wmaraci reklam

Dün kurduğum siteye arama motorlarından hit geliyor.

35 Mesajlar 4.265 Okunma
smmexpress

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Demek ki birşey bilmiyorsunuz yapacak birşey yok. İmkansız sandığınız şeyleri ben 2006 yılından bu yana yapıyorum:)

"Benim için imkansız" derseniz anlarım. Ama benim için değil.

2007 senesinde 2.5 aylık siteyi Alexa TR4 yapmış adamım ben. Günlük 4.5 milyon hitle. Full organik.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
reklam

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Caesar şakamısın sen dostum. Parka çevirmeyin şurayı.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Pokemon geldi parka çevirmeyin diyor aman tanrım. Daha fazla b*k atılmadan gideyim ben bir kaç kişi haset yapıp "yık ı şidir bidir idwirdsdir" demeye devam edecek.

Herkese iyi geceler.

>/dev/null 2>&1

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Ben şahsım adıma herkesin kullandığı bu tür blog yada imleme sitelerini kullanmıyorum ve direk disavow ediyorum bu siteleri.

Nedeni ben faydasından çok zararını görürüm neden dersen; çok hit alan kelimelerde liderliğe oynuyorum buda çok fazla rakip demek.

Eğer ben bir imleme sitesine link koyabiliyorsam rakiplerimde koyabilir, her allahın günü acaba birisi "child p*" anchor'u ile bana backlink verip antiseo yapmışmıdır diye düşüneceğime başından bu siteleri bulup hepsini disavow etmek bana daha mantıklı geliyor..

https://wmaraci.com/forum/blogger/yayinlari-otomatik-pinleme-278397.html#post1592783

Sizin beyin sanırım fazla uzaklaşmış.Kendi söylediğine inanmayan insan tipi bana burada ahkam kesiyor.Kolay gelsin;)

uzayperformans.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
İmleme sitesi zarar vermez nasıl okuyorsunuz yada zekanızda problem mi var ben kullanmıyorum diyorum.

Nedeninide anlattım antiseoyu önlemek için. İsteyen kullanabilir. Ben seoculuk hizmeti falan vermiyorum.

Hayırdır siz veriyormusunuz başamadıklarınızı başkaları başarıyor diye işinize taş koyduğumu falan mı sanıyorsunuz.

Ama rahat olun BEN SEO HİZMETİ vermiyorum.

Al işte kanıtlarıyla 4 günlük site.

Önce bir artistçe atladın herşeyi biliyormuş edasıyla adwords dedin 2. resmide koydum öylece kaldın.

Şimdide eski mesajlarımı mı kurcalıyorsun.

Yine diyorum önce okumasını öğren. Yada seocuyum diyen ama birşey bilmeyen adamlardansan korkma ben kimseye hizmet vermiyorum kendimden başka.

İşine falan taş koymam.

20 yaşındasın ben ilk web sitemi yaptığımda sen hayatta yoktun. Gelmiş burada ufacık bilgin ve tecrübenle laf falan soktuğunu mu sanıyorsun portakal vitamini.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

İmleme sitesi zarar vermez nasıl okuyorsunuz yada zekanızda problem mi var ben kullanmıyorum diyorum.

Nedeninide anlattım antiseoyu önlemek için. İsteyen kullanabilir. Ben seoculuk hizmeti falan vermiyorum.

Hayırdır siz veriyormusunuz başamadıklarınızı başkaları başarıyor diye işinize taş koyduğumu falan mı sanıyorsunuz.

Ama rahat olun BEN SEO HİZMETİ vermiyorum.

Al işte kanıtlarıyla 4 günlük site.

Önce bir artistçe atladın herşeyi biliyormuş edasıyla adwords dedin 2. resmide koydum öylece kaldın.

Şimdide eski mesajlarımı mı kurcalıyorsun.

Yine diyorum önce okumasını öğren. Yada seocuyum diyen ama birşey bilmeyen adamlardansan korkma ben kimseye hizmet vermiyorum kendimden başka.

İşine falan taş koymam.

Bende hizmet vermiyorum.Yok yani artık insanlar pr9 link satmak için başlık açmak yerine birbirinden şatafatlı hit almış sitelerin linkimi böyle Başlıklar Altın'da paylaşarak dikkat çekiyorlar.
Sektörünüz nedir ne kadar hit alıyorsunuz bilmem ama yeni açılmış bir siteye direk pr9 spam demektir.Ha adult kasıyorsanız bilemem.

Mobil de olmasam ağzının payını daha iyi verirdim de neyse

Biri gelir yorum botu yazdım hitin belini kırdım der.diğeri pr9 Un Gücünü Göreceksiniz Tarzı Paylaşım yapar.
Daha *** da neden banlandığına gelmedim.Ordanda bit yeniği çıkarda şuan müsait Değilim

uzayperformans.com

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Yaw hala bilmediğin şeyler hakkında yorumlar yapiyorsun adult mu kasıyormuşum. Hayır adult kasmıyorum seni inandırmak zorunda değilim.

Elimde pr9 site yok. googleye link satışı pr9 yazınca elbet satan bulursun ve site hoşuna giderse alırsın.

Ben şu forumda yada *** da kimseye bişey satmadım sadece alırım.

Kimseyede seoculuk hizmeti vermem banane. Her koyun kendi bacağından asılır. Ama herşeyi bildiğini sanan zihniyetsiniz ya yok o olmaz bu olmaz.

Olur bal gibide olur. Spam falan da değil.

Pr 9 site sahibi adam 2. sitesi açtığı gün sitesine link verir nerde görülmüş spama düştüğü. Alırsan 15 tane link spam olur.

Konunla alakasız link alırsın spama düşersin oda kesin değil.

Video sitesiysen açıldığın ilk dakka git pr9 video sitesinden al bakalım backlink spama mı düşüyorsun ne oluyorsun gör.

Yaşın 20 tecrüben ne kadar kaç sene yada? Ben senelerdir site yaparım hiç bir zaman birşeye imkansız diyemedim ki her geçen gün gördüklerim karşısında şaşırıyorum.

Sen daha o kadar yenisin ki gelmiş sanki googleyi yaratmışcasına "KESİNLİKLE" cümlesini kullanabiliyorsun. Yazılanı okumadan "ADWORD" yazıp gidiyorsun, baktığın resmi okuma kabiliyetin yok ama sanki muhteşem seocu edasındasın.

Bide hemen altıma yazıpda quote yapma pls zaten benden başkası yok bana yazmış olacaksın her mesajı alıntılamayın.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

terzi312 adlı üyeden alıntı

Mobildeyim göremiyorum detaylı ama ilk günden bu kadar hit almak imkansız.
Pr9 ile alakalı olamaz.
Bi kere yeni açılmış bi siteye pr9 alındığını da ilk defa sizden duyuyorum.

Yaw hala bilmediğin şeyler hakkında yorumlar yapiyorsun adult mu kasıyormuşum. Hayır adult kasmıyorum seni inandırmak zorunda değilim.

Elimde pr9 site yok. googleye link satışı pr9 yazınca elbet satan bulursun ve site hoşuna giderse alırsın.

Ben şu forumda yada *** da kimseye bişey satmadım sadece alırım.

Kimseyede seoculuk hizmeti vermem banane. Her koyun kendi bacağından asılır. Ama herşeyi bildiğini sanan zihniyetsiniz ya yok o olmaz bu olmaz.

Olur bal gibide olur. Spam falan da değil.

Pr 9 site sahibi adam 2. sitesi açtığı gün sitesine link verir nerde görülmüş spama düştüğü. Alırsan 15 tane link spam olur.

Konunla alakasız link alırsın spama düşersin oda kesin değil.

Video sitesiysen açıldığın ilk dakka git pr9 video sitesinden al bakalım backlink spama mı düşüyorsun ne oluyorsun gör.

Yaşın 20 tecrüben ne kadar kaç sene yada? Ben senelerdir site yaparım hiç bir zaman birşeye imkansız diyemedim ki her geçen gün gördüklerim karşısında şaşırıyorum.

Sen daha o kadar yenisin ki gelmiş sanki googleyi yaratmışcasına "KESİNLİKLE" cümlesini kullanabiliyorsun. Yazılanı okumadan "ADWORD" yazıp gidiyorsun, baktığın resmi okuma kabiliyetin yok ama sanki muhteşem seocu edasındasın.

Bide hemen altıma yazıpda quote yapma pls zaten benden başkası yok bana yazmış olacaksın her mesajı alıntılamayın.

Herşeyi bildiğini sanan hiçbirşey bilmiyordur.
Insan bilgilendikçe aslında ne kadar az şey bildiğinin farkına varır ve aslında hiçbirşey bilmiyormuşum der.
Evet ben yorumumu yaptım doğrusuyla yanlışıula.Sen kalkıp yok ben trde 4 deydim, yok gÜnlük bilmem kaç milyon hitin vardı bana bişey öğretme ben herşeyi biliyorum nidasıyla kükredin.

Dün imlemeyi savudun bugün herkesin link koyduğu alanlar olduğu için yapılmaması gerektiğini savundun.
Tamam sen "herşeyi" biliyorsun😘

uzayperformans.com

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Yahu senin kafan mı güzel öyleyse uğraştırma beni. Orada ne yazdım ben?

Sizin için yararlı olabilir ben topa oynadığım için antiseo riskine karşı hepsini disavow ediyorum yazdım.

Kafan mı güzel tekrardan soruyorum. Ben kullanmıyorum siz kullanabilirsiniz tabii ki yararı var demenin neresinden sen kullanmayın anladın.

Neresinden anladın? 2-3 kere sorayım ki kafan bassın.

>/dev/null 2>&1

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)

ben sşiteyi açtığım ilk gün 2500 3. gün 7600 hit geldi 5 gün oldu açalı :)

şuandada güncel 8K da hit gece olmadı daha :)

facebook domaini falanmı düştü ne yaptın kapanan siteyimi aldın :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al