wmaraci reklam
lidertakipci

İnternet sitesi açacağım, bana bir yardım eder misiniz.

17 Mesajlar 1.903 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)
enisd benim mesajımı bir daha okur musun.

wmaraci
reklam

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Öncelikle ücretli bir domain,hosting almalısın. Yeni başlıyorsun çok güzel. HTML,CSS,PHP gibi tanımları biliyor musun? Bu terimle bir araştırmanı tavsiye ederim. Fakat kendini geliştirmek için öncelikle kendi web siteni aktif etmen gerek. Tüm denemelerini onun üzerinde yapacaksın çünkü yeri geldiğinde hata alıcaksın, kendin bu hatanın sorununu çözeceksin.
Başlangıç için yukarıda söylemiş olduğum terimleri bi araştır.
Daha sonra Wordpress tema beğendim demişsin, o temayı satın al kendi sitene kur. Herşeyi kurcala, anca kurcalaya kurcalaya öğrenirsin. Bazı belediyelerin ücretsiz kursları oluyor. Onlarada katılabilirsin.
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldin. Değerli kardeşim, yolun ve zihnin açık olsun. Başarılar diliyorum.

Bir web sitesi açmak için öncelikle bir alan adına ihtiyacın olacaktır.

* İsimtescil.net
* IHS.Com.tr
* Godaddy.com

Üst kısım da ilk ikisi Türkçe, Godaddy ise yurtdışı ancak türkçe desteği olan Alan adı ve Hosting şirketidir. Hosting alımını da buradan yapabilirsin. Kampanyalar oluyor alan adlarını daha ucuza almak için Godaddy domain kodu şeklinde aratarak bulabilirsin.

Hosting konusuna gelirsek, ni.net.tr üzerinden bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. Net İnternet kalitesi ölçülemez bir şirkettir. Tasarım konusuna gelirsek alt yapıyı WordPress veya Joomla olarak öneriyorum başlangıç için bende senin adına herşeyin en güzeli bu şekilde olacaktır.

Tema konusuna da gelirsek, karşılık olarak bir şey beklemiyorum. Madem ki bu şekilde bir karar vermişsin, bana temayı gönder gerekirse alırsın kurulumunu ve iç ayarlarını en iyi şekilde yapar Google web yöneticinden tutalım, Yandex metrica herşeyine kadar sorunsuz bir şekilde kurup hazırlar sana hediye babın da sunarım.

Yolun açık, Aklındaki projeleri biran evvel geliştirip bizlerle paylaşman dileğiyle başarılar diliyorum.

NOT : Ne idüğü belirsiz olan hiç bir yerden alan adı veya hosting alma. Allah yüzüne bakar, herşey istediğin gibi olur yarın bir gün domainini elinden alıp'da hosting hesabını kapatırlar. Ve araştırma'dan da kimseye asla kolay/kolay iş verme. Piyasa da marez script, marez tema bir çok paylaşım yapılıyor. Hem insanların emekleri çalınıyor, hemde karşıda olan insanları aptal sıfatına koyuyorlar. Dikkat et kendine.
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

enisd enisd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 15, (%100)
hocam html ve css biliyorum, 3 aydır her gece çalışıyorum

wmaraci
wmaraci

BH80 BH80 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek asd
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim domain ve hosting alımında kendini geliştirmen lazım o yüzden direk başta para dökmene gerek yok şimdili ücretsiz sistemlerden yararlanabilirsin sana ücretsiz ve çok hoş bir domain birde hosting alalım hevesli oluşun beni etkiledi mesaj atarsan yardımcı olabilirim

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
En başta türk firmalarından alma godaddyden falan al 1 sene sonra taşırsın hangi firma iyi kötü ayrımını yapabilecek kadar bilgin olur ozamana ama suan sonu hüsranda olabilir türk firmalarında işini yapmayan bir çok firma var yapanları bulman gerek bence uğraşma

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
domain al ve blogger ile bağla.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al