wmaraci reklam
lidertakipci

Almanca İngilizce Siteler ile 1 Günde 100-200 tl Kazandıran Sitelerin Yöntemini ÜCRETSİZ açıklıyorum

199 Mesajlar 40.725 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam resmini attığınız tüm bloglarınız silinmiş.

wmaraci
reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
hit felan yok. boş iş uğraşmayın. 2-3 hafta önce action denen adam ytpara konu açıp kaybolmuş.

kimsede bişey kazanamamış. kim bilir ne derdi vardı?

bloguda sildim.

KinqTR KinqTR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Müşteri Hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 29 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
900 TANE İÇERİK VAR HEPSİNİ GOOGLE GİBİ GETİR YAPMAK AMELELİKTEN BAŞKA BİŞİ DEĞİL AYNI ZAMANDA BUNU YAPACAK ADAM İŞSİZ OLMASI LAZIM BAKINIZ: SADECE ANLATILDIĞI GİBİ OLSA 900 İÇERİK TEK TEK LİNKİ AL GOOGLE WEBMASTERE AT BASINDAKİ BLOGGER BÖLÜMÜ SİL SONRA GÜVENLİK SORUNU CEVAP GÖNDER SONRA DİZİNE EKLE...

BUNUN YERİNE BİR REKLAM AJANSINDA ÇALIŞ FAZLASINI ALIRSINIZ..

Ek Olarak: THE END :) BENDEN BU KADAR DEVAM ETMİYORUM.

FlexMan FlexMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bil.Prog.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar zar zor aldığınız adsense hesaplarınızı buraya bağlayıp da riske atmayın. Yöntem tamamen spam bir yöntemdir. Hevesli olan varsa popads, popmyads denesin.

wmaraci
wmaraci

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
yakupqqq hocam sizden baska herkes yapti nedense anlayamadim. Hatta pm ile bircok kisi yazdi hit yukseldi bir anda azaldi ve s. Azalmasi veya hitin gec gelmesi normal zaten mantikli dusununce konuyu 1500+ kisi okumus her kes yapsa 1 kez bu hitler aralarinda paylasilacaktir nede olsa herkes ayni islemi yapiyor + bundan once ytpara uyeleri de yapmis bunlari zaten. Valla belki haklisinizdir bende 3 blogg actim yarini bekliyorum. Popads reklamida aldim reklamlarimi yerlestirdim bundan sonra izliyorum anca

KinqTR hocam yanlis anlamayin ama bu is oyle armut bis agzima dus gibi olsa oh ne guzel hayat. Hem para kazanmak istiyorsunuz hemde hicbirsey yapmamak ))

Ek Olarak:

FlexMan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar zar zor aldığınız adsense hesaplarınızı buraya bağlayıp da riske atmayın. Yöntem tamamen spam bir yöntemdir. Hevesli olan varsa popads, popmyads denesin.

Aynen hakli arkadas adsenseyi tehlikeye atmaya degmez popads ve s. denenmeli

MekanGunlugu MekanGunlugu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Halkla İlişkiler Ve Online Satış Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Ben böyle saçma bir şey görmedim. Template yükleyeceksin, reklam kodlarını değiştireceksin, console için kaydolacaksın ve siten bir dünya hit alacak da günde 500 liralar kazanacaksın.

komik.

Ayrıca kopya sitelerin günlük 2-3 bin gibi hitler alacağını da hiç sanmıyorum. Alıyorlarsa da sadece bugün alırlar. Buna istinaden 2-3 bin ziyaretçi ile 500-600 liralar kazanılabileceğini hiç ama hiç düşünmüyorum.

Google'da "Mekan Günlüğü" olarak aratın.

• Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
[QUOTE=sovetski;1786388]yakupqqq hocam sizden baska herkes yapti nedense anlayamadim. Hatta pm ile bircok kisi yazdi hit yukseldi bir anda azaldi ve s. Azalmasi veya hitin gec gelmesi normal zaten mantikli dusununce konuyu 1500+ kisi okumus her kes yapsa 1 kez bu hitler aralarinda paylasilacaktir nede olsa herkes ayni islemi yapiyor + bundan once ytpara uyeleri de yapmis bunlari zaten. Valla belki haklisinizdir bende 3 blogg actim yarini bekliyorum. Popads reklamida aldim reklamlarimi yerlestirdim bundan sonra izliyorum anca

1- zaten yaptım. ama hit felan gelmedi. şuana kadar enaz 500-600 hit gelen varsa yazsın.

2.ytparadaki yorumları okudum. kimse bişey kazanamamış. herkes kazanan varmı diye soruyor. ayrıca bu action denen adam ytparada sadece bu konuyu açmış. açtığı gibide ortadan kaybolmuş.

KinqTR KinqTR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Müşteri Hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 29 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

sovetski adlı üyeden alıntı

yakupqqq hocam sizden baska herkes yapti nedense anlayamadim. Hatta pm ile bircok kisi yazdi hit yukseldi bir anda azaldi ve s. Azalmasi veya hitin gec gelmesi normal zaten mantikli dusununce konuyu 1500+ kisi okumus her kes yapsa 1 kez bu hitler aralarinda paylasilacaktir nede olsa herkes ayni islemi yapiyor + bundan once ytpara uyeleri de yapmis bunlari zaten. Valla belki haklisinizdir bende 3 blogg actim yarini bekliyorum. Popads reklamida aldim reklamlarimi yerlestirdim bundan sonra izliyorum anca

KinqTR hocam yanlis anlamayin ama bu is oyle armut bis agzima dus gibi olsa oh ne guzel hayat. Hem para kazanmak istiyorsunuz hemde hicbirsey yapmamak ))

Ek Olarak:

Aynen hakli arkadas adsenseyi tehlikeye atmaya degmez popads ve s. denenmeli

HOCAM Uğraşmaya Deymez Buna harcayacağım emeği şuan ki uğraştığım işe harcarsam.

Ek Olarak: Laf olmasın bunuda atıyımda..

• Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
belkide bizdeki aptallık kesinleşmiş kazanç sıfır olduktan sonra istediği kadar para kazanmış olsun.

yeni trend **************lık yöntemi ise, "yöntem satma"!

bana 100 lira ver, sana 1000 lira kazandırayım.

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
ben bir blogspota 3 bloguda yükledim 900 içerik oldu sanırım yanlış yaptım içinde almanca içerikte vardı
şuan 118 görüntülenme var ama şu an gelen giden yok beklemedeyim
birde konuları gönderdim ama google indexlemedi hala

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al