wmaraci reklam

Ruslar sitelerimize saldırıyor !

68 Mesajlar 7.340 Okunma
smmexpress

Nogitsun Nogitsun Nogitsun.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .NET Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 32 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
cwt Rus iplerini engellemek? sadece anonymous'un Rusyadan saldırdığınımı düşünüyorsunuz? Anon kuruluşu dünyadaki belli botnetler aracılığıyla saldırır botnet kavramını internetten araştırın. Ek olarak söylediğiniz çok saçma dünya genelindeki bulunan türklerden bir uygulama indirip rusyaya karşı kullanılması :D gülünç bir düşünce açıkcası.

1. si kimse belirlediğiniz uygulamaya güvenip bilgisayarına indirmez.
2. si gigabit hakkında bilginiz yok ise lütfen a. ile koyarız tarzında cümleler kurmayın. Sizin ***** alt yapınızla yolladığınız 64 mb paketleri adamlar 1 e 8 katlayıp süper nova bağlantılarla gönderiyor.
3. sü güç dengesi konusunda bir bilginiz yok. Anonymous un ipleri ele geçirildi cart curt diyorlar yalan dolan. Öyle bir şey söz konusu bile değil. Bunlar acemi bir ekip değil. Ip Bypassını yapıcak bir alt yapıda bizde yok emin olun.

Nogitsun.com | Yazılım Çözümleri Üretir.
wmaraci
reklam

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

cwt adlı üyeden alıntı

direk saldırıların rusyadan gelmediğini bildiğim için neden rus ip numaraları engellenmiyor şeklinde ironi içeren bir soru sormuştum

ayrıca botnet'in ne olduğunu kendime göre iyi biliyorum, araştırmama gerek olduğunu düşünmüyorum.
bu da kanıtı
neler hakkında bilgilerimin olduğunu burda yazmamın ne sana ne de bana katkısı olacağını düşünmediğim için uzatmanın bir anlamı yok
kolay gelsin
ETicaretler

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)

ETicaretler adlı üyeden alıntı

cwt Rus iplerini engellemek? sadece anonymous'un Rusyadan saldırdığınımı düşünüyorsunuz? Anon kuruluşu dünyadaki belli botnetler aracılığıyla saldırır botnet kavramını internetten araştırın. Ek olarak söylediğiniz çok saçma dünya genelindeki bulunan türklerden bir uygulama indirip rusyaya karşı kullanılması :D gülünç bir düşünce açıkcası.

1. si kimse belirlediğiniz uygulamaya güvenip bilgisayarına indirmez.
2. si gigabit hakkında bilginiz yok ise lütfen a. ile koyarız tarzında cümleler kurmayın. Sizin ***** alt yapınızla yolladığınız 64 mb paketleri adamlar 1 e 8 katlayıp süper nova bağlantılarla gönderiyor.
3. sü güç dengesi konusunda bir bilginiz yok. Anonymous un ipleri ele geçirildi cart curt diyorlar yalan dolan. Öyle bir şey söz konusu bile değil. Bunlar acemi bir ekip değil. Ip Bypassını yapıcak bir alt yapıda bizde yok emin olun.

Uzman bir yazılımcı değilseniz Anonymous denen şeyin bir şehir efsanesinden ibaret olduğunuda biliyorsunuzdur umarım, yoksa çoluk çocuk gibi sorun çıkartmayın lütfen.
cwt plex

kişi bu mesajı beğendi.

no time for caution

• Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .NET Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 32 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Decimas şu uslubunu ilk önce bir düzelt burada kimse çoluk çocuk değil! Anonymous mu basit bir şehir efsanesiymiş? Bana bak kardeşim. Anonymous saldırılara başladığı ilk anda benim masama telefon geliyor için rahat olsun senin ben neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Burada kimlere güvenlik danışmanlığı yaptığımı kimlerin yanında piştiğimi anlatarak seninle muhabbete girmeyeceğim. Grafik ve afiş tasarımıyla uğraşıyorsan bence sen o alanda kal ;) biraz araştırma yapmadan ön yargılı yaklaşma muhabbete. Bu arada cwt düşüncelerine saygım var. Ben kimseyi eleştirmiyorum sadece fikrimi belirtiyorum. Gülünç niteliği taşıyan yazımı sıcak samimi olarak algıla. Ek olarak şehir efsaneleri nokta atışı yaparak nereye saldıracaklarını hangi ip yi bypass edeceklerini nereye odaklanacaklarını kestiremez sokak efsaneleri tht cyberizm gibi lamer dolusu ekiplere denir. Sen ODTÜ'nün tr domain sağlayıcısı olduğunu biliyor muydun bu zamana kadar ki adamların bu planlarını ve yaptıkları şeyi görmezden gelerek sokak efsanesi olarak nitelendiriyorsun! Öğrenmek isteğin merak ettiğin bir şey varsa özelden mesaj atayım numaramı seni uyandırayım ? Yaşananlar hakkında?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
@ETicaretler Grafik ve tasarım işleri benim hobim, asıl işim .Net ve C# ile yazılım. Güvenlik ve network olaylarını senin masanın üzerinde cilt cilt kitapları dolduracak kadar bilgiyi yazdım çizdim öğrendim. Sıradan bir wp sitesi kurmak, birkaç adsense hesabı onaylatmakla uzman falan olunmaz. Sokaktaki dünyadan bi haber bilgisiz insanların dediği, dillendirdiği bir şehir efsanesidir. Az önceki konuşmalarınızı inceledim de bu tür polemiklere girmeye hiç gerek yok.

no time for caution

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Geçtim botneti şurada herhangi birinizin sitesine 10 farklı ipden get flood gelsin yandım anam türküsü söylemeye başlarsınız ama ne hikmetse ddosu küçümser olmuşsunuz.

Saygılar.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .NET Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 32 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Decimas Bu dağın görünen yüzü içerisinde ne olduğunu bilemezsin. Hangi kitapları yazdın çizdin bir kaç örnek ver bakalım ? Yada boş ver yazdığım yazılara yazık sen bu kafayı yaşamaya devam et. Meslek lisesi çıkışlı c# gören herkes senior developer kesiliyor başımıza tamam sensin önüne gelen pentester önüne gelen hacı hoca.

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
@ETicaretler , fen lisesi ne zaman meslek lisesiyle kıyaslanır oldu? Kendi kendime kısıtlı kaynaklarla öğreniyorum.

no time for caution
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al