freelance iş ilanları

Bu kızlar neden adam beğenmiyor?

37 Mesajlar 6.308 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Selamlar.
Bu kızlar neden adam beğenmiyor?
Şu kız, evlilik sorununu bir çözüme kavuşturalım.
Ortalıkta züğürt ağa gibi dolaşıyorum. Onunla, bununla konuşuyorum. Olursa olur, olmazsa olmaz gidiyor. Yani beğenip beğenmemek.
İsmail Yk'nın şarkısındaki gibi "benim beğendiğim beni beğenmez, beni beğeneni de ben beğenmem".
Bir bakıyorum adam da karizam denen bir şey yok, adam para babası gibi, araba iyi. Yanındaki kız jelibon gibi
Zengin, parası, pulu, arabası olanlar nereden buluyor bu jelibon gibi kızları anlamıyorum. Bu kızlarda sırf zengin olsun, kim olsa varırım gibi davranmaları da kendilerini paraya satıyorlar gibi bir anlam çıkıyor.
Beraber çalışır kazanırız diyen bir eş yok mu?
Aşk denen şey, illa para pul mu? Memur olsak yetmiyor mu?

Memurlar.net de biri şunu yazmış:

Amacım kötülemek v.s. değil. Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Allah hepimize, herkese hayırlı, sağlıklı eş, çocuklar ve nesiller versin.
omerenes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
olayın özü para hocam para para varsa her türlü kız seninle olur insana değer veren kızlar eskidendi şimdiki kızların hepsi paraya bakıyor isterse kör topal olsun parası olsun yeterli

BatuhanUyar BatuhanUyar Copyright Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 11 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
Paradan ziyade abi çok fazla yüz verilmemesi taraftarıyım ben ondan sonra kendileri nasıl olsa cepte diye cins cins triplere giriyorlar
AtaturkunAskeri

kişi bu mesajı beğendi.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Olay parada bitiyor, ve arabana bakıyorlar bunlar olunca devamı gelir :) piyasada gerçek aşk gerçek sevgi yok kimseye şu saatten sonra güvenmeyin derim

Kendinizi ezdirmeyin, kendinizi zenginim diye övün ben böyleyim çılgınım yerimden duramayan insanım söyleyin kendinden bahsedin, kıza yapışmayın bırak o size yapışsın her zaman siz üstte olun :)

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
wmaraci

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
Şimdiki kızlar sorundan başka birşey değil.Amerikada yaşıyorum burdaki durumları sormayin bile.Kizlar seni seviyorum diye yanip tutusuyor bir hafta sonra baskasi ile görüyorsun.Sevgi ve aşk burda yok.
Eger aşık olursan , katil olursun.biz turk erkekleri seversek tam severiz destek oluruz yardim ederiz.ama burdakiler agizina yuzune sicani parasi olani (kusura bakmayin beyler) severler.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Bayanlar hakkında oldukça tecrübe kazandım. Değişen yeni nesil insanları artık tamamen sizlerinde belirttiği gibi aşk, sevgi değil, mal, mülk istemekte. Sözüm geneline tabii. Yaşım 20 . Bir kızı çok sevdim uğruna ona verilmeyen hediyeler vermeye, kimsenin yapmadığı çılgınlıklar yapmaya karar verdim. İlk yaptığım bu websitesi olmuştu.

https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/kiz-arkadasim-icin-site-oneri-157072.html

Sonrasında 9 Şubat doğum günüydü geçen sene. 1 yıllık anılarımızı, yaşadıklarımızı ve onunla beraber yaşamak istediklerimi not ettim. Güzel bir kitap bastırdım. Doğum gününde buluştum hediye ettim. Her sabah Whats'app girer girmez ( Whatsdog ) en uzunundan günaydın mesajlarını bizzat yazıp gönderirdim. Yolda yürürken küçük çocukların ellerinde çiçekler ile ona koşması ve bu çiçekler senin için demesinden tutun, evine girerken bile mavi güllerle donattığım apartmanından.

https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/kiz-arkadas-icin-yazdigim-kitap-tamamlandi-209843.html

Gel gelelim sözüme. Kendi hayatınız boyunca şuan ki yaşadığımız dönemde, ne olursa olsun, kendinizi feda edeceğiniz tek kişi aileniz olmalıdır. Kızların erkeklere güvenmeyin dediği gibi, bende aynısını onlara söylüyorum. Eğer seviyorsa bunu size hissettirecektir. Onu etkilemeyi başarmakta en başta size düşüyor tabii ki. :rolleyes:
brk

kişi bu mesajı beğendi.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Az olanın değeri çok olur. Rusya'da tam tersi. :)
oguzhan Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Para hocam işin özü. Para sizi herkes yapabilir. Yardımlar edip çevrenizin en iyi en sempatik erkeği olabilirsiniz. Bakımınız, giyiminiz, kokunuz, eğitiminiz üst seviye olur bu da karizma ve saygınlığınızı arttırır.

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
"Erkekler kızların giderine, kızlarda erkeklerin gelirine baktığı sürece bu böyle devam edecek." Bir yerde görmüstüm haklılık payı var.

Bilgilist Bilgilist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelik para değildir, tiptir. tip dedim diye illa yakışıklı ve altın oran sahibi olmak gerekmiyor. Yani kısacası en önemli şey bakımlı olmaktır. Giyiminize dikkat ederseniz ve diksiyonuzu geliştirirseniz konuşamayacağınız kız yok. Tabi ki her kıza potansiyel sevgili olarak bakmamanız gerekir, çünkü bu sizi onların karşısında heyecanlandırır, heyecanlandığınızı belli ettiğiniz anda işiniz biter. Bir kadını para ile elde edebilirsiniz ama para ile onun sizi sevmesini sağlayamazsınız sayın loserlar.
tahaa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al