lostyazilim

Adnow sahtekarlığı ( Lütfen Herkes Okusun)

34 Mesajlar 8.052 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

TurgutDemir TurgutDemir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, 11. ayın 30.da siteme adnow ekledim. hiçbir sorun yaşamadım. ödemeyi bugün alıcaktım. fakat dün sitem banlandı sebebi ise Sitenizde tıklama hilesi kullanıldığı için banlandı denildi ama benim kullandığım ip adresinden yapılmamıs + hile yapılan ip adresini sorgulatıp rusyada olduğunu öğrendim. bana gösterilen fotoğraf adında da rusya diliyle yazılmıs. (https://yadi.sk/i/zX8Sx6Igm8FDb) yani kendileri yapıp benim üzerime attılar.

Yani kısacası dolandırıldım. daha cevap vermiyorlar. yarın bilişim suclarına gideceğim başka kimsenin canı yanmasın.

buda konuşmamız : http://prntscr.com/9cx2mq

Teşekkürler..

Edit : Birde yabancı tıklamalar sayılmıyormuş. :) o zaman rusyadan tıklananlar sayılmıyor? doğal olarakta bana kazanç sağlamıyor neden sitem siliniyor :) her yerden açık verdiler. yarın kesinlikle polise gideceğim ben parasında değilim ama hakkım yeniliyor burda.

ozanakkaya uzunlarpc Lovers

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

apollo1453 apollo1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
O yüzden google adsense dışında hiçbir reklam şirketi ile çalışmak istemiyorum. Bir tanesi bile düzgün iş yapmıyor. Geçmiş olsun bu arada.

• Üyelik 20.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

apollo1453 adlı üyeden alıntı

O yüzden google adsense dışında hiçbir reklam şirketi ile çalışmak istemiyorum. Bir tanesi bile düzgün iş yapmıyor. Geçmiş olsun bu arada.

Teşekkür ederim. yeni kanıtlarda ekledim.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Bu tür yerlere hiç güvenmiyorum sırf bu yüzden Adsense'yi seviyorum.

wmaraci
wmaraci

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Tr de çalışan çoğu firma böyle yok stopaj vergisi yok bilmem ne vergisi bin bir bahaneyle bütün kazandıklarınızı bir şekilde geri alıyorlar en iyisi google kıymetini bilin.

Hepsiburada zamanında ödeme zamanı beni banladı allahın laneti üzerine olsun onların.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar bende adnow ile çalışıyorum bende bir sıkıntı yaşadım ve anında çözdürler. Haftalık 400$ üzeri ödeme alıyorum. Paypal komisyonu dışında 1$ bile kesinti olmadı.

VPN kullanıp kendi reklamlarına tıklamadığını nasıl kanıtlayabilirsin.

Şimdi düşünüyorum tokatlamak isteseler önce benden başlarlar yine diyorum minimum 400$ ödeme haftalık alıyorum 5 tane refim var reflerimden de haftalık yaklaşık 60, 70$ kazanıyorum.

1 tane ref'im banlandı mesela haftalık 150$ ödeme alıyordu.

Onun hakedişini ben alamadım %3 adama da sordum neden banlandın diye vpn ile arada tıklıyordum dedi.

Net yani hile yaparsanız yakalanırsınız.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 20.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Bu tür yerlere hiç güvenmiyorum sırf bu yüzden Adsense'yi seviyorum.

Bizide kabul etse keşke.

Caesar adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bende adnow ile çalışıyorum bende bir sıkıntı yaşadım ve anında çözdürler. Haftalık 400$ üzeri ödeme alıyorum. Paypal komisyonu dışında 1$ bile kesinti olmadı.

VPN kullanıp kendi reklamlarına tıklamadığını nasıl kanıtlayabilirsin.

Şimdi düşünüyorum tokatlamak isteseler önce benden başlarlar yine diyorum minimum 400$ ödeme haftalık alıyorum 5 tane refim var reflerimden de haftalık yaklaşık 60, 70$ kazanıyorum.

1 tane ref'im banlandı mesela haftalık 150$ ödeme alıyordu.

Onun hakedişini ben alamadım %3 adama da sordum neden banlandın diye vpn ile arada tıklıyordum dedi.

Net yani hile yaparsanız yakalanırsınız.

Hile yapmadım yapsam ilk günlerde başlardım. kazancımın yanmasını mı isterdim? tam 10 gün sonra yapılmıs bu. bide ödeme gününün bir gün öncesinden yapılacak bişey değil bu. bilerek yapılmış. mesajdada dediğim gibi yabancı tıklanmalar sayılmıyor TR olması gerek. benim siten banlandığımda ben bakmasam banlandığını göremicektim.

ntka adlı üyeden alıntı

Tr de çalışan çoğu firma böyle yok stopaj vergisi yok bilmem ne vergisi bin bir bahaneyle bütün kazandıklarınızı bir şekilde geri alıyorlar en iyisi google kıymetini bilin.

Hepsiburada zamanında ödeme zamanı beni banladı allahın laneti üzerine olsun onların.

Böyle bu sahtekarlığı yapanların üzerine olsun kardeşim.

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam adsensede ödeme gününden 1 gün önce banlıyor. Her reklam firması ödeme yapmadan önce kontrol eder. Bu planlı bir olaydır zaten.

İstatistiklerinizi tıklama oranınızı falan print screen alıp koyarmısınız hep birlikte görelim ve yorumlayalım. Söz havada kalır demişler.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 20.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Caesar adlı üyeden alıntı

Hocam adsensede ödeme gününden 1 gün önce banlıyor. Her reklam firması ödeme yapmadan önce kontrol eder. Bu planlı bir olaydır zaten.

İstatistiklerinizi tıklama oranınızı falan print screen alıp koyarmısınız hep birlikte görelim ve yorumlayalım. Söz havada kalır demişler.

http://i.hizliresim.com/yo9pjj.png
http://i.hizliresim.com/6qGvMv.png
http://i.hizliresim.com/3jJlgM.png
http://i.hizliresim.com/R9RpGR.png

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam yanlış anlamazsın inşallah ama hile var diye bağırıyor %3 ün üstü tüm reklam sitelerinde tehlikedir sende %6 lara çıkmış tıklama oranı.

Benim %1.5 mesela.

Tüm reklam firmalarında bu kuraldır eğer bir sitenin tıklama oranın %3 ü geçiyorsa bunu hile olarak algılarlar.

Adsense böylemi bilgimiyorum ama uzman reklam çok yakın arkadaşımın onlarda aynı şekildedir.

Birde oradaki yabancı kaynaklardan gelen tıklama derken farklı ülke demiyor refereri senin sitenle aynı olmayan sahteliği direk tespit edilmiş tıklama diyor. Ben günlük 300K gösterim yapiyorum sen 8K gösterimde 800 tık alırken. 300K gösterimde ben 2500 tık alıyorum.

Öyle bir dünya yok yani.

Bu olayda bir pislik var ya senden kaynaklı ya senden alakasız ama istatistikler bunu söylüyor.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al