Cevikkuvvet adlı üyeden alıntı

Yt den şuana kadar 150 bin tl nin üzerinde kazanç sağlayan biri olarak cevaplıyorum, ytparada beni herkes bilir ama nickimi söyleyemeyeceğim ne yazikki neyse...

Telif hakkı bize ait olan videolardan nasıl para kazanabiliriz?(Kanalı kapattırmak istemiyoruz)(Biz listedışı olarak yükleyeceğiz videoları sadece) telif hakkı sana aitse zaten kazanırsın para, liste dışı yüklemene ne gerek var tam olarak anlamadım ?

Yeni bir hesap açacağız ve telif hakkı bize ait olan videoları yükleyeceğiz. Daha önce yükleyenlerden nasıl üstte çıkabiliriz? daha önce yükleyenlerden lap diye üste çıkamazsın, izlenmesi lazım videonun varsa eğer sosyal medya hesaplarından paylaş veya web sitene göm videoyu o da yoksa adworsden reklam alın zamanla oturacaktr kanal. özgün kanal yapmak öyle kolay değil, en az 6 ay en az o da

Videoyu önce sosyal medya hesaplarımızda mı paylaşmalıyız?(1milyon aktif takipçi var) yoksa izlenim sağladıktan sonra mı paylaşmalıyız? (Abone sayısından çok sıralama için soruyorum) direk paylaş hiçbir zararı olmaz, çok hızlı şekilde hit gelirse zaten üst sıralara rahat çıkarsın

(Bu videolar çizgi film ve tüm hakları firmaya aittir)
Çocuklar için olan bu hesabı 0'dan nasıl aktif hale getirebiliriz. (Reklam vermek tek çözüm mü?)
bundan hiçbişey anlamadım

Merhaba,

Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

İlk sorumda; telif hakkı bizde ancak yayın hakkı olan tv kanalı youtube da videoları paylaşmamıza izin vermiyor.(Tvde yayınlandığı için) Bu yüzden youtube da paylaşan kullanıcılardan para kazanmak istiyoruz :) (Sözleşme şartları vs çok karışık bir durum özeti bu) neler yapabiliriz sizce?

Son soruda ise(Ben çok anlaşılmaz yazmışım) ; Yeni bir youtube hesabı açacağız. Bu içeriklerin tamamı çocuk hedef kitlesine uygun olacağı için en hızlı abone/izlenme sayısına nasıl ulaşabiliriz. (Yarışma/hediye vs ile mi yoksa reklam ile mi diye öğrenmek istemiştim)

Kısaca da olsa bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler :)