freelance iş ilanları

AA Aylık Abonelik

44 Mesajlar 8.553 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Arestr Arestr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
MK71 hocam kendimi işlerimi halledecek kadar Tasarım ve Algoritma kurup bot yazacak kadar programlama bilgisine sahibim söylediklerinizin hepsi şu anda mevcut zaten. Bir üstteki msjı okursanız ajaslarla çalışma nedenimi daha iyi anlayacağınızı umuyorum.

FULL STACK WEB DEVELOPER
wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Arestr adlı üyeden alıntı

FilmleriTV hocam İHA ile görüştüm direk bilgi vermeyip bölge müdürlüğüne yönlendirdiler henüz görüşmedim. Diğer ajaslarla da iletişime geçmeyi düşünüyorum. Önerilerinizi dikkate alıcam zaten amacım da klasik haber sitelerinin dışında bir site hazırlıyorum buna öncelikle temadan başladım şu an aynı temayı kullanan yüzlerce site var. Yayıncılık kısmına gelince ise Başlığı ayrı içeriği ayrı yanıltıcı haberler kesinlikle olmayacak herşey net olacak yani aynı zaman da reklam yerleşimlerinde de biraz tutucu oldum Sağdan soldan reklam fırlamayacak tabiri caizse reklamı haber yapmıycaz. Kısacası amacım anlık yüksek hitler sağlamak değil belirli bi ziyaretçi sayısı yakalamak ki bunun da uzun vade de çok faydasını göreceğimi inanıyorum. Böyle bir vizyonla işe sektöre girince de tamamen bot mantığıyla site hazırlamak çok anlamsız geliyor ajanslarla çalışmak orjinal ve kurumsal olacaktır.

Sade, kullanıcı odaklı bir tema ile çalışın (bkz: diken.com.tr); tarafsızlık ön planda olsun yayınlarınızda sonrasında başarı gelir. Ne size hükümet borazanı desinler ne de PKK'nin sözcüsü; dengeyi iyi ayarlayın. Günümüzde haber platformlarının en büyük handikabı budur, tarafsız habercilik anlayışı çok zayıfladı, ben tek bir kaynaktan doğru düzgün haber alamaz oldum. Bunun için artık uç kaynakları takip ediyorum:D Bir Yeniakit bir ANF şeklinde. Siz bu ikisini birleştirin, insanlar burada yazıyorsa doğrudur, kimseyi kayırmazlar desin.

ntka adlı üyeden alıntı

FilmleriTV beni ilgilendirmiyor nerde yüzdükleri onlar düşünsün :) benim kendi sitemle dahi ilgilenecek vaktim yok işimden dolayı o nedenle kendi düşen ağlamaz ama binlerce haber sitesi var hepsi aynı şekilde çalışıyor çünkü haberi herkes aynı kaynakdan alıyor başka kaynak yok.

Hit alan news kayıtlı haber sitelerine dikkat ederseniz durumun öyle olmadığını görürsünüz. Bir domain bir nulled tema ile yayın yapan 40-50 hitli haber sitelerinden bahsetmiyorum. Zaten belli bir hite kadar sizi fark etmezler, ancak ufacık bir kazanç elde edecek duruma gelseniz, önce uyar kaldır, sonra gel bakalım kardeşim ya cezayı peşin peşin öde ya da mahkemede hesaplaşalım derler.

Aman aboneliksiz bu haber işine bulaşmayın ben de düşünmüştüm sonra birkaç site sahibi ve gazeteci-editör ile iletişime geçtim vazgeçtim. O kaynak veririz işi bildiğiniz gibi değil.

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
FilmleriTV verdiğiniz linkteki tema güzel hocam aklımdakiyle onu birleştirince daha güzel şeyler çıkabilir ortaya önerileriniz için de ayrıca teşekkür ederim.

FULL STACK WEB DEVELOPER

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
1.5 Aylık haber sitesi deneyimimden sonra Ajans aboneliği olmadan bu iş olmaz mecbur abone olacaksınız yoksa sonrası ciddi bir maddi zararınız olur haber altına kaynak belirt biter diyen arkadaşların tavsiyelerini kesinlikle dinlemeyiniz

ntka adlı üyeden alıntı

O fiyata bot yaptırın kaynak AA yaptırın daha karlı olursunuz benim tanıdıklarım öyle yaptırıyor haberin kaynak linki eklendiğinde bir sorun olmuyor bildiğim kadarıyla.

MK71 adlı üyeden alıntı

Her ay o parayı vereceğine 2 aylık paraya özel tema yaptırır büyük haber sitelerinden bot yazdırırsın.

Eğer açtığın yerel haber sitesi ise ajans aboneliğini hiç alma.Bulunduğun ile göre değir ama günlük 5-6 haber anca çıkar

Hele yereldir abonelik gerekmez diyen arkadaşın tavsiyelerini hiç dinlemeyin :)
Çünkü başınız daha kötü ağrır ajans dava açar yetmedi yereldeki rakipleriniz yoğun şikayetleri artar

Ben bölgesel bir ajansa abone olmuştu günde 3 4 haber geliyordu önerim eğer yerelse İHA veya DHA
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
KingBlogger site yerel değil hocam bu yüzden öncelikle AA ile iletişime geçtim artık diğer ajanslardan da fiyat alıp orta yolu bulmaya çalışıcaz :)

FULL STACK WEB DEVELOPER

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Arestr hocam ajansların ücretleri en yüksekten en uyguna şöyle AA, DHA,İHA ve CHA size tavsiyem bu ajansların kampanyaları var onlardan yararlanın.

haberediyoruz haberediyoruz Allah'ın dediği olur. Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
iha aboneliğim var yıllık 3000 tl'ye anlaştım. video yok

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
haberediyoruz Aylık 250 liraya geliyor hocam gayet güzel fiyat. Haber konusun da nasıl günlük ortalama kaç haber alıyorsunuz ?

FULL STACK WEB DEVELOPER

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Botçu arkadaşlar bot ile yazı çekmeye devam etsin, yarın öbür gün kapılarına onbinlerce liralık tazminat kağıdı gelince oturup ağlarlar :)

DKZBilisim DKZBilisim İnternet Bilişim Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hiz.
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
bu haber ajanslarından sadece kategori seçimi yapabiliyormuyuz yoksa sadece tek abonelik paketi mi var bende dha mail attım henüz cvp vermediler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al