wmaraci reklam

Fikir: Rehberio.com | Dukkanrehberi.com | Rehberifirma.com | Sitesifirma.com

15 Mesajlar 1.744 Okunma
smmexpress

birfincanask birfincanask Online Projeler, SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek E-Ticaret, SMMM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 147 / 23
  • Ticaret 10, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Akılda kalıcı olması açısından rehberio daha sağlıklı bir seçim sanırım, olmadı diğer domainleri de yönlendirip de katkı sağlayabilirim.

Ben de konuyu araştırıyorum, yani esnaf kolay kolay gelip de para ödemez gibi geliyor.

Zilyon tane forum varken siz neden buradasınız?
Alternatifsiz websitesi yok denecek kadar az, fark yaratabilmek amaç, eğer olmaz ise, sıralamada fark yaratıp istemeden de gelmelerini sağlamak..

Yani kucuk esnaf hala pek olumlu yaklasmio gibi yani bunu yapanlar nasil yapio bilmiyorum.

wmaraci
reklam

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)

hatuu adlı üyeden alıntı

domain yönlendirmesi yapmanın seo açısından yararı oluyor mu? Bir bilgim yok açıklarsanız çok sevinirim

Aslında çok bir etkisi olmaz.

Seo açılımı dolayısı ile arama motoru sonuçlarını iyileştirme diyebiliriz. (Arama motoru optimazyonu) burada mantık sonuçlarda sık sık üst sıralara çıkıp hit alabilmek benim bildiğim yani :)

firma rehberi arayan bir kişinin de anahtar kelimeleri ve açıklaması girilmiş olan rehberifirma.com'a girme olasılığı çok yüksektir (tecrübesel)

sonuç olarak etkisi budur.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)
Rehber ile aranan alan adlarını toplayıp, direk üzerinde çalışıcağınız domaine yönlendirirseniz trafik bakımından oldukça etkili olur hemde insanlar oha lan bu ne hangisine girsek buraya yolluyo diye dikkat çeker :)

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

birfincanask adlı üyeden alıntı

Yani kucuk esnaf hala pek olumlu yaklasmio gibi yani bunu yapanlar nasil yapio bilmiyorum.

Yandexer adlı üyeden alıntı

Aslında çok bir etkisi olmaz.

Seo açılımı dolayısı ile arama motoru sonuçlarını iyileştirme diyebiliriz. (Arama motoru optimazyonu) burada mantık sonuçlarda sık sık üst sıralara çıkıp hit alabilmek benim bildiğim yani :)

firma rehberi arayan bir kişinin de anahtar kelimeleri ve açıklaması girilmiş olan rehberifirma.com'a girme olasılığı çok yüksektir (tecrübesel)

sonuç olarak etkisi budur.

opencartim adlı üyeden alıntı

Rehber ile aranan alan adlarını toplayıp, direk üzerinde çalışıcağınız domaine yönlendirirseniz trafik bakımından oldukça etkili olur hemde insanlar oha lan bu ne hangisine girsek buraya yolluyo diye dikkat çeker :)

Rehberio ilk tercih, ikinci olarak da sitesifirma olarak iki site inşasına başlayacağım kısmetse.
Yönlendirmeler rehberio.com adresine firma rehberi ile sıralamaya girecek şekilde yapılandıracağım.
Konuyla ilgili arkadaşların link değişimi, içerik vs. fikir ve tekliflerini bekliyor olacağım.
Bu arada şu mesajla gönderilen firma rehber arşivi CD'lerinden vs olan varsa iletişime geçebilir mi?

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
wmaraci

mahmutkandemir mahmutkandemir Php & Wordpress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php & Wordpress Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 16 / 115
  • Ticaret 27, (%100)
rehberio kulağa hoş gelio :)

yeni skype adresim: mahmutkandemirr@icloud.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al