wmaraci reklam
lidertakipci

Emek,Hırs ve 200 Film

59 Mesajlar 5.100 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
warez site değil mi bu?
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
Bir izleyici olarak yorum yapacağım, tema güzel Yıldız Film Scriptini hep sevmişimdir zaten, yapanın ellerine sağlık. Bazı siteler o kadar ************** ki mobilden izliyorum genellikle Türkçe dublaj diyorlar Türkçe alt yazı çıkıyor, aşağı kaydırıyorum hop bin popup reklamı çıkıyor. Sitenizde böyle bir şey göremedim yeni olduğu için olabilir özen gösteriyorsunuz ama sonradan böyle şeyler yapmamanızı öneririm şahsen ben böyle olursa siteden aniden çıkarım ki böyle sitelerde çıkıyorum.

Ben bol bol bilim kurgu izlerim bol bol bilim kurgu filmi eklemenizi isterim öncelikle :p Bir de ok.ru gibi bir şey var çok kötü bir izleme sistemi o hiç beğenmedim, 140p yapıyor 720p yapamıyorum bir türlü eski vk oynatıcısı gibi bir şey var vertox veya vortex mi neyse ona yüklemenizi öneririm hiç sorun çıkartmıyor bir kere tıklayınca popup açılıyor ama o çokta önemli değil kaliteli izlemek daha önemli.

Bir de ileride daha kısa domaine geçmenizi öneririm ben pek sevmiyorum firma gibi domain alın hiç unutulmasın akılda kalsın :)

Başarılar dilerim, kolay gelsin.
Bonimax

kişi bu mesajı beğendi.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
botla eklediğiniz filmlere emek ve hırs kelimelerini kullanmak ne kadar doğru şüpheliyim. Filmleri getir'e tıklamak ne kadar emek harcatabilir ki?
PNR

kişi bu mesajı beğendi.

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
fruzgar suana kadar gelen butun yorumlarda sayginligimi korudum bunda da koriyacagim. Ben yazida tekrar okursan baslik ve konusuna emek harcadim dedim artik anlamanizi istiyorum BAŞLIK VE FILM KONUSUNA EMEK HARCADIM FILMLERI YUKLEMEDIM BURAMA KADAR GELDI ARTIK... :@

Ek Olarak:

VolkanYLDZ adlı üyeden alıntı

Bir izleyici olarak yorum yapacağım, tema güzel Yıldız Film Scriptini hep sevmişimdir zaten, yapanın ellerine sağlık. Bazı siteler o kadar ************** ki mobilden izliyorum genellikle Türkçe dublaj diyorlar Türkçe alt yazı çıkıyor, aşağı kaydırıyorum hop bin popup reklamı çıkıyor. Sitenizde böyle bir şey göremedim yeni olduğu için olabilir özen gösteriyorsunuz ama sonradan böyle şeyler yapmamanızı öneririm şahsen ben böyle olursa siteden aniden çıkarım ki böyle sitelerde çıkıyorum.

Ben bol bol bilim kurgu izlerim bol bol bilim kurgu filmi eklemenizi isterim öncelikle :p Bir de ok.ru gibi bir şey var çok kötü bir izleme sistemi o hiç beğenmedim, 140p yapıyor 720p yapamıyorum bir türlü eski vk oynatıcısı gibi bir şey var vertox veya vortex mi neyse ona yüklemenizi öneririm hiç sorun çıkartmıyor bir kere tıklayınca popup açılıyor ama o çokta önemli değil kaliteli izlemek daha önemli.

Bir de ileride daha kısa domaine geçmenizi öneririm ben pek sevmiyorum firma gibi domain alın hiç unutulmasın akılda kalsın :)

Başarılar dilerim, kolay gelsin.

Teşekkür ederim. :) bende bilim kurgu ve fantastik seviyorum ve mümkün oldukca öyle filmler ekliyecegim :)
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

resul37c resul37c WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 49 / 102
  • Ticaret 5, (%100)
Kötü yorumlara bakma hocam site gerçekten kaliteli, yeni site açtın diye illa hemen filmlere kendi yazını koyup upload etmen zorunlu sanki.

Öncelikle site güzel bir hite kavuşsun ondan sonra yavaş yavaş filmleri güncellersin başarılar
PNR

kişi bu mesajı beğendi.

KATLAV KATLAV Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Editör / Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 42 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
hayallerinin pesinden kosmak guzel birsey olsa gerek .

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)

resul37c adlı üyeden alıntı

Kötü yorumlara bakma hocam site gerçekten kaliteli, yeni site açtın diye illa hemen filmlere kendi yazını koyup upload etmen zorunlu sanki.

Öncelikle site güzel bir hite kavuşsun ondan sonra yavaş yavaş filmleri güncellersin başarılar

Teşekkür Ederim :)

Ek Olarak:

ka44 adlı üyeden alıntı

hayallerinin pesinden kosmak guzel birsey olsa gerek .
güzel hocam emin olun güzel :) yorumunuz için teşekkür ederim :)

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
filmizliyom.com domainini size verebilirim ücretsiz, siteye verdiğiniz değer çok önemli ve sizin gibi insanlar çok az :) Yada size önerim marka ola bilecek bir alan adı almanız, güzel alan adına geçtiğiniz anda haber edin yazılım konusunda her türlü yardım ederim yeterki hevesinizi kırmadan devam edin
PNR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
hocam gerçekten çok teşekkür ederim bu destekleri yakınımdaki dostlarım vermedi sizler verdiniz çok teşekkür ederim :) sovetski :)
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al