egebesiroglu adlı üyeden alıntı

Çok iyi bir proje başlarsanız ekibinizin bir parçası olmak isterim.

GDesign adlı üyeden alıntı

Gerçekten başarılı bir fikir ve proje. Üstüne eklenebilir, açık kodlu.
Elimden ne gelir kestiremiyorum ama gelişmelerden haberdar olmak ve yardımcı olmak isterim elbette.

Yorumunuz için çok teşekkürler, önemli olan başlamak değil çünkü başlarsam işimi çok severek yapacağım ve kısa sürede bitireceğim fakat ilgi görmezse yazılımdan soğuyor insan. Elimde 3-4 proje var zaten, bu proje elimde kalırsa yazılıma harcayacağım süre ve gözlerime yazık, o yüzden destek önemli, nede olsa herkes kendisini başarılı bir şekilde tanıtmak ister, herkesin platformu olacak, yazılım benden tanıtım sizden kısacası, birde zaten bu işte para amacım yok,reklam olursa sitede bir anlamı kalmaz, sadece kısa ve öz bir geçmiş için düşünülmüş site ..

Ek Olarak:

Sebilisim adlı üyeden alıntı

Bu projeyi daha öncede paylaşmıştınız yanlış mı hatırlıyorum ? Bunun pek tutacağını sanmıyorum ben şahsen tüm kişisel bilgilerimi neden tek bir adresten ulaşılacak bir hale getireyim ki

Hayır ilk defa paylaşıyorum siz karıştırmış olabilirsiniz, işte sizi bu işe mecbur eden yokki, fakat herkes kullanırsa sizde birgün mecbur olup kayıt olacaksınız öyle değilmi ? nasıl kredi alarken sizden t.c felan istiyorlarsa forumlarda yapacağınız her alışverişte sizden bu sitede bulunan profilinizi isteseler sizde "bende yok" deseniz belki adam sizinle çalışmaz ? yani dediğim gibi tek sorun markalaşmak olacaktır, herkes positif düşünür ve destek olursa tutar gibi ...