wmaraci reklam
lidertakipci

Aras Kargo kullanmayın/kullandırtmayın.

41 Mesajlar 4.846 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)

saydek adlı üyeden alıntı

Adam senin ürününü taşımak zorunda değilki sen dua et merdivenden çıkarmışlar yukarı, kargo yöneltmeliğinde yok bunu satın alırken mesafeli satış sözleşmesini tıklayarak alıyorsun biraz dikkat başkasına b*k atarken.

saydek gülüm. cahilliğini buraya bulaştırma rica ederim. sen buzdolabı söyledin diyelim. apartmanın bahçesine mi bırakıp teslim etsin sana? prosedür gereği alıcı neredeyse oraya bırakılır ürün. büyü birazcık. çol çocuk yazmasın ricam. sen dediğimi nerenden okuyorsun ki? demek istediğim insanlık öldü mü, 2 adım daha atıp antreye bırakamaz mıydı? ama sen bunu da anlamazsın. boş ver. Allah bizi sizin gibilerle imtihan ediyor işte.

wmaraci
reklam

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
@aslanturk0687 bu dünyada cocuklar düşünemez yorum yapamaz diye bir kural yok sanırım, kaldiki sende cocuk oldun dıye tahmın edıyorum zembille inmediğin göre, herneyse burada anlatılmak istenen senin dar kafanda ve zihninde bir şey açmıyorsa yorumlamakta çaresiz kalır insana, biz burada kargo firmalarının hacimli koli taşıma prösdüründen bahsediyoruz sen buzdolabini gider servisinden alırsın adam gelir kurar taşır. ama kargo firmaları senin buzdolabını camasır makineni evine kadar taşımak çıkarmak zorunda değil bunun izahını yapıyoruz.

telegram: saydekofficial

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Yurtiçi Kargo bizim Bilişim sektöründe İsimTescil.Net ile eş değere sahiptir. Bir çok kez mağdur edildim ve ettirdiler ek olarak bu durumu çevrem'de aynı şekilde yaşadı. Aras kargo'da aynı eş değere sahip kesinlikle geç olsun, PTT Kargo olsun düşüncesine sahibimdir.

Hem ucuz, Hem kaliteli, Geç ama temiz ve sorunsuz hizmet!

alpfoutley alpfoutley Twitch tasarım yapılır. Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Designer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 43 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Bugune kadar tum buyuk kargo firmalariyla gonderim yaptim/gonderim aldim. Iclerinde en iyisi MNG Kargo bana kalirsa. Bazi firmalar gibi eve ugramadan sistemde "ulasilamadi" olarak gostermiyorlar.

wmaraci
wmaraci

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Abi tüm kargo şirketleri aynı, kargo çalışanlarının içinde bir iki patavatsız yüzünden, işlem unutlamaları dosyaları karıştırmaları evrak girmeyi unutmaları yüzünden adamı işten güçten soğutuyorlar. Aras kargoyla çok sorun yaşadım bende, yurt içi hele ayrı bi kafadan. UPS hep tam zamanında getirip götürüyor du.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Ben zaten ne mal olduklarını biliyorum :D

cagdaskorkmaz.com.tr

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)

saydek adlı üyeden alıntı

@aslanturk0687 bu dünyada cocuklar düşünemez yorum yapamaz diye bir kural yok sanırım, kaldiki sende cocuk oldun dıye tahmın edıyorum zembille inmediğin göre, herneyse burada anlatılmak istenen senin dar kafanda ve zihninde bir şey açmıyorsa yorumlamakta çaresiz kalır insana, biz burada kargo firmalarının hacimli koli taşıma prösdüründen bahsediyoruz sen buzdolabini gider servisinden alırsın adam gelir kurar taşır. ama kargo firmaları senin buzdolabını camasır makineni evine kadar taşımak çıkarmak zorunda değil bunun izahını yapıyoruz.

Taşımak zorundalar. Yaran mı var gocunuyorsun olm. Git bi kargo firmasına sor öğren aydınlan. Adı üstünde kargo bu. Herkes işini yapar, onlarda yapmak zorunda. Başka bir şey yazmaya gerek duymuyorum. Sonuçta anlamıyorsun

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
10 sene öncesinde bir yıl süreyle aras kuryede çalıştım. Kargonun da hemen hemen nasıl çalıştığını biliyorum.
Kısaca diyorum ki, bedava da olsa arasla çalışmayın. Bunlar işin kalitesini olabildiğince düşürerek fiyat kırıyorlar. Onlara iş veren uyanık firmalar da, ucuza halledeceğiz diye aras kargoyla çalışıyor.
İşçinin hakkını yemede türkiyenin en önde giden firmalarından biri. Paket kaybolması, yanlış adrese teslim konusunda efsane oldular.
Bulaşmayın uzak durun, kullanmayın, kullandırtmayın.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
MNG Kargodan başkası yalan :)

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
MNG ve Aras kargo için bir şey diyemem ama geri kalan kargo firmaları vasat...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al