLI adlı üyeden alıntı

Bu soruyu sorduğuna göre ''emek'' kelimesi ile uzaktan yakından alakan yok.

HTML tasarımı yapıp satan kişinin izni yoksa bunun adı hırsızlıktır.Sen emek verip bir HTML tasarım yapsan, biri gelip her dosyasına, her koduna kadar senden alıp kendim yazdım derse sesin çıkmayacak anlaşılan.

Zahmet edip arkadaşın paylaştığı dosyayı indirdiysen eğer, tüm css/js ve resimlerin birebir aynı odugunu göreceksin. Yanlışa yanlış diyeceğiz ki doğruyu bulalım.

Ayrıca 3 Kasım'dan bu güne kadar konuya mod/yönetici eli değmemesi wmaraci.com'da bu tür şeylerin olağan olduğunu gösterdi bana, hayırlısı.
bhdrbltc

kişi bu mesajı beğendi.

wpdrk.com

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)

chronocross adlı üyeden alıntı

Bu soruyu sorduğuna göre ''emek'' kelimesi ile uzaktan yakından alakan yok.

HTML tasarımı yapıp satan kişinin izni yoksa bunun adı hırsızlıktır.Sen emek verip bir HTML tasarım yapsan, biri gelip her dosyasına, her koduna kadar senden alıp kendim yazdım derse sesin çıkmayacak anlaşılan.

Zahmet edip arkadaşın paylaştığı dosyayı indirdiysen eğer, tüm css/js ve resimlerin birebir aynı odugunu göreceksin. Yanlışa yanlış diyeceğiz ki doğruyu bulalım.

Ayrıca 3 Kasım'dan bu güne kadar konuya mod/yönetici eli değmemesi wmaraci.com'da bu tür şeylerin olağan olduğunu gösterdi bana, hayırlısı.

HTML hazırlanıp satılması ve bunun HTML olarak kullanılması diye bir kanun çıktı da benim haberim yok mu? Tekrar soruyorum size. Cevaplayın bende sizin sorduğunuz soruları cevaplayayım.

Hatta ben siz cevap vermeden vereyim cevabı.

Forumları gezin; PSD to CSS - HTML diye bir tabirin satıldığını göreceksiniz. Bu nedir ? Bir tasarımın HTML formata dönüştürülüp satılmasıdır. Emek veren kişi karşılığını aldı ben ücretini ödediğim için.

Şimdi ben o aldığım CSS - HTML formatı ne yapacağım ? Keyfim isteyecek öyle kullanacağım. Keyfim isteyecek WP giydireceğim. Keyfim isteyecek PHP giydireceğim ...... gibi uzayıp giden sonuçlara ulaşır.

HTML olarak satışı gerçekleşen formatlar diğer formatlara giydirilip satışı yapılabilir. Ücretsiz dağıtılması da çok normaldir. Nasıl ki themeforest oyunun belli bir bölümün satışını yapıyor alıcı alıp tamamlayıp ios formatına çevirip satabiliyorsa bu da ondan farklı değildir.

Forumda mod. arkadaşlar görevini fazlasıyla yerine getirmekte hatta bu tür konularda taviz vermemektedir.

Son sözüm öğrenmek ayıp değildir... Suçlamadan önce öğreniniz.
Noktaorg

kişi bu mesajı beğendi.

🔒 http://mcmyazilim.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al