Bumerang Teklifleri

18 Mesajlar 3.968 Okunma
smmexpress

GhostRider GhostRider Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)
Arkadaşlar peki gelen teklif fiyatlarını nasıla arttırabilriiz ?

wmaraci
reklam

Bea Bea Mesaj Kaygısı Yok Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 2, (%50)
bir teklifi ne kadar fazla kişi okursa sonraki tekliflerde fiyat artıyor. bunun için konunun linkini sosyal medyada paylaşabilir ve konunun linkini dikkat çeken bir resimle sidebarda, header da yayınlayabilirsiniz.

GhostRider GhostRider Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)

Bea adlı üyeden alıntı

bir teklifi ne kadar fazla kişi okursa sonraki tekliflerde fiyat artıyor. bunun için konunun linkini sosyal medyada paylaşabilir ve konunun linkini dikkat çeken bir resimle sidebarda, header da yayınlayabilirsiniz.

hmm ona göre fiyat artıyor demek.tşkler.başka yolları varmı ? birde bu şablon şeyini sorucaktım sitemde şablon ekledim ben bumerangın tahmini maddi değeri şuanda.

Tahmini Maddi Değeri 2105,3 TL

gözüküyor bununla napabilirim yani bunu kullanabilirmiyim yada artık neyse bu nedir ?

Kraladam Kraladam Deli Gibi Deliyim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek phpsever
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 15 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
ben mail attım o kadar ziyaretçi göndermişim adamlara ,üyeliğimi yükseltin diye adamlar sitenizde fazla reklam var ayrıca yazılarınız özgün değil dedi.Bende küfür etseydiniz bari dedim. Reklam legal yerleşim,yazılar %21321421412 özgün kör gözünüzü s.kyim yazdım :)
Bea

kişi bu mesajı beğendi.

https://git.io/vyrHQ ~ True Legend
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 2, (%50)

sanalbeyin adlı üyeden alıntı

hmm ona göre fiyat artıyor demek.tşkler.başka yolları varmı ? birde bu şablon şeyini sorucaktım sitemde şablon ekledim ben bumerangın tahmini maddi değeri şuanda.

Tahmini Maddi Değeri 2105,3 TL

gözüküyor bununla napabilirim yani bunu kullanabilirmiyim yada artık neyse bu nedir ?

bu kişisel olarak harcanabilen birşey değil. bu bumerangshowsites şablonu altında hurriyet.com.tr de dönüşümlü olarak sitelerin gösterilmesi. farkettiysen hürriyette altta bumerang siteleri diye bir bölüm var her sayfa yenilendiğinde başka siteler geliyor. ordaki gösterim olarak bu para harcanıyor. yani yaklaşık 2100 liralık gösterim yaptık orada diyor senin siten için. tabii bu onların mantığına göre.

mmtdek mmtdek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bumerang kazançları ile karıştırmışınız, tekliflerdeki para gerçek ben 2 kez ödeme aldım bile.

• Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 2, (%50)

mmtdek adlı üyeden alıntı

Bumerang kazançları ile karıştırmışınız, tekliflerdeki para gerçek ben 2 kez ödeme aldım bile.

ben sanalbeyin arkadaşın sorusuna cevap verdim. tahmini maddi değeri denilen miktar açıkladığım gibidir. tekliflerde kazandığınız para tabiki banka hesabına havale edilir. şimdi bu arkadaşın tahmini maddi değeri 2000 lira olan miktarı alacağını mı söylüyorsunuz?

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Kraladam adlı üyeden alıntı

ben mail attım o kadar ziyaretçi göndermişim adamlara ,üyeliğimi yükseltin diye adamlar sitenizde fazla reklam var ayrıca yazılarınız özgün değil dedi.Bende küfür etseydiniz bari dedim. Reklam legal yerleşim,yazılar %21321421412 özgün kör gözünüzü s.kyim yazdım :)

http://dunyavatandasininkosesi.blogspot.com/
http://biryudumhayat-malla.blogspot.com/
http://sevimyildiz.blogspot.com/

şu bloglar platinum üye tesadüfen googleda rastlasam herhalde arama sonuçlarından engellerdim editörleri nasıl editörlerse kriterler nedir hiçbir şey açık değil

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al