wmaraci reklam

TTNet'i Neden Kötülüyorlar ?

42 Mesajlar 3.641 Okunma
smmexpress

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Engin07 tüm dünyada var demedin mi? Abd de yaşadım yok, Almanya karlsruhe de ikamet ettim yok amsterdam da 8 ay kaldım yok :)

Hangi dünya hangi almanya? Nerede :)

Yahu herşeyi bilmek zorunda değilsiniz bilmeyince de sallamayın yahu

Evden dışarı çıkmıyorsunuz ama tüm dünya hakkında bilginiz var maaşallah :)

>/dev/null 2>&1
wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Altyapısının olduğu yerde *****ten kral firma yok.Arkadaşım istanbulun bi semtinde oturuyordu 16megabitlik internet vermişler eve gelen hız 1 megabitin altında telefondan arıyor altyapı yok diyorlar altyapı yokta bukadarda olmazki arıza kaydı alıyorlar gelen giden olmuyor ve bazı denk gelen telefondaki elemanları bilgisiz yeni işe başlamışlar sanki ben a diyorum o z anlıyor neyse bursada oturduğum yerde sağolsunlar son senelerde hız düşürme haricinde bi sıkıntı olmadı onuda arayıp hallediyorum.

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Herhangi bir hız problemi falan yaşamadım gayet iyi bence

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Engin07 tüm dünyada var demedin mi? Abd de yaşadım yok, Almanya karlsruhe de ikamet ettim yok amsterdam da 8 ay kaldım yok :)

Hangi dünya hangi almanya? Nerede :)

Yahu herşeyi bilmek zorunda değilsiniz bilmeyince de sallamayın yahu

Evden dışarı çıkmıyorsunuz ama tüm dünya hakkında bilginiz var maaşallah :)

Bende dedimki Almanya'da var, senin aldığın pakette olması gerekmiyor her şeyi bilmen gerekmiyor. Orda burda yaşamış olman her şeyi bildiğin anlamına gelmiyor. Sunucularda bile Sınırsız veremiyor birçok datacenter var yani 10 TB'dan sonra 10 Mbit'e çekiyor sunucu netini yani var arkadaşım.
ONA BAKARSAN TÜRKİYE'de DE YOK, VERİRSEN AYLIK 250-300 TL AKK DİYE BİR ŞEY KALMIYOR ORTADA.
Türkiye'de AKK kalkması için çalışma yapan uzmanlar da diyor, kaldırmayacaksanız bari sınırı tüm dünya gibi yükseltin orda 400 den burda 500 GB dan başlıyo diye.

Ha hadi olmadı diyelim, böyle bir şey olması mantıklı zaten ama 50 GB saçma ve şaka gibi bir rakam.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

lenovo lenovo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dövmeci - Tattooist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Ben *****ten alalı 1 ay olucak hiç memnun degilim 68 tl ödüyorum 24 mbps hızım var youtubede videoları 720 p olarak bile izleyemiyorum sayfalar yavaş açılıyor :) pişmanım 24 bile değil 23 :D http://prntscr.com/9e1p7l

Sezar38 Sezar38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 6 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

lenovo adlı üyeden alıntı

Ben *****ten alalı 1 ay olucak hiç memnun degilim 68 tl ödüyorum 24 mbps hızım var youtubede videoları 720 p olarak bile izleyemiyorum sayfalar yavaş açılıyor :) pişmanım 24 bile değil 23 :D http://prntscr.com/9e1p7l

Şaka Yapıyorsun.ek 2 lira ödeyin hızınızı 16 mbps yapalım dediler . 5 mb yi zor görüyorum

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
Şehir merkezinden uzaklaştıkca hız artıyor :D
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Pahalı olması, müşteri hizmetleri konusunda piyango oynatması (çok çeşitli insanlar düşüyor aradığınızda), söylenenin aksine hiç kaliteli olmaması, AKK uygulaması..

Ek Olarak:

Ahmet adlı üyeden alıntı

4 sene DSmartNet, 1 sene SuperOnline kullanan biri olarak söylüyorum aralarında rakipsiz, en kaliteli firma TTNet'dir. İnternetim bir defa bile kesilmedi, hızında yavaşlama olmadı. Faturayı şişirmiyorlar, fatura aşımı derdi yok. Adil kullanım kotası olarak limitli paketin 10 katını(50GB) sunuyorlar. Eee daha ne olsun? 66 TL ödeyip 100 GB kullanım hakkı bekleyecek halimiz yok.

Bir kere alıştın mı TTNet'in tadına, resti çekersin önüne gelen her servis sağlayıcısına. ;)

66 lira ödeyip sınırsız kullanım hakkı bekliyoruz zaten 100 GB şaka gibi. 16 mbps paketim var sınırsız ayın 7., 8. gününde AKK doluyor. Bu fiyatlar dünyanın hiç bir yerinde yok.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Bende dedimki Almanya'da var, senin aldığın pakette olması gerekmiyor her şeyi bilmen gerekmiyor. Orda burda yaşamış olman her şeyi bildiğin anlamına gelmiyor. Sunucularda bile Sınırsız veremiyor birçok datacenter var yani 10 TB'dan sonra 10 Mbit'e çekiyor sunucu netini yani var arkadaşım.
ONA BAKARSAN TÜRKİYE'de DE YOK, VERİRSEN AYLIK 250-300 TL AKK DİYE BİR ŞEY KALMIYOR ORTADA.
Türkiye'de AKK kalkması için çalışma yapan uzmanlar da diyor, kaldırmayacaksanız bari sınırı tüm dünya gibi yükseltin orda 400 den burda 500 GB dan başlıyo diye.

Ha hadi olmadı diyelim, böyle bir şey olması mantıklı zaten ama 50 GB saçma ve şaka gibi bir rakam.

Katılıyorum hocam 50 gb şaka gibi internetten ücretli oyun indirsek 1 oyunu indirmeden kota doluyor :D hakikaten bi güncelleme gelmedi bu akk ye.

lenovo lenovo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dövmeci - Tattooist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

Sezar38 adlı üyeden alıntı

Şaka Yapıyorsun.ek 2 lira ödeyin hızınızı 16 mbps yapalım dediler . 5 mb yi zor görüyorum

İlk fatura geldi 48,25 TL :D çok yavaş ya 24mbps hızında değil hiç video izleyemiyorum :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al