wmaraci reklam
lidertakipci

Anında DMOZ'a Kayıt Olun!

217 Mesajlar 27.519 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

woohoo woohoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 5, (%100)
tahlil sonuçları ve polisevi adresleri ile başburdum ama sanıyorum onaylanmadı. İnceleyebilirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Bilgilerinden faydalandık ALLAH Razı olsun ilgili birisi.

MertK3 MertK3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek sabır
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar editörüm falan demişte arkadaş kendi sitesi bile dmoza ekli değil :) arkadaşın iletişim bölümündeki siteye bakın. ayrıca yemeyin bu tür şeyleri DMOZ'a eklenmek istiyorsanız Dmoz hızlı onay buradaki yönergeleri kontrol edin öyle yollayın. kimseyede kulak asmayın. Bir dmoz editörü / editörlük başvurusunda kabul ettiği sözleşmede ve daha sonra bilgilendirme mailinde aynen şu ibare geçer.

"DMOZ.org çatısı altında gönüllü editör olduğunuzu sitelerde belirtmemeniz, ... .. .." devam eder.

Dmoz salak birisi değil editörlerini belli aralıklarla takip eder :)

Teşekkürler.

Konuyu açan arkadaşta boşa polemik yapmasın yıllardan beri biz bu işin içindeyiz bu oltaya sazan balıkları takılır köpekbalığını takamazsın.

hmdgltkn hmdgltkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web, grafik ve seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 8 / 29
  • Ticaret 2, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim. İçerik olarak %95 i özgün 36 tane makale bulunmaktadır. Diğer kriterler için tasarım, iletişim sayfası, site haritası ve gizlilik politikası dahil tüm sayfalarımın mevcutluğunu göz önünde tutarsak eklenmesi gerekirdi. Bu sitemle alakalı olarak ücretli olarak dizinin editörü ekleyebilirim maili göndermişti. Eklenmeme sebebinide muhtemelen site sahibinden rüşvet istedim vermedi ve üstüne hakaret etti yerine böyle yazmış. Canımız sağolsun napalım.

akadira adlı üyeden alıntı

selam
www.kadikoyfotografmerkezi.com olarak başvurdum 1 seneye yakın oldu hala dönüş olmadı..

şimdiden teşekkürler..

Selamlar, sitenizin geriye dönük bir bildiriye sahip değil. Sitenizi kısa inceledim; çoğu yerde aynı içerikler kullanılmış ve çok yavaş olduğunu gördüm, düzenleyip başvuru yapın.

Ek Olarak:

adalicam adlı üyeden alıntı

Çok defa denedim ama ne yazık ki olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

www.adalicam.com.tr

Selamlar, aşağıda sitenizin DMOZ geçmişi bulunmaktadır. Düzenleyip tekrar başvurunuz.

Ek Olarak:

Crewx adlı üyeden alıntı

Bilgilerinden faydalandık ALLAH Razı olsun ilgili birisi.

Teşekkür ederim, cümlemizden Allah razı olsun.

Ek Olarak:

WebCeo adlı üyeden alıntı

hanimportali.com sitem başvuru için uygunmudur üç buçuk ayını doldurmak üzere

Selamlar, bir kaç ay daha beklemenizi öneririm, bu arada güncel ve kaliteli içeriğe devam edin.

Ek Olarak:

MertK3 adlı üyeden alıntı

arkadaşlar editörüm falan demişte arkadaş kendi sitesi bile dmoza ekli değil :) arkadaşın iletişim bölümündeki siteye bakın. ayrıca yemeyin bu tür şeyleri DMOZ'a eklenmek istiyorsanız Dmoz hızlı onay buradaki yönergeleri kontrol edin öyle yollayın. kimseyede kulak asmayın. Bir dmoz editörü / editörlük başvurusunda kabul ettiği sözleşmede ve daha sonra bilgilendirme mailinde aynen şu ibare geçer.

"DMOZ.org çatısı altında gönüllü editör olduğunuzu sitelerde belirtmemeniz, ... .. .." devam eder.

Dmoz salak birisi değil editörlerini belli aralıklarla takip eder :)

Teşekkürler.

Konuyu açan arkadaşta boşa polemik yapmasın yıllardan beri biz bu işin içindeyiz bu oltaya sazan balıkları takılır köpekbalığını takamazsın.

Yani?

Ek Olarak:

necati33 adlı üyeden alıntı

mersindehaber.com daha öncede eklemiştim red gelmişti bi kaç gün içinde yine ekleme yaptım ama yine sonuç yok, neden red aldığını belirtirseniz sevinirim

Selamlar, herhangi bir geri bildiri almamışsınız. Konuda DMOZ yönergelerini belirttim, göz gezdirip hatalarınız gözden geçirin. " Haber değeri taşıyan içeriklerin özgün olması gerekmekte"

Ek Olarak:

doctor adlı üyeden alıntı

merhaba hocam,
md5.com.tr
ehliyetsinavsorulari.co
sitelerimi uzun zaman önce eklemiştim son durumları hakkında bilgi verirmisiniz

Selamlar, aşağıda sitelerinin neden ret aldığını görebilirsin. Düzenleyip ardından başvuru yap.
http://ehliyetsinavsorulari.co/
21/05/2013 06:06:35 UTC Toplu silme. Gerekçe: Yetersiz, kalitesiz, erişilemiyor, hatalı kategori, yayında olan site, kötü amaçlı yazılım. [World/Türkçe/Kaynaklar/Eğitim/Eğitimsel_Testler (incelenmemişler)den silindi]
dex 24/12/2015 11:35:47 UTC Güncel olmayan / warez / kalitesiz içerik / düşmüş alan adlarını tek tek inceleyip siliyorum. [World/Türkçe/Bilgisayar/İnternet/Web/Web_Portalleri (incelenmemişler)den silindi]

http://md5.com.tr
[World/Türkçe/Bilgisayar/İnternet/Web_Tasarımı_ve_Geliştirme/Tasarımcılar/Şirketler/D (incelenmemişler)den World/Türkçe/Bilgisayar/İnternet/Web_Tasarımı_ve_Geliştirme/Tasarımcılar/Şirketler/M (incelenmemişler)e taşındı]

Ek Olarak:

koz4 adlı üyeden alıntı

Hocam sitem http://www.tarihkomplo.com
Bayağı oldu başvurmalıdır bir geri dönüş olmadı akıbeti nedir bide hangi kategoriye eklemeliyim tarih ve komplo Teorileri üzerine

Selamlar, geri bildiriye sahip değilsiniz.

Ek Olarak:

Supervisors adlı üyeden alıntı

merhaba ustad,
http://geveze.net eklermisin sana zahmet

Selamlar,
1'ncisi biz her siteyi eklemiyoruz
2'ncisi sitenizin aşağıda yığınla sorunu var, bunları tespit edin ve düzenleyin.

Ek Olarak:

woohoo adlı üyeden alıntı

tahlil sonuçları ve polisevi adresleri ile başburdum ama sanıyorum onaylanmadı. İnceleyebilirseniz sevinirim.

Selamlar, tatil sonuçları için bir şey söz konusu değil ama polis evler adlı siteniz için aşağıda hata sebebi yer almakta, düzenleyip başvuru yapın.

11/08/2012 10:30:07 UTC Site kapalı. [World/Türkçe/Bilgisayar/İnternet/Web/Mesaj_Panoları (incelenmemişler)den silindi]

wmaraci
wmaraci

SEOTURK SEOTURK Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Van
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
vanpazari.com
merkezspor.com
fbyazilim.com

bu 3 siteye bu güne kadar yüzlerce emek verildi ama dmoz'u hala bekliyoruz.

Yardımcı olursanız seviniriz hocam.

syilmaz syilmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
kamusalbilgi.com

Birkaç kez müracaatta bulundum. İlklerde yanlış yapmıştım ama sonra talimatlara uygun başvuru yaptım. Hiç bir dönüş olmadı.

xDot xDot Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
hocam skyp adresinizi ekledim.

emreturhan55 emreturhan55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 42 / 30
  • Ticaret 23, (%91)
teknodex.com sizce uygun mu?

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
merhaba hocam http://kitapkolikler.com/ 10 a yakın basvuru yapmama ragmen eklenmedi http://blog.kitapkolikler.com/ sitemin bloguda öyle yadımcı olabilirmisiniz efendim saygılarımla

işte buu

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)

hmdgltkn adlı üyeden alıntı

Selamlar, herhangi bir geri bildiriye sahip değilsiniz. Beklemeye devam edelim.

daha nereye kadar bekleyelim ? teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al