wmaraci reklam

2023 'de Ne Olacak(merak)

65 Mesajlar 7.350 Okunma
wmaraci reklam

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
arslanturk0687 bir eline hizmeti koy diğer eline ise olumsuzlukları koy ben sadece birkaçını yazıyorum askeriyeye düşmanlık, (ülkede eyalet sağlayacak kısaca bölünme sağlayacak) başkanlık diye yalvarma, türbemiz olayı vs vs hepsini bir kefeye hizmeti bir kefeye koy eğer diyorsan ki umrumda olmaz bunlar sana diyecek birşey yok zaten

wmaraci
reklam

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
arslanturk0687 Partici değilim diyorsunuz ama hiçbir parti ile alakalı olmayan bir konuya sürekli partizanlık yaparcasına mesajlar atıyorsunuz.

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)

FRTKRKL adlı üyeden alıntı

Eğer okumayı seviyorsanız; Erik Jan Zürcher kitabı Modernleşen Türkiye Tarihi ile Sina Akşin'in Kısa Türkiye Tarihi adlı kitapları okuyabilirsiniz.

Doxan9 adlı üyeden alıntı

Hocam link çalışmıyor fakat alıntı yapan sitenin linkini veriyorum. Lütfen tamamını okuyunuz.. Yazıda geçen "1950'li yıllarda NATO'ya girebilmek için, yeraltı kaynaklarını 50 yıl süre ile arştırılmayacağına dair anlaşma imzalandı." Cümlesi bile size bu yazının tamamının okunmaya değer olacağını gösterecektir.

link

İkinize de teşekkür ederim, şuan LikeSend 'in verdiği linkteki yazıların toplamaının yarısından fazlasını okudum, ciddi ciddi oturup kitaplar okumak gerekiyor aslında. Böyle bir anda bilgi yağmuruna tutulunca tam hazmedemiyorum.

Hepinize tekrar teşekkürler.
Rekomedya Kurklu

kişi bu mesajı beğendi.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.

boducx boducx Doly Bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 25 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Olmaması daha mantıklı. Bu SARAY ve RTE karşıtlığınız neden? Ne yaptı bu adam size? İngilizlerin, amerikanların vs. başka ülkelerin sarayı varken neden bizim milletimiz kendi sarayına laf söylüyor, istemiyor? Ülkenin 15 yılda geldiği konuma bak, 15 yıl öncesine bak. Çalışana vereceksin. Krizi kaldırıp IMF'ye borçları kapatıp, su sıkıntısını giderip(Ankara'nın suyu çok güzel), iş ve istihdam sağlayıp v.s. çalışanı destekleyeceksin. Saysan bitmez. Anlamadığım tek şu: Bu adam kime ne yaptı? Diğer partilerden hangisi ülkeye çivi çakmış? Neyse. Anlamayacağınız için konuşmaya gerek yok. Bu arada partici değilim. Kim doğruyu yapıyorsa ona oy veririm. Hdp dahil doğru işi yapana oy veririm. Sonuçta aynı toprağın insanlarıyız.

Benim saf ve temiz kardeşim IMF borç bitti diyen kim sana Ankara'nın neresinin suyu güzel nereden duyuyorsun ve neden araştırmıyorsun. Ankara'da yaşıyorum Çayyolunda, sincanda, etimesgutta, keçiörende, mamakta, yenimahallede msuluk suyu içilmiyor sen nerede yaşıyorsun da musluk suyu içiyorsun? Imf olayına gelirsek de IMF'nin şahsına olan borç bitti haklısın fakat bu borç yabancı ülkelerin yabancı bankalardan aldığımız krediler sayesinde bitti yani normal borcun fazlasıyla yabancı bankalara faizli borcumuz var. Kısacası 12yıl içerisinde 210 milyar dolar yeni borç alındı, dış borçlar yüzde 162 arttı. IMF boyunduruğu gitti, daha ağırı, kısa vadeli ve toleranssız banka kredileri olarak geldi.
Umarım yanlış anlamazsınız sadece bilgi aktarmak istedim. Kimseyi kötülemiyor veya savunmuyorum.

Doly.com.tr=>Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri | DolyBilisim.com=>Proje Bilgisayar Çözümleri
wmaraci
wmaraci

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Arklar sizene ya. Benim şahsi düşüncelerimden sizene. Ben sizin düşüncelerinize saygı duydukça siz beni eleştiriyorsunuz. Gidin sesinizi RTE ye duyurun o zaman. Banane bunlardan. Ben çalışanı destekliyorum diyorum ve bitti. Birkaç olumlu durum saydım üstüme yüklendiniz.

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

kendoka ve FRTKRKL şu adrese bakın. Gidin bir tarih öğretmenine sorun. Siz dersinize iyi çalışmamışsınız. Bu maddelerle şu an yapılanlar 2023 de bitecek. Fazla konuşmaya gerek yok. Ne söylesem anlamazsınız. Sonuçta nasıl duymak isterseniz öyle anlarsınız.

Şu adam çok cahil iyi bakın buna ibret-i alem olsun. Böyle cahili başka hiç bir yerde göremezsiniz.

Bittiğine dair kanıt göster demişler adamın verdiği cevap muamma.

Cahillikle çağ yakalayıp çağ açmak bu olsa gerek.

Bulunduğunuz ülkede ki yönetim bu ve bunun gibi insanların oyları ile belirleniyor işte.

>/dev/null 2>&1

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

Arklar sizene ya. Benim şahsi düşüncelerimden sizene. Ben sizin düşüncelerinize saygı duydukça siz beni eleştiriyorsunuz. Gidin sesinizi RTE ye duyurun o zaman. Banane bunlardan. Ben çalışanı destekliyorum diyorum ve bitti.

Hem çalan hem hizmet yapan diyorsunuz hayat kadınlarıda öyle biliyor musunuz on numara para kazanırlar diye okudum netten ama işte namus gidiyor ÜLKENİN NAMUSU GİDİYOR GELMİŞ HİZMET DİYOR neyse umarım birgün görürsün cumhurbaşkanının hizmetini

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Şu adam çok cahil iyi bakın buna ibret-i alem olsun. Böyle cahili başka hiç bir yerde göremezsiniz.

Bittiğine dair kanıt göster demişler adamın verdiği cevap muamma.

Cahillikle çağ yakalayıp çağ açmak bu olsa gerek.

Bulunduğunuz ülkede ki yönetim bu ve bunun gibi insanların oyları ile belirleniyor işte.

Kardeş. Sen cahil de, boş ver beni. Hakaret etmek senin özünde var anlaşılan. Sen dünyanın en akıllı insanı ol inşallah.

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)
arkadaşların bir tarafı acıyor aksini kanıtlamak için inadına uğraşıyorlar aksi maksi yok 2023'ten sonra TÜRKİYE DAHADA BÜYÜYECEK YAVAŞ YAVAŞ OSMANLININ ESKİ GÜCÜNÜ ALICAĞIZ.

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
Seviye yerin dibine indi. Adam gibi siyaset yapmayı da bilmiyorsunuz..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al