wmaraci reklam
lidertakipci

Akıncılar, Rusya Parlamentosu ve İçişleri Bakanlığını Hackledi

63 Mesajlar 6.852 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
Korkmaz hocam bence hiç yoruma girmeyin onların düşünceleri onlara bizim ki bize

wmaraci
reklam

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

%52 diyince bunun içinde bağımsızların oyunuda saymanızı tavsiye ederim. Zira onlarda size kayıyor otomatik.

Ayrıca benim için %52 boş bir rakamdan başka bir şey değil.

Ulan 2002 de Terör yoktu bu ülkede. Sen neyi izah edicen bana. Yolmu yaptık diyeceksin. Sanayi güçlendi yeni fabrikalar kurduk ülkeyi geliştrdikmi diyeceksin.

Tarımı bitirdik. Buğdayı bile dışardan alıyoruz..................
Sanayiyi bitirdik her teknoloji dışarıdan geliyor................
Tersaneleri özelleştirdik...............
Türk ******* gibi haberleşmenin can damarını sattık lan.....................

Sen neyi iza ediyorsun bana.............

Bide kalkımış Yol yapıp 3. köprü hava limanı yapınca büyüdük sanıyorsunuz. Amerika'da dünya markası şirket var.

Amerika'da yol olmasa GOOGLE FACEBOOK APPLE gibi şirketler olmayacak.
Defolup gidin kardeşim .. ******* muş!! yan yatanalrın yeri.. vs
terör örgütüne çomak sokmadıkları için töröryoktu ama sessizdi.. şimdi nasıl?
Begenmeyen defolup gitsin. yol paralarını ben verecem. !!ulan!!!!

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Kingjames Sen şimdi bırak boş lafları. Sen bana ülkeyi geliştirmek için ne yaptığınızı yazsana. Eğer gerçekten sinirlenmeden yazabilirsen helal olsun.

Ben senin yerine yazıyım biraz kopya olsun.

Yol
3. Köprü
Hava limanı.
Akkuyu

Şimdi bir bakalım.

Yol yaptılar. Zaten yol vardı.
3. Köprü yaptılar. Gerek yoktu. (Yeşil alanları katlettiler. Yeşili İmara açtılar.)
Akkuyu. Şuan tüm dünya Atom enerjisini bırakırken biz atom enerjisine girdik.
Almanya güneşi olmamasına rağmen neredeyse tüm enerjilerini yenilne bilir enerji ile karşılıyor.
Bizim ülkemiz güneş ve rüzgar cenneti.

Akkuyu Ruslar tarafından yapılıyor ve Ruslar işletecek. ORadan çıkan elektiriği de bize ruslar satıcak.

Baya gelişmişiz harbi. :Dasdsad

Bana çatığınız bir bir fabrika,tersane vs bişey yazsana. Özelleştirme yapmadığınız bir sektör söylesene. Adam gibi yaza ma başka bişey istemiyorum.

AtaturkunAskeri Hocam izle şimdi nasıl cevap verecekler.

Ek olarak Teröre çomak sokmamışız. Ulan her yerde şuan uyuyan hücelere var. Ülkenin yarısı İşitci :D
melankolia Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Korkmaz Ölüyordum... Evet kulaklarımdan kan geldi. su kaçtıgı için iltihap kaptı, tedavi edilmedigi için doku zedelendi , agzımdan burnumdan kan geldi. acil kapısında yattık SSK yok diye.

1 tane daha:
kızım hastalandı Ama Para pul SSK vs hiçbişey yok. Ateş 39.5 kolu komsu yetiştirdi bizi ... paralarını onlar verdi..

bu 2 olay sana yeterlimi. degilse insanlıgınızı sorgulamanızı öneriyorum. yine belirtmek istiyorum ayrıca Ataturk ve osmanlı Benim ecdadımdır. aam şunu bilin AKp den daha iyisi gelince onu savunacam.. Ben aşık degilim. ve bunu daha önceleride belirttim. saygılı olmazsanız saygı göremiceksiniz..

Ek Olarak:

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Kingjames Sen şimdi bırak boş lafları. Sen bana ülkeyi geliştirmek için ne yaptığınızı yazsana. Eğer gerçekten sinirlenmeden yazabilirsen helal olsun.

Ben senin yerine yazıyım biraz kopya olsun.

Yol
3. Köprü
Hava limanı.
Akkuyu

Şimdi bir bakalım.

Yol yaptılar. Zaten yol vardı.
3. Köprü yaptılar. Gerek yoktu. (Yeşil alanları katlettiler. Yeşili İmara açtılar.)
Akkuyu. Şuan tüm dünya Atom enerjisini bırakırken biz atom enerjisine girdik.
Almanya güneşi olmamasına rağmen neredeyse tüm enerjilerini yenilne bilir enerji ile karşılıyor.
Bizim ülkemiz güneş ve rüzgar cenneti.

Akkuyu Ruslar tarafından yapılıyor ve Ruslar işletecek. ORadan çıkan elektiriği de bize ruslar satıcak.

Baya gelişmişiz harbi. :Dasdsad

Bana çatığınız bir bir fabrika,tersane vs bişey yazsana. Özelleştirme yapmadığınız bir sektör söylesene. Adam gibi yaza ma başka bişey istemiyorum.

AtaturkunAskeri Hocam izle şimdi nasıl cevap verecekler.

Ek olarak Teröre çomak sokmamışız. Ulan her yerde şuan uyuyan hücelere var. Ülkenin yarısı İşitci :D
kardeşim daeş< işid degil. Halaa bunu ögrenediysen seni farklı sorgulamaya başıyacagım.

Ek Olarak:

AtaturkunAskeri adlı üyeden alıntı

Korkmaz hocam bence hiç yoruma girmeyin onların düşünceleri onlara bizim ki bize

kardeşim sana cevap veremicem, çünkü beni anlamadıgını umuyorum hala..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
Kingjames hayırdır kimin ülkesinden kimi kovuyorsun hitap şeklini düzelt kimse siyasi bir partiyi sevmek zorunda değil düzen partilerinin canı cehenneme ama kimse kalkıpta Atalarımın kurduğu ülkeden beni gönderemez hayırdır birisini sinirlenip toplu laf atma

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
AtaturkunAskeri bir üstte sana birşey demedigmi belirttim.

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
Kingjames bakın ben sizi anladım siz geçmiş yönetimlerden çekmişsiniz ben her zaman dedim O CHP de MHP de adam olamaz artık neden CHP belli zaten tüm saptırdı onu sil MHP koltuğa yapışan yöneticileri var hala... Zaten ülkemizdeki çoğu insanda sizin gibi ya evet bu adamlar çaldı çırptı ama napalım hiç değilse yol yaptı hastane yaptı diyerek oy veriyorlar şuan buna birsey diyemiyoruz bizim karşı çıktığımız şu yönetimde kim var AKP devam kimse ne indirebilir şuanda ne hakaret edebilir saygı duyacağız ama kimse kalkıpta özür dilerim g*tünü AKP ye yaslayarak benim Atama laf edemez onun g*tünü ......o zaman yeterince açık olmuştur

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
AtaturkunAskeri Baştan sona okudum . kimse Atamıza laf etmedi edemez.. olayı tekrar Toparlayayım.
Ben Diyorumki . konuyu açan kişi Daha edepli olupta ( Teşke bunların yerine Atatürk resmini koysalarmış daha iyi olurdu) demedigine Saygısız Tavırlarına kızdım.. umarın beni anlamışındır.

olay siyasete gelince çok farklı. ben şuan akp yi savunurum. daha öncede belirttim, Daha iyisi gelsin onu savunurum! çünü ben mantıkla hhareket eden insanım. Ben aşık veya müllüyetci yalan sevdalı degilim. yeri geldiginde milletimi sırtımda taşırım.

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Kingjames sizin siyasi görüşlerini benim umrumda değil. Konuda ne edepsizlik gördünüz? Bu haberi haberler.com dan hiçbirşey ekleyip çıkarmadan direk buraya yazdım benim Atatürkün fotoğrafını koyarlarmış daha iyi olur yazsam nolur yazmasam nolur bu beni edepsiz yapmaz. Adamların indexi degil mi istediklerini katarlar..

Saygısız tavırları gösterin bana konudaki

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Kingjames adlı üyeden alıntı

Korkmaz Ölüyordum... Evet kulaklarımdan kan geldi. su kaçtıgı için iltihap kaptı, tedavi edilmedigi için doku zedelendi , agzımdan burnumdan kan geldi. acil kapısında yattık SSK yok diye.

1 tane daha:
kızım hastalandı Ama Para pul SSK vs hiçbişey yok. Ateş 39.5 kolu komsu yetiştirdi bizi ... paralarını onlar verdi..

bu 2 olay sana yeterlimi. degilse insanlıgınızı sorgulamanızı öneriyorum. yine belirtmek istiyorum ayrıca Ataturk ve osmanlı Benim ecdadımdır. aam şunu bilin AKp den daha iyisi gelince onu savunacam.. Ben aşık degilim. ve bunu daha önceleride belirttim. saygılı olmazsanız saygı göremiceksiniz..

Ek Olarak: kardeşim daeş< işid degil. Halaa bunu ögrenediysen seni farklı sorgulamaya başıyacagım.

Ek Olarak:
kardeşim sana cevap veremicem, çünkü beni anlamadıgını umuyorum hala..

Ben sana nasıl hasta olduğunu sormadım. İşine geldiği gibi cevap verme. İŞİT ayrıca daeş sizin uydurmanız. O çok sevgili kankalarınıza İŞİT diyemiyor Atarlı gençler diyorsunuz.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al