lostyazilim

Aras Kargo kullanmayın/kullandırtmayın.

41 Mesajlar 5.374 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Hemde Antalyada mi? Daha 2 gün önce anlaşma imzaladık Aras kargoyla. Umarım sorun yaşamayız.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Bu tamamen bulunduğunuz bölgeyle ilgili bir sorun bölgenizde fazla kargo faaliyeti olmuyorsa ondan oluyordur. Bizim burada her kargo firması iyi şuana kadar hepsinden geldi neredeyse kargo, İstanbul'dan buraya hepsi 24 saatten önce getiriyor Antalya/Manavgat, hepsininde dağıtımdaki görevlisi gelmeden önce arıyor evde misin diye :) Bazıları ertesi günde arıyor bugün müsait misin diye 2 günde olmazsam şubeye gidiyorum.

1 Şubesinin dengesizliği tüm firmaya mal edilemez bence, dilekçeni yaz yolla genel merkeze. Bu 1 Tane Türk vatandaşı olan PKK'lı var bütün ülke terorist demeye benzer.

Ek olarak, şikayet var sitesi tamamen gereksiz bir site artık hiçbir firma önemsemiyor orayı.

Siz anlamak istemiyorsunuz sanırım. Şube de beni ilgilendirmez çalışanda, firmanın adı Aras Kargoysa benim için iş bitmiştir. Bundan sonra bir daha işlem yapmam onlarla olur biter.

Ek Olarak:

Mertcan adlı üyeden alıntı

Hemde Antalyada mi? Daha 2 gün önce anlaşma imzaladık Aras kargoyla. Umarım sorun yaşamayız.

Ben ürün satın aldığım firmayı aradım neden Aras Kargoyla çalışıyorsunuz dedim bizde sevmiyoruz ama ucuz olduğu için çalışıyoruz dediler. Gerisini siz düşünün. :)

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Edirne'de de hizmet rezil şuan da mümkün ise UPS kargo değil ise Yurt İçi yada Sürat Kargo kullanıyorum.Aynı şekilde MNG kargoda sorunlu

* Edirne deki kargoları baz alarak yazdım.

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Aras bana göre iyi suana kadar hicbir sorun yasamadim, ama yurticii berbat adamlar kargoyu gelip eve teslim etmiyor bir motorlu ile adreslere gidip eve geldik ama yoktunuz diye bir kagit varya onu yapisitirip gidiyorlar kargoyu getirmiyorlar

wmaraci
wmaraci

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

BigSEO adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum hocam.

Hocam daha bugun kargom geldi max 3 gün sürüyor gelemden önce aradılar evdemisiniz diye evet dedim tamam dediler bes dk geliyoruz. Asagıya indim 5dk sonra geldiler ürünü teslim aldım. :)

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam ona bakarsanız yurtiçi kargo berbatın ötesinde.

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Yurtiçi daha berbat, özellikle şubeyi aradığıızda telefonları açmadıklarında oraya gidip insanın sağı solu dağıtası geliyor. Ama bölgesel sanırım, benim oturduğum bölgede aras'ta yurtiçi'den de memnunum ama sürat kargo'dan değilim. Yeri geldiğinde UPS bile saçma sapan iş yapıyor. 2km'lik mesafe olmasına rağmen kargo benden adım adım 20km uzağa gidip öyle gelmişti :D

"...bir daha gel, gel samsundan..."

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşlar . kargo şirketeri , Banka şuberi gibi şahsa aitdir. isim hakkı kullanmak için ödedikleri paralar ile şube açıyorlar. şimdi bazı arkadaşların dediklerine katılıyorum, hepsi aynı hizmeti vermiyor, veya yapamıyorlar.

abilal abilal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

cgrers adlı üyeden alıntı

Kargo bayisine gore hizmet değişiyor, Mesela bazı elemanlar kendi telefonlarıyla arıyorlar kargo hakkında bilgi veriyorlar bazıları ise 2. kez geldim bulamadım sizi gelin alın diye not düşüyor tamamen insanlarda bitiyor şirketlerinde tek tek bayilerle ulaşması çok zor oluyor.

Demem o ki her bayinin hizmeti aynı değildir, Aras kargoyu sen sevmessin ben severim hizmeti bana iyidir yada Yurt içinin iyidir marka kötülemek kötü birşey direk bayi olarak kötüleyelim.

Çok doğru demiş bizim buradaki aras kargoda iyi hatta bişi söleyeyim yurt içi bile gayet ilgili müşterileri ile.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
8-9 senedir çalışıyorum hiç sorun yaşamadım. Bütün firmalarla çalıştım ve çoğu ile de halen çalışıyorum. Bir tek geçen gün Mng Kargo ile ilgili sorun oldu. Kargo ertesi gün gelecek dediler rica ettim akşam saat 9 olmasına rağmen getirdiler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al