AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

y8igit iyide zaten hükümet yoksullara gıda ve daha birçok desteği sağlıyor. İhtiyacı olan gıda, sıcaklık diyorsun zaten yıllardır bu hükümet kömürden tut gıdaya kadar birçok yardımı sağlıyor. Devlet gereken herşeyi yapıyor ama siz eleştirmeye devam edin, her daim eleştiren olacaktır, olmalıda. Bende eleştiriyorum yeri geldiğinde. Ne demişler; yiğidi öldür hakkını yeme :) İyi geceler dilerim...

Hocam tabii ki oyle mesela ben hukumeti saglik konusunda gercekten tebrik ediyorum. Ne kadar hastanelerde, saglik ocaklarindaki bekleme sistemi rezalet olsada (benim gittigim hastanelerde) ucretlendirme bakimindan helal olsun. Ben amerikada, chicagoda yasiyorum. Daha gecen omzum cok fena agriyordu. bi tane igne yapip yolladilar, 55 dolar verdim. halada omzum agriyor.

Ek Olarak:

darkthepro adlı üyeden alıntı

yıllardır amerika ve avrupada 10 mbit internet hak olarak veriliyor hatta afrika gibi ülkelere google, facebook ücretsiz interneti sağlıyor hemde herkese zaten bilgiye erişim hakkı adı altında hemde yoksul zengin dinlemeden herkese ücretsiz 10 mbit üstü paralı olarak nitelendiriliyor ki yıl olmuş 2016 daha yeni mi yapılıyor senin ülkende 8 mbit internete ne kadar para alınıyor haberin yok galiba onu geçtim fakirlere yardım diyorsun devlet nereye yardım ediyor, he eğer seçimde cumhurtiyet altını, kömür, makarna diyorsan iyi yardım dimi ? ülkede 4 milyon mülteci var ki avrupanın sözde yardım parası dahi eline ulaşmadı onu geçtim iş imkanı, ev imkanı, 1200 tl burs , ücretsiz her sağlık olanağından yararlanma, yemek vs vs ler var devlet kendi vatandaşına 400 tl bursu vermemek için elinden geleni yapıyor dolar , euro almış başını gidiyor, yarattığın krizin sana bedeli yıllık 10 milyar dolar, elektrik faturası, doğalgaz, telefon, su faturalarından bahsetmiyorum bile, 1500 tl asgari ücret dediler oldu 1300 eee zam yaptılar her şeye yine kaşıkla verdiğini kepçeyle aldı , her şey bam başka fahiş trafik sigortasına ne demeli , doğuda öğretim yok, insanlar kaçıyor, terörü bitirmeye çalışıyorsun her şey bitti fakirlere internet dağıtalım artık facebookta evlerinde ki boş tabakların resmini çekip paylaşırlar

usta 1500 asgari ucret diyorsunda adam onun bunun vergisini arttiriyor fazlasiyla aliyor yaptigi zami oyle degil mi :) katiliyorum tum sozlerine. diger posttada soyledim, amerikada yasiyorum. xfinity var burada. internet markasi. nasil avmlerde ***** wi-fi varsa buradada xfinity var ve heryerde ama heryerde cekiyor. cok bilgim yok bu network konusunda ama artik uydudan baglanti aldigini falan dusunmeye basladim ahaha, araba ile gidiyorum baslangic noktamdan 10 mil gidiyorum ve yolda hic wifiden cikmiyorum hocam dusunsece :p ve tamamen ucretsiz, tabii ama bircok site blocklu halde. sadece whatsappi kullaniyorum ben.