freelance iş ilanları

Emek,Hırs ve 200 Film

59 Mesajlar 5.765 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
30 dakikada alabilir 300 dakikada , Emek kavramı linkini aldığı kişinin emeğine saygısızlıktır. Ne güzel dünya o adamlar uğraşsın uploadıyla bilmem neyiyle birisi copy-paste yapsın burada emek emek diye bağırsın kusura bakmayın bu emek değildir. Bu yoldan geçen kişilerde bir zahmet emek olarak görmesinler çaldıkları linkleri. Hırsızlığı tescillemen garip muhammetdemirel

wmaraci
reklam

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)

Metallicali adlı üyeden alıntı

Elinize sağlık temanız çok güzel, yanlız bu temayı bir kaç sitede daha görmüştüm sanırım?

Şuan tek amacip farklilik yaratma suanki kullandigim tema yildiz film scpirtine ait yakinda herkezten farkli olucagima inaniyorum :) tesekkurler :)

Ek Olarak:

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Ben şahsen başarı dediğiniz kavramı anlayamadım ? filmizlesene.com.tr den videoların linkini alarak sitenize yerleştirmek ne kadar zaman alabilir ki ? ne kadar emek olabilir ki ? sadece 1 linkte denk geldim diğerlerine bakmadım bile ;

http://www.1080pfilmizleme.com/seytanin-kapisinda-at-the-devils-door-2015-turkce-dublaj-izle.html

Başlığın adı Emek , Hırsızlık ve 200 Film olarak değiştirilmesi daha uygun olacak gibi.

Simdi size cevap vermek istiyorum oncelikle tesekkur ederim yorum icin simdi bahsettiginiz site film izle yazinca ilk sirada cikan bir site ve aylik gelirleri 5 veya 10 bin tl olabilir bilgim her ne kazaniyorlarsa daha fazla kazanmalari dilerim her neyse, para kazaniyorlar ve bunu yapmakta zorunda sonucta parasini aliyor bu sektör ile ilgili pek fazla bir bilginiz olmadigina inaniyorum suan cep telefonundayim fazla aciklayamiyorum anlamaniz dileyiyle. :)

Ek Olarak:

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

30 dakikada alabilir 300 dakikada , Emek kavramı linkini aldığı kişinin emeğine saygısızlıktır. Ne güzel dünya o adamlar uğraşsın uploadıyla bilmem neyiyle birisi copy-paste yapsın burada emek emek diye bağırsın kusura bakmayın bu emek değildir. Bu yoldan geçen kişilerde bir zahmet emek olarak görmesinler çaldıkları linkleri. Hırsızlığı tescillemen garip muhammetdemirel

Arkadaşin dedigi gibi siz suandaki populer film siteleri sütten cikmis ak kaşikmi saniyorsunuz :) her film sitesi bu yollardan gecmistir ne kadar bilinsede ne kadar populer olursa olsun
muhammetdemirel

kişi bu mesajı beğendi.

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Wolwen kabullenmeniz bu hırsızlığı yeterli başkaları ak kaşık değil sizde farksızsınız bunu duymak yeterli. Yolunuz açık olsun.

Yasemin Yasemin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Yazarlık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 27 / 20
  • Ticaret 12, (%100)
Başarılarınızın devamını dilerim inşallah iyi yerlere gelir projeniz, ayrıca çok hoşuma gitti siteniz.
PNR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
Teşekkür ederim,Insallah :)

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Tebrik ederim, başarılarınız daim olsun.
PNR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
Teşekkür ederim hocam :)

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Eğer kendinize sektörde yer edinmek istiyorsanız başka sitelerden iframe ile film çekmeyi bırakıp kendi reklamlarınızın olduğu filmleri yayınlamalısınız. Bunun için uploader hizmeti veren site ve kişiler var. Emek ve para harcamadan başarı sağlamak özellikle bu sektörde çok güç.
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
Haklisiniz emekte parada harciyorum suan yeni oldugumuz icin suan sadece filmleri cekiyoruz basliklar konular tamamen özgün yaziliyor ileride butun filmleri biz kendimiz yüklicez :) yorumunuz icin teşekkürler.

SeoStart SeoStart Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 10 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam bi kusuru olmazsa hit durumu şuan nasıl ? 17 günde bu kadar bakımlı sitenin 17. gününde nasıl bi hit geldi?

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al