Akıncılar, Rusya Parlamentosu ve İçişleri Bakanlığını Hackledi

63 Mesajlar 6.960 Okunma
smmexpress

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
TekilCPM bu kadar müslümansan neden bilgisayar kullanıyorsun ?
Edit: Biraz bize ALLAH`ın kanunlarından bahsetsene bu kadar çok biliyorsan ?

wmaraci
reklam

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
anonymated Ne güzel söyledin, sen 500 küsür sene Dünya'ya hükmet, sonra gel çoluk çocuğa maskara ol. Biz illede Osmanlı illede hilafet illede, illede İslam yasaları demiyoruz. Ama bu kör zihniyet atalarına sövecek kadar uzak bir cehalet içerisinde. Osmanlı'nın yeri ayrı Atatürk'ün yeri ayrı. Atatürk hiçbir zaman ecdadını inkar etmedi, İslamiyet'e karşı bugün ki muhalefet kadar katı olmadı. Bugün ki muhalefet, kendi şeyinin zevklerini Atatürk ile bağdaştırıyor.

Bu Çağdaş isimli üyenin yorumlarını okudum, hepsini. Bir insan nasıl bu kadar doldurulur diye düşünüyorum saatlerdir. Nasıl başarmışlar hayret ediyorum. Gerçek tarih kitaplarını okuyun diyor, hepsini okudum. Fransız, İngiliz hatta Amerikalı komutanların görüşlerini dahi okudum. Bu kadar Osmanlı düşmanı olmalarına rağmen hiç biri bu kadar ileri gitmemiş aksine övgüyle bahsediyor. Arkadaş itham ettiği gericiliğin bayrak tutanı ama farkında değil.

Halk bölünmüş diyor ama asıl bölücü kendisi bundan haberi yok. 3-5 tane sol yazarın köşe yazısını okuyup burada atıp tutuyor. Hitaplarına bakıyorum, "Bunlar", "siz", "muş". Kim bölücü zihniyetine sahip bu dil ile anlatsana biraz Korkmaz

Yatacak yeriniz yok, yemin ederim yok. Bir insan ırkına nasıl bu kadar kin dolar, nefret yüklenir. Sana ne anlatıyorlar, ne dinletiyorlar onu bilemem. Ama biran önce varsa eğer biraz beynini kullanman. Şimdiye kadar bu forumda kimseye böyle tabirler kullanmadım ama senin kadar cahil konuşanıda görmedim, görmedik. Biz cevap vermedikçe heralde düşünleriniz doğru sanıyorsunuz. Yaşadığın topraklar asırlardır İslamiyet ile yönetiliyor, bu yüzden "Ya sev ya terket" sözünü hatırlatmak istiyorum. Sen burada senin reddettiğin ataların olan Osmanlı'ya ağzına geleni söylersen düşünce özgürlüğünden değil, deli yasasından faydalanmış olursun.

Osmanlı ve İslamiyet gericilik olarak algılanıyor sizin beyinlerde anladığım kadarıyla. İlk'leri biraz araştırın, tarihinizi araştırın.

Bölücü geldiniz, bölücü gideceksiniz. Ayak takımı.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
EnderGrafik Türkmüsün ?

• Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
ufukozdemir "Türkmüsünüz?" diye sorarsan cevap verebilirim.

wmaraci
wmaraci

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Adam osmanlıda Adalet-saygı-sevgi buluyormuş.

Ben Adam asma-Kafa Kesme-Sefil Halk-Zengin Padişah-Özgürlüklerin kalkması

olarak görüyoruz. Tüm dünya böyle görüyor bunlar neyle bakıyorlarsa kafa yapıyor heralde :D

Cumhuriyet eşitlik getirdi bunlara çok geldi. Elerindekileri alacaksın 1 hafta Osmanlı gibi yaşayacak görecekler.

kesinlikle cumhuriyet eşitlik getirdi.Mesela örnek vereyim Başörtülü birisi ile Başörtüsüz birisi mecliste hiç anayasa fırlatılmadan rahatça oturdu bakınız en büyük eşitlik
Yada bakınız şapka kanununa uymadığı için asılan bir sürü insana ne kadar da hoşgörü dağıtmış.
Bir eşitlik örneği daha vereyim tek parti kurup %100 aldık deyip sokaklarda dolaşmak ne kadar eşitlik değil mi
Ne kadarda özgürmüşüz ne kadar da adaletli hoşgörülü bir Cumhuriyet yapısı gelmiş ama malesef bizimkiler anlayamamış değil.Hakaze yukardakileri okuyup da cumhuriyeti ve o düşünceden gelen partilere hak vermemek elde değil değil mi?

Ek Olarak:

ufukozdemir adlı üyeden alıntı

TekilCPM bu kadar müslümansan neden bilgisayar kullanıyorsun ?
Edit: Biraz bize ALLAH`ın kanunlarından bahsetsene bu kadar çok biliyorsan ?

Kur'an'da Bİlgisayar kullanmayın mı yazıyor acaba. Siz çok okuduğunuzdan! biliyorsunuz herhalde
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
EnderGrafik Türksen nasıl bi tarih anlayışın var onu çözemedimde . sadece Osmanlıda osmanlı başka bildiğin yok gibi ne bileyim sanki tarihin 500 senelik ve ya 600 senelik gibi konuşuyorsunda , garibime gitti

• Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
ufukozdemir Yav kardeşim bak işine.

Sen şu yorumu yaptın ya, sana dünya dilinde birşey anlatmanın yolu yok;

"bu kadar müslümansan neden bilgisayar kullanıyorsun ?
Edit: Biraz bize ALLAH`ın kanunlarından bahsetsene bu kadar çok biliyorsan ?"
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
msdselim çok bildiğimi iddaa etmiyorum sizin gibi. sadece bi soru sordum.
EnderGrafik gönlünce olsun herşey :)

TekilCPM TekilCPM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
AlperenAtasever Geziyi ister 100le ister 1Milyonla çarp senin zihin Çanakkale savaşındaki cenki anlamaya yetmez. Bende kanunların başka türde olduğunu söylemedim. Sözü söyleyenle kanunun bağdaşmadığından bahsettim. ALLAH'ın kanunları 1400 yıl öncesini için değil Kıyamet'e kadar sürecek bir adaleti kapsayan kanunlardır. Evet bu topraklar Atalarımızın mirası ancak senin değil bizim atalarımızın mirası. Bu topraklar OSMANLI'nın Osmanlı askeri ve milleti ile savunulan toprakları

Bizim hiç bir şüphemiz yoktur ki Zafer İSLAM'ın olacaktır.

ufukozdemir Hayırdır ya hangi ayette, hangi hadiste veya hangi ehli-sünnet aliminden bu sözleri işittin de "Müslümansan neden bilgisayar kullanıyorsun" sorusunu soruyorsun ?

Çok bildiğimi söylemedim. Söyleyemem de. Ama bildiklerim seni benim bilgili biri olduğum düşüncesine sürüklemiş.

Eğer ki öğrenmek istese idin araştırır örnekleri kendin verirdin.

Öğrenmeye, gözü kör, kulağı sağır, kalbi kapalı insanlardan öğrenmesini istemek abes kalıyor.

Keşke hepimiz ön yargılardan kurtulsak. Ben birilerini kötülemek için yazmıyorum.

Hakaretsiz bir çerçevede fikirlerimi yazıyorum. Dileyen, istifade eder. Dileyen, reddeder.

Sonuçta forumda bir birimize hocam diye hitap ediyoruz ki bir birimize mutlaka bir şeyler katıyor bir birimize bir şeyler öğretiyoruz.

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
TekilCPM sağol aydınlattığın için hocam :)
TekilCPM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al