KadirHameş adlı üyeden alıntı

merhaba tuba hanım all in seo park herzaman iyidir ve üstüne seo eklentisi yoktur ücretsiz sürümünde bulunanların hepsini kulandıgınız taktirde siteleriniz ucar zaten kısa süre sonra video sitemap da güncelleyecek onun içinde ayrı bir ekleti kurmaya gerek kalmayacak insanlar bilmedigi için bu hatayı çok yapıyor ikisini aynı anda kulanıyor sonra site çöp yani googlenin ulasamadıgı site oluyor bizler kendi ellerimiz maf ediyoruz sitelerimizi iyi olsun ilk sırada olsun diye eklenti çölügüne dönüştürüyoruz sonuc site yavaslıyor verimi olmuyor alexa gerilemeye baslıyor yavas siteyi googlede sevmiyor sonrada ben sıralamada yokum diyim mız mızlanmaya baslıyoruz... ben sahsım adına sitelerim ileri dercede iyi hem alexa hemde saniyede index alan siteler yaptım ve yapıyorum bunun tek görsel sebebi eklentileri biliyorum ve ne işe yaradıklarını anlayarak yapıyor olmam 7 ekleti var benim tüm sitelerimde bunların gerisini kulanmam bukadar kulanan insan var ben neden kulanayım :D sitemap cok öenemli birsey googlenin navigasyon aletidir bunuda ek bilgi olarak vermek istedim saygılarımla

All in seo bendede yüklü ve all in seo ile birlikte 5 plugin var. :) site map'in kullanmıyorum öyle ilk acemilikte açmıştım sonra baktım hata aldım kapattım. Teşekkürler.

theharunuysal adlı üyeden alıntı

wordpress tabanlı değil ne yazık ki.
html bir site

Anladım Wordpress ve blogger harici bilgim yok ne yazık ki bilen biri yardımcı olur.