wmaraci reklam
lidertakipci

İşbank Beni Delirtti

23 Mesajlar 2.538 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Benimde 6 senedir hesabım var iş bankasında benden hiç çekmediler bunca zamandır. son 1 yıldır da hiç bir işlem yapmıyorum sadece paypaldan para geldiği için tutuyorum işbankasını.

acaba müşterimi seçiyor bunlar anlayamadım

wmaraci
reklam

Fahrenheit Fahrenheit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dijital Medya Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Bunlar tamamen milleti oltaya getirmeye çalışıyor. Bende çok arada kalmıştım hangi kredi kartını alsam diye İş'te Üniversiteliden çok şikayet olduğu için ÜniversiTEB aldım. Öğrenci belgelerimle başvurdum kart geldi ilk ay kullandık falan filan ikinci ay 70 lira para kesmişler hesap işletim ücreti diye fark ettim aradım falan 1 gün içinde geri yatırdılar parayı ancak fark etmesek 70 TL havaya uçacak böyle kalleş bunlar.

Efsane06 Efsane06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 17 / 13
  • Ticaret 11, (%100)
İŞ Bankasının allah belasını versin ben bılır bunu solerım :D resmen **************lar..

Austen Austen Winterfell Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Öğrencilik zamanımda ne koşturmuştum bunun için aklıma geldi :) Öğrenci belgenizi verdiğiniz zaman 1-2 hafta içerisinde geri yatıyor hesabınıza.Kartınızın bulunduğu şubeye gitmenize gerek yok.Ben şehir dışından halletmiştim.Size parayı gönderecek banka,kartınızın bulunduğu şube olduğu için direk oraya yolluyorlar zaten.Benim 2 ev arkadaşım da aynı kartı kullanıyordu ve onlardan kesim yapılmıyordu.Nedenini bir türlü öğrenemedik :) Hatta bankadaki görevliye arkadaşlarımdan gitmiyor aynı kart fakat ben de gidiyor diyordum.Onlardan da alırlar öyle şey olmaz demişti.

www.psikolojiservisi.com
wmaraci
wmaraci

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

blogesinti adlı üyeden alıntı

Benimde 6 senedir hesabım var iş bankasında benden hiç çekmediler bunca zamandır. son 1 yıldır da hiç bir işlem yapmıyorum sadece paypaldan para geldiği için tutuyorum işbankasını.

acaba müşterimi seçiyor bunlar anlayamadım

Para akışım teb üzerinden, isbank ayda yılda bir o yüzden olabilir belki de

Fahrenheit adlı üyeden alıntı

Bunlar tamamen milleti oltaya getirmeye çalışıyor. Bende çok arada kalmıştım hangi kredi kartını alsam diye İş'te Üniversiteliden çok şikayet olduğu için ÜniversiTEB aldım. Öğrenci belgelerimle başvurdum kart geldi ilk ay kullandık falan filan ikinci ay 70 lira para kesmişler hesap işletim ücreti diye fark ettim aradım falan 1 gün içinde geri yatırdılar parayı ancak fark etmesek 70 TL havaya uçacak böyle kalleş bunlar.

İlk kesintide erindim kabullendim ama 110 lira da çok fazla, ise de yaramıyor bu hesap zaten, bi zararı var

Ek Olarak:

Efsane06 adlı üyeden alıntı

İŞ Bankasının allah belasını versin ben bılır bunu solerım :D resmen **************lar..

Güzel iltifatlar aldılar benden de :)

Austen adlı üyeden alıntı

Öğrencilik zamanımda ne koşturmuştum bunun için aklıma geldi :) Öğrenci belgenizi verdiğiniz zaman 1-2 hafta içerisinde geri yatıyor hesabınıza.Kartınızın bulunduğu şubeye gitmenize gerek yok.Ben şehir dışından halletmiştim.Size parayı gönderecek banka,kartınızın bulunduğu şube olduğu için direk oraya yolluyorlar zaten.Benim 2 ev arkadaşım da aynı kartı kullanıyordu ve onlardan kesim yapılmıyordu.Nedenini bir türlü öğrenemedik :) Hatta bankadaki görevliye arkadaşlarımdan gitmiyor aynı kart fakat ben de gidiyor diyordum.Onlardan da alırlar öyle şey olmaz demişti.

Benim arkadaşlarım iki gün içinde almışlar bana vermediler henüz anlayamadım ki

I Love Yandex Money

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
İş'te üniversiteli kartı alırken direk öğrenci belgesiyle alırsanız aidat kesmiyorlar fakat normal olarak talep edip alırsanız yıllık 20 lira bir aidat kesiyorlar. Hesap işletim ücreti gerçekten sinir bozucu. Öğrenciyken cebimde param kalmamıştı ve babamdan Sivasa dönmek için yol parası istedim. ATM'ye gittim birde ne göreyim hesap işletim ücreti adı altında para kesilmişti. Şubeye gittim öyle bir dilekçe yazdım ki ağzıma ne geldiyse. Gerçekten benim param benim ihtiyarımın dışında resmen hesabımdan hortumlanmış ve madur olmuştum. Üstüne üstelikte öğrenciyken. Yani demem o ki Kuveyt Türk , Finansbank Enpara yı tercih edin.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
yapmanız gereken çok basit ;

kartı aldığınız şubeye gidin durumu izah edin öğrenci olduğunuzu belirtin yukarı çıkıp bir form dolduruyorsunuz paranız iade ediliyor.

https://www.dopinger.com/tr

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
İş bankası kadar lanet bir banka yok piyasada. İşim çok acil düşmedikçe ellemem. Enpara rakipsiz bir sistemdir.

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
Enpara + iGaranti Candır. Gerisi boş. İşBankasını Köklü geçmişten dolayı kullanıyordum.
Bir sorunum oldu, şikayet sitesine yazdım. Göstermelik kopyala yapıştır yaptılar. 30 gündür beni aramadılar :)

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
İlaveten dün kart aidatının tarafıma iadesini talep ediyorum diye yazmıştım, bugün kart aidatını tarafıma iade etmiş İş Bankası sağolsun. Çok eski müşterisi olduğumdan dolayı hiç ikiletmiyorlar sağolsunlar.

Sayın Akdeniz,

Öncelikle alışverişlerinizde Bankamız İş'te Üniversiteli kredi kartını kullandığınız için teşekkür ederiz. İş Bankası olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurduğumuzdan, kredi kartınıza yansımış olan ücretin, bu seneye özel olarak iptal edilmesinin uygun bulunduğunu belirtmek isteriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al