Aras kargo salı günü kargolanan paketimi cuma gününe kadar getirmesi gerekirken 3 hafta geçtikten sonra ben şubeye gidip alabildim ve ilk gittiğimde saat 14'ten sonra gelin dediler tamam dedim gittim 14'ten sonra tekrar gittim taşınıyoruz diğer şubemize gidin, arayıp buldum gittim bugün elimizde değil kargoda e kargo getirmedi kaç haftadır diyorum yok anlamıyorlar en son ertesi gün tekrar gittim o kadar gecikmenin üzerine ücret ödemiyeceğimi söyledim o zaman vermeyiz falan dediler bende el mahkum 6 liralık pakete 7-8 lira da kargo ücreti ödeyim aldım ve motosiklet ile aldığım için taşıma alanım pek yok bir çıkarttılar paketi 1m silindir el mahkum çantanın üst tutma yerine geçirip yarısı çanta içinde yarısı dışında getirdim paketimi.
Fakat sürat kargo çok kötü bayramdan önce verdiğim siparişi bayramdan 3 hafta sonra gidip kendim almak zorunda kaldım sebepleri adres eksikliğiymiş her zaman alışveriş yaptığım firma öncedende sürat ile gelmişti ve adresi bulabilmişlerdi 2 hafta geçmesine rağmen yani bu kargo şirketleri ya belirttikleri tarihlerde getirecekler yada ücret talep etmeyecekler antalyaya gidip kendim alsam daha az vakit kaybederdim.