wmaraci reklam

seohocasını nasıl bilirsiniz

38 Mesajlar 4.953 Okunma
wmaraci reklam

Alicevat Alicevat Falanlar, Filanlar... Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar;

Bahsi geçen firma hakkında bilgim yok fakat referans konusunda büyük markalar sizi yanıltmasın.

Büyük marka demek büyük trend demek. Zaten her alanda deli gibi yatırımlar yapmakta olan bir markayı (TV, Radyo, Gazete, Mağaza, Sokak, Outdoor, Sponsor vs. vs.) çıkarmak zor değildir.

Bunun yanında koskoca markalar adamları tercih etmiş düşüncesindeyseniz, bir an önce bu düşünceden vazgeçmenizi tavsiye ederim. Referans sapkınlığı :D

Marifet, bizim evin altındaki çiçekçi Ahmet amcayı ilk 3 e yerleştirebilmektedir. ;)
SamedSEZGiN AtagunBaltacioglu nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

AkıllıSoft Yazılım & Bilişim Teknolojileri
wmaraci
reklam

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
İyi bilirdik.
Gömün.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

Alicevat adlı üyeden alıntı

Merhabalar;

Bahsi geçen firma hakkında bilgim yok fakat referans konusunda büyük markalar sizi yanıltmasın.

Büyük marka demek büyük trend demek. Zaten her alanda deli gibi yatırımlar yapmakta olan bir markayı (TV, Radyo, Gazete, Mağaza, Sokak, Outdoor, Sponsor vs. vs.) çıkarmak zor değildir.

Bunun yanında koskoca markalar adamları tercih etmiş düşüncesindeyseniz, bir an önce bu düşünceden vazgeçmenizi tavsiye ederim. Referans sapkınlığı :D

Marifet, bizim evin altındaki çiçekçi Ahmet amcayı ilk 3 e yerleştirebilmektedir. ;)

referanslar ile işim olmuyor. Kendilerini aradım bana şöyle çalışıyoruz böyle çalışıyoruz diye mail atmışlar. Kendilerine son olarak çalışma şekillerinden anlamadığını ne kadar sürede ve ne kadar istikrar ile ilk sırada kalacağımızı sordum henüz cevap gelmedi muhtemelen bugün görürler.

https://www.ozgurblog.net/

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Kaan Gülten seo işinde en ön planda gelen kişilerdendir. Fakat tek sorunu şudur ; Kitapları yok satılıyor denilebilir. Zaten bu dünyada hangi iyi insanın adı doğru dürüst anılabiliyor ?

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM
wmaraci
wmaraci

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
ben hiçbir sıkıntısı olduğunu duymadım

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
geçen sene 1.200.000 arama hacimli bir anahtar kelime için teklif istedim,ilk sayfaya gelmem için 2.800 Tl teklif ettiler.O da ilk 5 i garantileyemeyiz dediler.Vazgeçtim,bugün o kelimede 4. sıradayım şükür.

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
dem benim istediğim 4 kelimenin toplamında 700 bin kelime bende garanti vermezler ise başka firmalara yöneleceğim

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
kendi kelimesinde birde diye adamı gözünüzde büyütmeyin bence , bu yanlış bir düşünce olur

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Graybilisim firma ile çok kere aradım garanti vermiyor biz çalışma yaparız birinci sıra yada birinci sayfa olursa olur olmazsa bizim sorunumuz değil diyor resmen

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

Graybilisim firma ile çok kere aradım garanti vermiyor biz çalışma yaparız birinci sıra yada birinci sayfa olursa olur olmazsa bizim sorunumuz değil diyor resmen

Zor kelimeler hocam, belirteyim ilk sıra kolay değil. Önce tabi ki ilk sayfa diyecekler. Öyle de demeliler sizin ilginizi de ölçmek için.

Alicevat adlı üyeden alıntı

Merhabalar;

Çok doğru demişsiniz, tebrik ederim. İlaveten;

İnsanlar seo sektörünün inceliklerini bilmeden, referans yorumlamayı bilmeden, seo çalışması ne yapınca iyi oluyor ne yapmayınca iyi olmuyor bilmeden, müşteriye nasıl sözleşme dayatılıyor ilk sayfa sözleri nasıl veriliyor, ek masraf çıkartılıyor mu çıkartılmıyor mu bilmeden firmalar hakkında yorum yapabiliyorlar.

Şimdi arka arka saydım diye hepsini de bilmeden yorum yapıyorlar demedim, gider biri böyle anlar bunu diye de belirteyim. Yukarıda saydığım şeylerin birisi ikisini bile bilmemek bir firma hakkında yorum yapmak için erken olduğunu gösterir. Ne hadle ben kötü diyebilirim yukarıdaki önemli kriterleri bilmeden? Aynı şekilde iyi de demem ama :D

Çünkü her firmada olduğu gibi iki tarafa da çalan şeyler duyuluyor, Heroturk de yazmış zaten iş öncesi yaşadığı diyaloğu. O yüzden bana sorarsanız senin yorumun ne diye: Yukarıda saydığım maddeler hakkında bilgim olduğu kadarıyla yorumum var ama bana kalsın isterim. Konuşunca mimleniyorsun, konuşmazsan sorun yok her firma müthiş :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al