freelance iş ilanları

Youtube çok iyi bilen biri aranıyor

14 Mesajlar 2.329 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

manaman007 manaman007 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 28 / 30
  • Ticaret 19, (%100)
Bir kaç sorum olacak. Sorduğum soru başına ücret verebilirim ancak gerçekten her konuyu bilen birisine acil ihtiyacım var
TeyzenTevfik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

GDesign GDesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 21 / 21
  • Ticaret 5, (%100)
PM Gönderildi.

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Sorularını bende öğrenmek isterim eğer yardımcı olabilirsem ne mutlu bana para istemem :)

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
p.m atıldı.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 28 / 30
  • Ticaret 19, (%100)
İstanbul'da yaşayan ve özel ders verebilecek olan varsa çok iyi olur :)

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Sorularınız burdan yazın bildiğim kadarını cevaplıyım. Ücrete gerek yok, ek olarak tüm forum üyeleri faydalansın.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 28 / 30
  • Ticaret 19, (%100)
Telif hakkı bize ait olan videolardan nasıl para kazanabiliriz?(Kanalı kapattırmak istemiyoruz)(Biz listedışı olarak yükleyeceğiz videoları sadece)
Yeni bir hesap açacağız ve telif hakkı bize ait olan videoları yükleyeceğiz. Daha önce yükleyenlerden nasıl üstte çıkabiliriz?
Videoyu önce sosyal medya hesaplarımızda mı paylaşmalıyız?(1milyon aktif takipçi var) yoksa izlenim sağladıktan sonra mı paylaşmalıyız? (Abone sayısından çok sıralama için soruyorum)

(Bu videolar çizgi film ve tüm hakları firmaya aittir)
Çocuklar için olan bu hesabı 0'dan nasıl aktif hale getirebiliriz. (Reklam vermek tek çözüm mü?)

Şu an aklıma gelen bir kaç soru bunlar :)

Teşekkürler :)

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
İlk olarak liste dışı paylaşım yapacağınızı söylüyorsunuz, ancak daha önce yüklenenlerden üstte olmak istiyorsunuz? Böyle bir şey mümkün değil. Eğer liste dışı yükleme yaparsanız, sadece youtube linkini verdiğiniz kişiler sizin videolarınız izleyebilir. Google ve Youtube aramalarında videolarınız çıkmaz.

Direk sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Sıfırdan bir gmail açarak hesabınızı oluşturun, mobil onay yaptıktan sonra da para kazanmayı açabilirsiniz. Nasıl yapıldığına dair Youtube'da birçok video mevcut.

Tavsiye: Eğer Adsense hesabınıza bağlayacaksanız kanalınızı, aynı mail olmasın. Eğer youtube kanalınız bir sebepten dolayı kapatılırsa, adsense hesabınızda kapatılır.

İyi günler dilerim bol şans.

Cevikkuvvet Cevikkuvvet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Yt den şuana kadar 150 bin tl nin üzerinde kazanç sağlayan biri olarak cevaplıyorum, ytparada beni herkes bilir ama nickimi söyleyemeyeceğim ne yazikki neyse...

Telif hakkı bize ait olan videolardan nasıl para kazanabiliriz?(Kanalı kapattırmak istemiyoruz)(Biz listedışı olarak yükleyeceğiz videoları sadece) telif hakkı sana aitse zaten kazanırsın para, liste dışı yüklemene ne gerek var tam olarak anlamadım ?

Yeni bir hesap açacağız ve telif hakkı bize ait olan videoları yükleyeceğiz. Daha önce yükleyenlerden nasıl üstte çıkabiliriz? daha önce yükleyenlerden lap diye üste çıkamazsın, izlenmesi lazım videonun varsa eğer sosyal medya hesaplarından paylaş veya web sitene göm videoyu o da yoksa adworsden reklam alın zamanla oturacaktr kanal. özgün kanal yapmak öyle kolay değil, en az 6 ay en az o da

Videoyu önce sosyal medya hesaplarımızda mı paylaşmalıyız?(1milyon aktif takipçi var) yoksa izlenim sağladıktan sonra mı paylaşmalıyız? (Abone sayısından çok sıralama için soruyorum) direk paylaş hiçbir zararı olmaz, çok hızlı şekilde hit gelirse zaten üst sıralara rahat çıkarsın

Çocuklar için olan bu hesabı 0'dan nasıl aktif hale getirebiliriz. (Reklam vermek tek çözüm mü?)
bundan hiçbişey anlamadım

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 28 / 30
  • Ticaret 19, (%100)

Cevikkuvvet adlı üyeden alıntı

Yt den şuana kadar 150 bin tl nin üzerinde kazanç sağlayan biri olarak cevaplıyorum, ytparada beni herkes bilir ama nickimi söyleyemeyeceğim ne yazikki neyse...

Telif hakkı bize ait olan videolardan nasıl para kazanabiliriz?(Kanalı kapattırmak istemiyoruz)(Biz listedışı olarak yükleyeceğiz videoları sadece) telif hakkı sana aitse zaten kazanırsın para, liste dışı yüklemene ne gerek var tam olarak anlamadım ?

Yeni bir hesap açacağız ve telif hakkı bize ait olan videoları yükleyeceğiz. Daha önce yükleyenlerden nasıl üstte çıkabiliriz? daha önce yükleyenlerden lap diye üste çıkamazsın, izlenmesi lazım videonun varsa eğer sosyal medya hesaplarından paylaş veya web sitene göm videoyu o da yoksa adworsden reklam alın zamanla oturacaktr kanal. özgün kanal yapmak öyle kolay değil, en az 6 ay en az o da

Videoyu önce sosyal medya hesaplarımızda mı paylaşmalıyız?(1milyon aktif takipçi var) yoksa izlenim sağladıktan sonra mı paylaşmalıyız? (Abone sayısından çok sıralama için soruyorum) direk paylaş hiçbir zararı olmaz, çok hızlı şekilde hit gelirse zaten üst sıralara rahat çıkarsın

bundan hiçbişey anlamadım

Merhaba,

Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

İlk sorumda; telif hakkı bizde ancak yayın hakkı olan tv kanalı youtube da videoları paylaşmamıza izin vermiyor.(Tvde yayınlandığı için) Bu yüzden youtube da paylaşan kullanıcılardan para kazanmak istiyoruz :) (Sözleşme şartları vs çok karışık bir durum özeti bu) neler yapabiliriz sizce?

Son soruda ise(Ben çok anlaşılmaz yazmışım) ; Yeni bir youtube hesabı açacağız. Bu içeriklerin tamamı çocuk hedef kitlesine uygun olacağı için en hızlı abone/izlenme sayısına nasıl ulaşabiliriz. (Yarışma/hediye vs ile mi yoksa reklam ile mi diye öğrenmek istemiştim)

Kısaca da olsa bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al