ArgeHost sizce güvenilir mi?

64 Mesajlar 9.479 Okunma
smmexpress

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Argehost dan yaklaşık 4 5 yıl önce vps almıştım sorun olmamıştı. Ucuz arıyosan alyasoft dan alıcaksın. Destek bekleme pek online destek bulamazsın ama hostları iyidir.

Alyasoft'un adı **************ya çıkmış siz hala Alyasoft diyorsunuz.Müşterimizin domaini alyasoft sebebiyle gitti.Ayrıca ne cürretse gelen mesajlara cevap vermeyip tüm sosyal ortamdan engellemiş.Böyle saysızlık yapan firmayla çalışılmasını önermem

wmaraci
reklam

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

Alyasoft'un adı **************ya çıkmış siz hala Alyasoft diyorsunuz.Müşterimizin domaini alyasoft sebebiyle gitti.Ayrıca ne cürretse gelen mesajlara cevap vermeyip tüm sosyal ortamdan engellemiş.Böyle saysızlık yapan firmayla çalışılmasını önermem

Lütfen şu alıntıları yaparken bir mesajın yazılma tarihine bakın. 6 ay önce yazmışım ben o mesajı. 6 ay önce ben hizmet alıyordum alyasoft dan sorunsuzdu. son 1 - 2 aydır bende destek alamıyorum hatta alan adlarım kaldı alyasoft da taşıyamıyorum...

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

topalogluhost adlı üyeden alıntı

sanerdk ? bu cümlen bize galiba bizi o firma ile bir tutma istersen........ sizi bir kaç kez uyardım bu konuda dimi konuyada gelip konu ile alakalı olmayan bir yorum yazmışsınız.... 5 bucuk senelik firmayız buyrun gelin hadımköyde yerimiz tanışalım. 30 tl reseller alıyorsunuz sizde sonra çöktü diye gelip forumlarda bas bas bağırıyorsunuz... sonra biz size teklif verdiğimizde bilinmedik firmalardan alınmaz gibi cümleler kurup bizleri aşalıyorsunuz lütfen konuştuğunuz cümleleri düşünerek hareket edin bizimle çalışmadan bizim nasıl firma olduğumuzu anlıyamassınız ayrıyetten araştırın bakalım bir tane bile şikayet var mı hakkımızda ondan sonra bize yazın.. 21 yaşındasınız bu yazdıklarınız yaşınıza hitap etmiyor. sen argehost herşeyini kaçak kullanan bir kişiye bir laf etmiyorsan.. gelipte bize asla bir kelime bile edemessin. lütfen dediklerine dikkat edersen sevinirim.

Bir firma 30 TL ücretle reseller satıyorsa bunun kalitesini başkaları tartışmaması gerekiyor.Eğer 30 TL ye kampanya yapmışsa firma "müşteri odaklı" bir çalışma başlatmış olarakta bir algı başlatmış olabilir bu bilinemez.Ayrıca sizin burada yapmış olduğunuz açıklama o firmayı karalar nitelikte olmuş.Dediğim gibi firmaların hizmetlerini pazarlama ücretlerine kalitesiz hizmet veriyorlar manası kazandırmak karalamaktır.Ayrıca herhangi bir veri kaybında veya çözümü olmayan kesintide yine o firma suçludur.Sizde bilirsiniz ki hosting sektörü ciddi bir sektör olup kişilerin verilerini saklama sorumluluğu taşınmaktadır.

Ek Olarak:

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Lütfen şu alıntıları yaparken bir mesajın yazılma tarihine bakın. 6 ay önce yazmışım ben o mesajı. 6 ay önce ben hizmet alıyordum alyasoft dan sorunsuzdu. son 1 - 2 aydır bende destek alamıyorum hatta alan adlarım kaldı alyasoft da taşıyamıyorum...

Hiç fark etmez sonuçta yorum yapılmış ben sadece belirtmek için yazdım dert edilcek şeyler değil tarih vs :)

topalogluhost topalogluhost Innovative Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)

sanerdk adlı üyeden alıntı

ArgeHost 'a pazarcı diyen firma Seyyar satıcı gibi bir şey yalnız :D

narinhosting adlı üyeden alıntı

Bir firma 30 TL ücretle reseller satıyorsa bunun kalitesini başkaları tartışmaması gerekiyor.Eğer 30 TL ye kampanya yapmışsa firma "müşteri odaklı" bir çalışma başlatmış olarakta bir algı başlatmış olabilir bu bilinemez.Ayrıca sizin burada yapmış olduğunuz açıklama o firmayı karalar nitelikte olmuş.Dediğim gibi firmaların hizmetlerini pazarlama ücretlerine kalitesiz hizmet veriyorlar manası kazandırmak karalamaktır.Ayrıca herhangi bir veri kaybında veya çözümü olmayan kesintide yine o firma suçludur.Sizde bilirsiniz ki hosting sektörü ciddi bir sektör olup kişilerin verilerini saklama sorumluluğu taşınmaktadır

Narinhosting bu konunun bizimle alakası yoktur. Firma karalama ile alakasıda yoktur var olan bir hizmetten bahsedilmiştir. O yüzden bizi böyle konulara müdahil etmemeniz rica olunur, hayırlı günler.

wmaraci
wmaraci

HaDeme HaDeme ErzurumLu Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

topalogluhost adlı üyeden alıntı

Hademe ve zarar gören diğer arkadaşlar, Suç sizde neden biliyormusunuz 30 TL satılan bir reseller alır iseniz sonunu düşünemessiniz heran kapanabilir yada çökebilir şuan olduğu gibi o yüzden argehostta suç yok. kalitesine göre size hizmet vermiş ve olan olmuş bir hizmet alırken önce fiyatı düşünmeniz lazım neden biliyormusunuz.. örnek verim gidipte niye pazardan kot pantolonu almıyoruz ? çünki iyi değil. gidip mağazalardan kot pantolonu alıyoruz dimi neden çünki kaliteli.. umarım anlayabilmişinizdir.

Param o kadarına yetiyor burada yazmak sucmu? olan birşeyi çok insandan 30 reseller aldım ama.boyle yapan çıkmadı yazmak en doğal hakkim
topalogluhost

kişi bu mesajı beğendi.

GizemOzturkk GizemOzturkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 17 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu şuana kadar hiç okumadım lakin yaklaşık 6 aydır ArgeHost ile çalışıyorum herhangi bir problem yaşamadım. Umarım aynı şekil de devam ederler.
ProThemes

kişi bu mesajı beğendi.

HaDeme HaDeme ErzurumLu Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

GizemÖztürk adlı üyeden alıntı

Konuyu şuana kadar hiç okumadım lakin yaklaşık 6 aydır ArgeHost ile çalışıyorum herhangi bir problem yaşamadım. Umarım aynı şekil de devam ederler.

Sizde sorun olmaya bilir ama benim paramı alıp hizmet vermediler bu nasıl iştir sizin hizmetiniz devam ediyorda bizim hizmetimiz duruyor yerinde

https://www.facebook.com/argehostpismanliktir

sosyal medya ve gerekirse paramı iade edene kadar bütün wm forumlarında konu açacağım kimse benim çocuklarımın rızkını yiyemez.. bırakın firmayı pof pof lamayı yok öyle idi böyle idi demeyi bu kadar insan yalanmı söylüyor

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
KEsinlikle uzak durun. 0 kalite 0 teknik bilgi.
HaDeme

kişi bu mesajı beğendi.

GizemOzturkk GizemOzturkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 17 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
4 gündür siteme erişim kesildi ve yeni NS verildi. Yedek alayım mı dedim biz yedekledik sitenizi kurduğumuzda haber ederiz denildi ve ne yazık ki yedek alınmamış ve 1 hafta öncesinin yedeği yüklendi. Şimdi sorunu whatsapp üzerinden bildiriyorum ama görüldü yapıp cevap verilmiyor.
İşin kötü yanı yeni yedeği alacakken bana hayır siz uğraşmayın dendi ve yaklaşık 22 özgün makalem çöpe gitti.
Sitedeki ticketlara cevap verilmiyor zaten. Hiçbir şekilde ulaşamıyorum.
Kötü oldu.
4 gün öncesine kadar sorunsuz hizmet alıyordum oysa ki.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)

HaDeme adlı üyeden alıntı

Sizde sorun olmaya bilir ama benim paramı alıp hizmet vermediler bu nasıl iştir sizin hizmetiniz devam ediyorda bizim hizmetimiz duruyor yerinde

https://www.facebook.com/argehostpismanliktir

sosyal medya ve gerekirse paramı iade edene kadar bütün wm forumlarında konu açacağım kimse benim çocuklarımın rızkını yiyemez.. bırakın firmayı pof pof lamayı yok öyle idi böyle idi demeyi bu kadar insan yalanmı söylüyor

Hocam sayfayı kim açtı?
Sayfayı açan baya atom bombası kadar sinirlenmiş gibi görünüyor :rolleyes:

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al