lostyazilim

Superonline internet kesintisi

23 Mesajlar 4.171 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

RocKSceN RocKSceN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Son 1 aydir arada gidip geliyo baglanti

wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
20 mbps hızıyla övünen bir arkadaşım dün 0.80 kbps hızından yakınıyordu :) Sadece Skype'a girebiliyordu

iyi.

hosunn hosunn Kendin Ol Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IT Administrator
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 33 / 67
  • Ticaret 13, (%100)
ADSL ise belki olabilir fakat Fiber sistemlerinde sıkıntı yok bölgesel veya il bazında sorun olabilir.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Bende ***** kullanıcısıyım. Bayramdan önce oyunlarımı rahatlıkla oynarken şimdi internet yüzünden kasa kasa oynuyorum. Hatta internet hızım yüzünden oyunlara küsmüş durumdayım. Sadece işlerimi hallediyorum. *****'i aradım yapabileceğimiz birşey yok "xxx.xxx.xxx dns'lerini yazın ve bu dnsleri kullanın dedi. Sözleşmem bittiği anda direk firma değiştirme kararı aldım. Yeri gelmişken sormak istiyorum süperonline'den memnun musunuz arkadaşlar? Sanırım bulunduğum yerde superonline alt yapısı yok.

wmaraci
wmaraci

emrekirbiz emrekirbiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 28 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
Bende ***** kullanıcısıyım. Bayramdan önce oyunlarımı rahatlıkla oynarken şimdi internet yüzünden kasa kasa oynuyorum. Hatta internet hızım yüzünden oyunlara küsmüş durumdayım. Sadece işlerimi hallediyorum. *****'i aradım yapabileceğimiz birşey yok "xxx.xxx.xxx dns'lerini yazın ve bu dnsleri kullanın dedi. Sözleşmem bittiği anda direk firma değiştirme kararı aldım. Yeri gelmişken sormak istiyorum süperonline'den memnun musunuz arkadaşlar? Sanırım bulunduğum yerde superonline alt yapısı yok.

Şiddetle tavsiye ederim superonline'ı. İlk defa böyle bir sorunla yaşadım. Daha önce ***** kullanıcısıydım. Ayda 2-3 kere kesilirdi. Superonline alt yapınız yoksa turk net kullanın onlarda baya iyiler.
Yaman

kişi bu mesajı beğendi.

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)

Kefaret adlı üyeden alıntı

Alt yapı yoksa, telefon üzerinden ADSL hizmeti alabilirsin. Bende ADSL hizmeti alıyorum. Superonline daha iyi bence *****'e göre. şebekesi hiç çoktan yoğun değil *****'e göre. Türk *******'un alt yapısını kullanıyor ama yapacak bir şey yok :) Öneririm yani.
Yaman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
sospas evet hocam maalesef fiber alt yapı mevcut değil fakat ADSL hizmeti var. 8mps 50 gb akk 59 TL diyor hocam. Bunun yanında 49 TL'lik aynı paket var. *****'i terk etme konusunda gerçekten kararlıyım.

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Kefaret hattınız destekliyorsa 16 mbps e kadar alabilirsiniz. Kontrol ettirirsiniz,ben 8 değil 16 hızında alıyorum.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
SuperOnline gibi bir iki tane çıkmadığı sürece, tüm ipler Türk *******'un elindedir. Devredilmesine 10 yıl kaldı. Fakat, ona da bir çözüm bulur ve süreyi uzatırlar. Tek elden kablo sistemine sadece SuperOnline dayanabiliyor. ***** kelimesini artık Türk ******* kullanmıyor. Yasal olmamasına rağmen, ***** ile Türk ******* birleşti. Yazıklar olsun diyorum.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)

sospas adlı üyeden alıntı

Kefaret hattınız destekliyorsa 16 mbps e kadar alabilirsiniz. Kontrol ettirirsiniz,ben 8 değil 16 hızında alıyorum.
Şuan kullandığm paket ***** netlimitsiz 16mbps zaten hocam. Ama max 1000kb vuruyor. Siz 16 mbps'yi kaç TL'ye alıyorsunuz? Bu arada şuan kullandığım ***** modemimi süperonline geçersem kullanabilir miyim yoksa turkcell superonline için ayrı modem almam gerekli mi?

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al